יצירת סרטון תדמית רק ₪1200 בלבד

כולל:

- יצירת תסריט
- קריינות - הקלטה מקצועית
- יצירת סרטון תדמית כ 45 שנ'

יצירת סרטון תדמית

יצירת סרטון תדמית הוא תהליך ההפקה של סרטון התדמית. חברות רבות ועסקים שונים פונים לסוכנויות שיווק על מנת שאלו יפיקו עבורם סרטוני תדמית מקצועיים. למעשה, ניתן גם לעשות זאת לבד, באמצעות שימוש בכלים אינטרנטיים חינמיים. התוצאה הסופית תהיה תלויה, כמו תמיד, במאמצים שהקדשתם וביכולות שלכם. יצירת סרטון תדמית, מתחילים.

יצירת סרטון תדמית מה העלויות ? 

שניות

יצירה כולל קריינות

מחיר

45

  ללא

900

45

כן

1200

60

כן

1500

יצירת סרטון תדמית לעסק  אנימציה מחירים מיוחדים מאד 

30

ללא 

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אז אתם בעלים של חברה, מוסד או עסק, אתם כבר ממותגים יחית ובעלי קהל לקוחות יציב ותזרים מזומנים קבוע. כעת אתם פנויים ליצירת סרטון תדמית עבור העסק שלכם, במטרה לשנות או להטמיע את התדמית שלכם בעיני הלקוחות הקיימים והציבור הרחב. כעת עומדות לפניכם שתי אפשרויות: הראשונה היא להפיק את הסרטון בכוחות עצמכם: 

לשכור צלם, עורך וידאו, אנשי שיווק, קופירייטרים, קריין וכו’, לדאוג לסנכרון ותיאום מלא בין כל הגורמים ולהתחיל את העבודה. אתם יכולים גם, כמובן, לעשות את זה לגמרי לבד – פשוט לחשוב על רעיון לתסריט, לכתוב טקסט שיווקי, לצלם באמצעות הטלפון, לערוך בתוכנה חינמית, להוסיף כמה אפקטים ולפרסם. התוצאה תהיה תלויה במידה רבה ברמת המקצועיות שמאפיינת את הסרטון.

 
מצד שני, אתם יכולים לפנות לסטודיו שמתעסק ביצירת סרטון תדמית או סרטונים אחרים -שיווקיים, פרסומיים וכו’ – על מנת שאלו יעשו עבורכם את העבודה, מההתחלה ועד הסוף.

עוד כמה מילים על סטודיו SmartPush

אנחנו ב-SmartPush מפיקים כבר למעלה מ-8 שנים סרטוני תדמית למגוון רחב של עסקים, מוסדות וחברות. בין הסרטונים שלנו תוכלו למצוא סרטוני אנימציה, סרטוני וידאו, סרטוני תדמית, הדרכה, פרסום ועוד.

 שיטת העבודה שלנו הוכחה שוב ושוב כשיטה יעילה, מוצלחת ומקצועית המביאה לתוצאות אמיתיות. אנחנו מפיקים סרטונים במחירים נוחים, החל מ-1,500 ש”ח לסרטון, מתקתקים את כל התהליכים הנדרשים ועושים זאת במקצועיות ואמינות רבה.

כמו כן, תנאי העבודה שלנו נוחים והוגנים – ניתן, למשל, להחליט להפסיק את תהליך ההפקה בשלב כתיבת התסריט ובמקרים כאלו אנו נפסיק את העבודה 

מעוניינים ביצירת סרטון תדמית בסטודיו SmartPush? אנו ממליצים לכם לצפות בסרטונים השונים ולחוות את דעתכם. לפרטים נוספים וייעוץ ללא עלות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

יצירת סרטון תדמית בסטודיו SmartPush

או שלחילופין, אתם יכולים לתת למומחים הגדולים להפיק עבורכם סרטון תדמית. סרטון תדמית מקצועי מערב בתוכו מספר גורמים חשובים: איש שיווק – שתפקידו להבין קודם כל איזה סוג סרטון יתאים לכם: תדמית, שיווק, פרסום, הדרכה וכו’. לאחריו מגיע איש התוכן שתפקידו הוא לכתוב תסריט מתומצת, מדויק וקליל שיעביר את המסר באופן היעיל והטוב ביותר ללקוחות שלכם. 

כתיבת תסריט נכון היא מלאכה חשובה מאין כמותה ואין כאן הרבה מקום לטעויות. בנוסף, על הסרטון שלכם יעמול גם קריין מקצועי. ההבדל בין קריין מקצועי לחובבן הוא מהותי – קריין מקצועי יידע להביע את המסר באופן הטוב ביותר, יהיה עם אינטונציה, הגייה ודיקציה טובים ונכונים והכי חשוב: לא יהיה משעמם, רובוטי וטרחני.

 במקרים מסוימים יהיה מעורב גם צלם מקצועי שיידע לתפוס את הרגעים הנכונים. איש מקצוע נוסף המעורב בתהליך הוא עורך וידאו – לפני עבודת העריכה עומדות לפנינו רק אוסף חומרים ויש לערוך, לסדר, להוריד, להוסיף, לשלב ולהתאים אותם בצורה הטובה ביותר. למזלכם, כל התהליך המייגע והמפרך של יצירת סרטון תדמית נעשה תחת קורת גג אחת – SmartPush.

יצירה באופן עצמאי

כאמור, ניתן להפיק סרטון תדמית באופן עצמאי. האינטרנט מלא בכלים חינמיים ובמדריכים מפורטים המסבירים כיצד יש ליצור סרטון תדמית טוב. האמת היא שבהחלט לא מדובר בתהליך קל או פשוט – בתהליך יצירת סרטון תדמית מקצועי מעורבים מספר אנשי מקצוע, ידע וניסיון – אולם אפשר בהחלט להתחיל באופן עצמאי ולראות היכן הדברים מגיעים.

 הפיתרון מומלץ בעיקר לחברות בינוניות וקטנות בעלות תקציבי פרסום מצומצמים מאוד. אז איך עושים את זה נכון? הכל מתחיל במלאכת החשיבה. מוכרחים לשבת ולקיים שיחה עם כלל גורמי החברה – מנהלי שיווק ופרסום, מנכ”ל, סמנכ”ל וכ’ו – ולהבין יחד מה המהות של ההחברה שלכם, מה היא מציעה, איזה ערך מוסף היא מעניקה ללקוחותיה, מי קהל היעד ועוד. 

לאחר מלאכת החשיבה מתחיל שלב הכתיבה. כותבים תסריט קליל, זורם, בעל מסר טוב וקל להבנה שיתאים לקהל היעד שלכם. אחר כך מתחילים לצלם, עורכים וזהו, הסרט מוכן.

יצירת סרטון תדמית מהר.
יצירת סרטון תדמית חינם
יצירת סרטון תדמית זול