באו להתרשם ממאות דוגמאות של סרטונים שיווקיים שעזרו לקוחותינו לקבל אלפי לקוחות חדשים.

דוגמאות לסרטוני תדמית

תוכלו למצואה בעוד זה דוגמאות לסרטוני תדמית מגוונים לטרות שונות ובמחירים מצויינים.  אך אם בכל זאת חסר לכם תוכלו לעבור חערוץ יוטוב או בכך בטוח תועלו לראות  דוגמה לסרטון תדמית רצויה עבורכם. אנו מזמינים לפנות עלינו לקבלת מידה נוסף לכל שאלה רשמו לנו בווטסאם או חייגו

סרטוני פרסום קצרים
סרטונים שיווקיים
סרטוני אנימציה
וידאו שיווקי לבלוג \ יוטוב
סרטונים בשפות זרות
חברתי, פוליטיקה, מוסדות
דוגמאות למחיר סרטון תדמית מסוגים שונים 

אורך

קריינות 

שקלים

30

ללא

900

30

כולל

1200

45

כולל

1600

60

כולל

1900

דוגמאות למחיר הפקת סרטון תדמית 

45

לא

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטונים שיווקיים

דוגמאות סרטוני פרסום קצרים

דוגמה אנימציות שיווקיות

דוגמאות לסרטונים חברתי, פוליטיקה, מוסדות

דוגמאות סרטונים בשפות זרות

דוגמאות סרטונים שיווקיים בלוג-יוטוב

דוגמאות לסרטוני תדמית

בעמוד זה תוכלו לצפות דוגמאות לסרטוני תדמית רבים שערכנו עבור לקוחותינו. אנו מתמחים בהפקת סרטונים ואנו שמחים להזמין אתכם אני בכושר לצפות בגלריה מאוד רחבה של דוגמאות לסרטוני תדמית.

 

קיימות מספר סוגים של סרטונים לעסקים ולכל אחת מהקטגוריות האלו, אנחנו רוצים שתראו את הדוגמאות.

 

 בין המוצרים המובילים והזולים ביותר וזה סרטוני תדמית שהם מבוססים על קריינות בתוספת מסר שיווקי חזק זה חומרים שאנו מבקשים לקבל ישירות מהלקוח. במטרה לשלב את החומרים שזה יכולים להיות תמונות או סרטוני וידאו בתוך הוידאו שיווקי.

 

עוד  דוגמאות לסרטוני תדמית  נוספת זה כשהם לא כוללים קריינות אבל מופיעים בתוכם כתוביות וכותרות שתפקידם להדגיש לצופיה מה הנושא של הסרטון ולהעביר עליו את המידע הנדרש כמובן גם סרטונים כאלו הם מלווים מוזיקת רקע ובקצב מתאים מתחלפים כתוביות וכותרות. לצורך העניין גם בסרטונים כאלו ניתן להוסיף חומרים כמובן במידה וקיימים אצל הלקוח וניתן לרכוש חומרים נוספים, שהם יכולים להיות חומרים של סטוקים ובנקים של תמונות ווידאו. חלקם חינמיים וחלקם בתשלום. 

 

אפשרות נוספת שקיימת בראש ותיהנו והיא דווקא זמינה עם זמני עריכה והפקה מאוד מהירים יחסית לאופציות אחרות זה אפשרות הפקת אנימציה. האפשרות הזו היא טובה בפרויקטים שיש צורך להסביר ללקוח פוטנציאלי מה היתרונות של המוצר, שירותים או אופן השימוש במוצר. אז למי יכולה להתאים דווקא אופציה זו? כאן יש עשרות דוגמאות של סרטוני תדמית שבנויים על בסיס אנימציה, וקל מאוד לזהות שהשוני שלם מול סרטונים אחרים הוא זה שהמוצר או השירות במקרים האלו חייב הסבר מפורט והמחשה של הציור. הדבר שם את המוצר הזה במרכז הביקוש לסטארטאפים זה למוצרים שלא ניתן לצלם אותם ולהראות ללקוחות, ולכן יצירת אנימציה הופכת לאפשרות הנכונה ואובייקטיבית ביותר גם מבחינת העברת מסר שיווקי וגם מבחינה תקציבית.

דוגמאות לסרטוני תדמית
דוגמאות לסרטוני תדמית
דוגמאות לסרטוני תדמית.
דוגמאות לסרטונים שיווקיים לעסקים