הפקת סרטון אנימציה שיווקי לעסק ב 1200 ש"ח

הפקת סרטון אנימציה לעסק.

סרטון אנימציה לעסק הינו כלי שיווקי חזק שבאמצעותו ניתן  לקבל כמות גדולה של פניות לעסק ובסופו של דבר להגדיל מכירות של העסק בצורה משמעותית ביותר וכל זה בעלות הפקה יחסית מאד נמוכה ללא צורך בימי צילום ללא שחקנים וללא בחירת לוקיישנים . הזמן הנדרש להפקת סרטון אנימציה הינו בין 7 ל 28 ימים.
 
 הכל מתחיל בהרכבת מסר שיווקי וכתיבת תסריט שאחרי אישורו יבוצע קריינות על  ידי קריין מקצועי ותבוצע עריכת אנימציה, כל התהליך מלווה על יד אריאל סמיאניקוב – מומחה בשיווק דיגיטלי עם ניסיון מעל 8 שנים.
קיימים סוגים שונים של אנימציות לכל מטרה שיווקית חשוב להתאים סוג אנימציות נכונה עם מסר נכון ובאורך אופטימלי שיעזור להביאה תוצאות טובות בקמפיין פרסומי. 
 
אצלנו בסמארטפוש  תהנו מהתהליך  ההפקת סרטון אנימציה שיווקי לעסק שלכם קל ופשוט ובמחיר סופר משתלם.
 
 והכל בהתאמה אישית  לצרכים של העסק שלכם  ולמטרות שיווקיות שהוגדרו מראש כמו כן תוכלו לקבל הסבר והדרכה להפעלת קמפיין 
שיווקי בהתאם לפלטפורמה שתבחרו או שניתן להזמין הפעלת קמפיין שיווקי באמצעות  סרטון מושלם אצל המומחים שלנו . 
 
ליעוץ חינם תשאירו פרטים
מחירון הפקת סרטוני אנימציה לעסקים

סרטון אנימציה לעסק אורך 

קריינות מקצועית בשביל הפקת סרטון אנימציה לעסק

שקלים

30

ללא

900

30

כולל

1200

45

כולל

1600

60

כולל

1900

סוגים נוספים של סרטונים ללא אנימציה

45

לא

900

45

כן

1200

60

כן

1500

דוגמאות של סרטון אנימציה לעסק שיווקית

סוגים נוספים של סרטון כולל אנימציות שיווקי

סרטוני פרסום קצרים
סרטונים שיווקיים
סרטוני אנימציה
וידאו שיווקי לבלוג \ יוטוב
סרטונים בשפות זרות
חברתי, פוליטיקה, מוסדות

תהליך הפקת אנימציה שיווקית לעסק

המשימה הראשונה וחשובה ביותר בהפקת אנימציה זה להבין מה צורך העיקרי של הלקוח להרכיב טקסט שיווקי עם מסר נכון שיסביר פתרון ויגרום ללקוח לפנות לעסק שלכם

לאחר סיום נוסח טקסט שיווקי ואישורו
נבצע הקלטה לסרטון של פס קול. הקריינות לסרטון תבוצע על ידי קריין מקצועי באיכות הגבוה ביותר

לאחר ביצוע הקלטה של קריינות ואישור סופי מתחיל תהליך עריכת סרטון . לאחר סיום עריכה תוך 7-28 ימים תוכלו להתחיל לפרסם באמצעות סרטון

תמונות מתוך אנימציות לעסקים שיצרנו.

הפקת סרטונים : אנימציות ,שיווקי, תדמית
סרטונים קצרים פרסומיים כולל אנימציות לעסק

וידאו חברתי על בסיס חומרים מסטוקים אלטרנטיבה לאנימציות.

תשובות ושאלות בנושא הפקת סרטוני אנימציה לעסקים

סרטון אנימציה פעולה בין 900 ל 1900 שקל תלוי באורך של הסרטון הוא תלוי בסוג סרטון אנימציה . דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון האם הסרטון חייב להיות מלווה בקריינות או מספיק רק כותרות הוא כתוביות

תהליך הפקת אנימציה לעסק לוקח בין שלושה ל-21 יום תלוי בפרמטרים שונים במקרים דחופים אנחנו תמיד משתדלים לתת מענה כמה שיותר מהיר ומשחררים סרטונים בקצב מהיר יותר.  הזמן הממוצע על הפקת סרטון אנימציה הוא כעשרה ימים.

 אנחנו עובדים בתוכנת שנקראת אפטר אפקטס. הדבר מאפשר לנו טווח מאוד רחב של שינויים אפשרויות צבעים מגוון של הדמויות ולייצר בצורה מושלמת למטרה שיווקית שלכם.

כן כמובן בכל פרויקט מגיע סבב תיקונים שאנו מבצעים אותו לפי הצורך ולפי בקשה של הלקוח כמובן גם אם יש צורך לבצע עוד תיקון נוסף באנימציה אז גם כאן אנחנו עובדים בצורה מאוד גמישה. אנו מבינים את החשיבות של הפקת סרטון אנימציה מושלם לעסק שלכם ולכן מאוד קשובים לבקשות וגם מאפשרים תיקונים אחרי סיום עריכה. לדוגמא החלפת קטע לא רצוי שינוי אייקון הוספת כיתוב או הורדת כיתוב הוספת כותרת נוספת שינוי צבע או רקע אחר כמובן כל זה ללא תוספת תשלום וכלול במחיר של הפקת סרטון אנימציה לעסק .

האורך המומלץ של אנימציה לעסק אנו לא יותר מ 60 שניות נקודה ברוב המקרים אנו רואים שגולשים והצופים לא רואים את הסרטונים מעל 45 שניות וזה במקרה הטוב ביותר שיצירה באמת הצליחה לעניין אתה צופה ואנימציה מוצלחת. ולכן כן קיימים מקרים שיש צורך בהפקת אנימציה יותר ארוכה אבל ברוב המקרים הפקת סרטון אנימציה לעסק חייב להיות פחות מ 60 שניות.

אנו נשמח לעזור לכם בהפקת סרטון אנימציה לעסק אבל בנוסף אנו יודעים ובעלי ניסיון רב להפעיל קמפיינים פרסומיים פלטפורמות שיווק שונות. לדוגמא פייסבוק youtube google + פלטפורמות וידאו: יכול לעבוד כלי שיווקי עם יתרון משמעותי מול אפשרויות אחרות שיש לנו ולכן כן האופציה של הפקה לצורך קמפיין  היא מאוד חיובית.

הפקת סרטוני אנימציה לעסקים נוספים ליתן לצפות בערוץ היטוב שלנו כאן