הפקת סרטון אנימציה שיווקי לעסק

הפקת סרטון אנימציה לעסק.

סרטון אנימציה לעסק הינו כלי שיווקי חזק שבאמצעותו ניתן  לקבל כמות גדולה של פניות לעסק ובסופו של דבר להגדיל מכירות של העסק בצורה משמעותית ביותר וכל זה בעלות הפקה יחסית מאד נמוכה ללא צורך בימי צילום ללא שחקנים וללא בחירת לוקיישנים . הזמן הנדרש להפקת סרטון אנימציה הינו בין 7 ל 28 ימים.
 
 הכל מתחיל בהרכבת מסר שיווקי וכתיבת תסריט שאחרי אישורו יבוצע קריינות על  ידי קריין מקצועי ותבוצע עריכת אנימציה, כל התהליך מלווה על יד אריאל סמיאניקוב – מומחה בשיווק דיגיטלי עם ניסיון מעל 8 שנים.
קיימים סוגים שונים של אנימציות לכל מטרה שיווקית חשוב להתאים סוג אנימציות נכונה עם מסר נכון ובאורך אופטימלי שיעזור להביאה תוצאות טובות בקמפיין פרסומי. 
 
אצלנו בסמארטפוש  תהנו מהתהליך  ההפקת סרטון אנימציה שיווקי לעסק שלכם קל ופשוט ובמחיר סופר משתלם.
 והכל בהתאמה אישית  לצרכים של העסק שלכם  ולמטרות שיווקיות שהוגדרו מראש כמו כן תוכלו לקבל הסבר והדרכה להפעלת קמפיין שיווקי בהתאם לפלטפורמה שתבחרו או שניתן להזמין הפעלת קמפיין שיווקי באמצעות  סרטון אנימציה אצלה מומחים שלנו . 
ליעוץ חינם תשאירו פרטים

דוגמאות של אנימציה שיווקית לעסק

סוגים נוספים של וידאו שיווקי

סרטוני פרסום קצרים
סרטונים שיווקיים
סרטוני אנימציה
וידאו שיווקי לבלוג \ יוטוב
סרטונים בשפות זרות
חברתי, פוליטיקה, מוסדות

תהליך הפקת אנימציה שיווקית לעסק

המשימה הראשונה וחשובה ביותר בהפקת אנימציה זה להבין מה צורך העיקרי של הלקוח להרכיב טקסט שיווקי עם מסר נכון שיסביר פתרון ויגרום ללקוח לפנות לעסק שלכם

לאחר סיום נוסח טקסט שיווקי ואישורו
נבצע הקלטה לסרטון של פס קול. הקריינות לסרטון תבוצע על ידי קריין מקצועי באיכות הגבוה ביותר

לאחר ביצוע הקלטה של קריינות ואישור סופי מתחיל תהליך עריכת סרטון אנימציה. לאחר סיום עריכה תוך 7-28 ימים תוכלו להתחיל לפרסם באמצעות סרטון אנימציה.