סרטון תדמית לעסק מחיר ₪1200 בלבד

כולל:

- סקר מעמיק ובניית תסריט
- המחיר כולל קריינות
- עריכת סרטון תדמית לעסק במחיר מעולה באורך של 45

סרטון תדמית לעסק מחיר

אצלינו  סרטון תדמית לעסק מחיר החל מ  1200 ש”ח דברו איתנו לפרטים נוספים וקבלו הצעה לוידאו שיווקי קישרת אותכם לאןרך שמן ויהפוך למכונת לידים עבור העסק שלכם 

 

סרטון תדמית לעסק מחיר לפי שניות 

אורך

שילוב קריין מקצועי

מחיר

45

    לא כלול במחיר

900

45

כולל 

1200

60

כולל

1500

סרטון תדמית לעסק  מבוסס 2D מחירים מיוחדים

30

לא כולל במחיר

900

30

כולל

1200

45

כולל

1800

 

אם פעם, להפיק סרטון עלה מחיר גבוה השייך לעשירים בלבד, הרי היום, בשעה שכל עסק מתחיל משתמש בסרטון תדמית לעסק – מחיר הפקת הסרטונים הוא הגיוני, וגם העסקים הקטנים ממתגים את עצמם עם סרטון שווה.
ייתכן, שכאשר אתם חושבים על סרטון תדמית לעסק – מחיר הוא הדבר הראשון שקופץ לכם ואולי אף חוסם אתכם מלראות את האופק העסקי, אין עסק שלא יכול לעמוד היום בהפקה שכזאת, כי אין עסק רציני שיכול בלעדיה

סרטון תדמית לעסק מחירו מורכב מאלמנטים רבים.

כשמסתכלים על סרטון תדמית לעסק, מחיר הפקה נע בין אלפים למאות אלפים, כאשר רק השמים הם הגבול. הדבר תלוי באינספור גורמים ואלמנטים המרכיבים את הפקת הסרטון.
הרבה תלוי באיזה שלב אתם מגיעים להפקת הסרטון, האם יש לכם כבר חומרים קיימים שמהם תרצו להפיק סרטון?

 האם יש לכם את הבסיס שאותו יוכלו לערוך? אם אתם אוחזים שם מן הסתם העלות לא תהיה גבוהה כמו סרטון בו המפיקים מתחילים מאפס. יש גם את דרך האמצע, בה את מגישים חומר משלכם והמפיק משלב אותו עם חומרים מקצועיים משלו, דבר החוסך ממכם עבודה מרובה ומשאבים.

סרטון תדמית לעסק מחיר

סרטון תדמית שמתאים לכם!

בסמארט פוש תקבלו סרטון תדמית לעסק מחיר נוח, הפקה מושלמת ועמידה ביעד גבוה. תוכלו להתרשם בגלריית סרטוני התדמית שלנו, ולקבל שיחת ייעוץ ללא עלות כדי לקבל את סרטון התדמית המושלם בשבילכם!

זמן גם הוא מרכיב חשוב

כאשר אנו מדברים על זמן אשר משפיע על סרטון תדמית לעסק מחיר, הזמן מתחלק לשניים: זמן ההפקה וזמן הסרטון.
כאשר אנו מתייחסים אל שני אלמנטים אלו, צריך להבין שהתמחור העיקרי – הוא לא זמן הסרטון עצמו, אלא זמן ההפקה. בסרטונים (לעומת סרטים) אין כמעט יחס בין זמן הסרטון בעצמו לבין זמן ההפקה.

 יכול להיות סרטון בעל אורך של עשר דקות עם זמן הפקה קצר, בלי אפקטים מיוחדים וברמה בינונית, בעוד שיכול להיות סרטון באורך צפייה של כדקה, בעוד רמת ההשקעה שלו היא אדירה, עם אפקטי תלת ממד, מסך ירוק ורעיונאות דיגיטלית. כששעות ההפקה הן רבות ויקרות.

לפי זאת אנחנו מבינים, כי לפני שניגש לסרטון תדמית לעסק מחיר, הסרטון יהיה מה שאנחנו נחליט לעצמנו, לפי אילו ציפיות שנתווה לעסק שלנו, אך כן יש דבר חשוב שאסור לשכוח, שלא תמיד דווקא המחיר הגבוה ביותר וההשקעה העוצמתית – הם אלו שיביאו סרטון תדמית שרץ ברשת. אם יש לכם מומחים, הרי שגם בסכום לא גבוה תוכלו להפיק סרטון “וואו” שישאב לקוחות.

רמת מורכבות הסרטון משפיעה על מחירו.

השאלה הראשונה לפי שאתם מבררים על סרטון תדמית לעסק מחיר, הוא לדעת – מה רמת המורכבות שאתם רוצים שתהיה בסרטון? יש הבדל ענק בין סרטון המורכב מהסרטות אנושיות בלבד, לבין כזה הכולל גם אנימציות ואפקטים משמעותיים. ישנם גם קטעי גרפיקה דינאמית שיכולים לשדרג את הסרטון, או קריינות שתלווה ברקע, לפעמים גם מוזיקת רקע מתאימה תוסיף לאווירה, או הבזקים של תמונות השראה.


אך אל בהלה, לא תצטרכו להחליט את כל זה לבד, תנו למומחים לעשות את זה ביחד אתכם, פנו לחברת הפקת סרטים שמעניקה גם ייעוץ, וכך תוכלו לדעת מה הסרטון הכי מתאים בשבילכם ובשביל העסק והתקציב שלכם. וכך, להגיע לסרטון תדמית לעסק מחיר שמתאים לכם ותוצאה מושלמת.

סרטון תדמית לעסק מחיר ידוע מראש ומותאם אישית בהתאם לסוג וידאו.
סרטון תדמית לעסק מחיר 1200 ש"ח
סרטון תדמית לעסק מחיר 1000 ש"ח לוידאווקי איכותי.