קצת עלינו

נעים להכיר :), שמי אריאל-ארטיום סמיאניקוב מנהל ובעלים של SmartPush - משרד פרסום המתמחה בהפקה וקידום וידאו שיווקי מעל 8 שנים


בן 39 נשוי + 7 ילדים  … כן כן )

עוד כמה מילים עלינו,  אנו בסמארטפוש  מתמחים השגת לקוחות חדשים באמצעות וידאו שיווקי. אנו מפיקים סרטונים שיווקיים  מכל הסוגים כולל אנימציות ומפעילים קמפיינים פרסומיים באמצעות וידאו שיווקי בפלטפורמות שיווק שונות כמו גוגל פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק , טבולה ועוד.

אנו מאמינים בכוח של סרטונים שיווקיים  להשיג מטרות שיווקיות לעסק כמו: השגת לקוחות חדשים וקבלת לידים, הגדלת חשיפה, בניית אמון כלפי מותג או בעל מקצועה,  ובסופו של דבר להפוך עסקים למוכרים יותר ובעלי מקצוע למומחים מוכרים בתחומם.

הסרטונים שאנו יוצרים בהרבה מקרים זה לא סרטונים יקרים ( חלקם במחיר מצחיק החל מ 1590₪ בלבד כולל קריינות )   מניסיוננו   למדנו  שהסרטון לא חייב להיות יקר בשביל להביא תוצאות טובות. הדבר מושפע מהרבה מאד פרמטרים שאחד מהם זה תקציב פרסום וחייב להיות מאזן נכון בין עלות הפקה לעלות הקמפיין פרסומי. תהליך קידום מוצלח באמצעות וידאו יכול להצליח רק במידה והתכנון הוא נכון ולכן בניית אסטרטגיה שיווקית זה חלק בלתי נפרד מהמוצר שלנו. 
אחריי סקר מעמיק של העסק  נציעה אסטרטגיה שיווקית שתכלול  הטמעת וידאו שיווק בלב של מערך שיווקי של עסק שלכם.  
 אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ונשמח לענות על כל שאלה . 

 

שיווק בוידאו

איך נשיג עבורך לקוחות חדשים לעסק שלך?

תחקיר מעמיק של העסק ומתחריו , מילוי בריף

בחירת אסטרטגיה שיווקית להשגת תוצאה מקסימלית

בנייה וישום תוכנית הטמעת כלים שיווקים באתר הקיים או יצירה דף נחיתה חדש

יצירת סרטון מכירה כולל צילום עריכה וקריינות

ניהול קמפיין פרסום24/7 וקבלת לידים חדשים לעסק

היתרונות שלנו