הפקת סרטון אנימציה שיווקי לעסק ב 1200 ש"ח

הפקת סרטון אנימציה לעסק.

סרטון אנימציה לעסק הינו כלי שיווקי חזק שבאמצעותו ניתן  לקבל כמות גדולה של פניות לעסק ובסופו של דבר להגדיל מכירות של העסק בצורה משמעותית ביותר וכל זה בעלות הפקה יחסית מאד נמוכה ללא צורך בימי צילום ללא שחקנים וללא בחירת לוקיישנים . הזמן הנדרש להפקת סרטון אנימציה הינו בין 7 ל 28 ימים.
 
 הכל מתחיל בהרכבת מסר שיווקי וכתיבת תסריט שאחרי אישורו יבוצע קריינות על  ידי קריין מקצועי ותבוצע עריכת אנימציה, כל התהליך מלווה על יד אריאל סמיאניקוב – מומחה בשיווק דיגיטלי עם ניסיון מעל 8 שנים.
 
קיימים סוגים שונים של אנימציות לכל מטרה שיווקית חשוב להתאים סוג אנימציות נכונה עם מסר נכון ובאורך אופטימלי שיעזור להביאה תוצאות טובות בקמפיין פרסומי. 
 
אצלנו בסמארטפוש  תהנו מהתהליך  ההפקת סרטון אנימציה שיווקי לעסק שלכם קל ופשוט ובמחיר סופר משתלם.
 
 והכל בהתאמה אישית  לצרכים של העסק שלכם  ולמטרות שיווקיות שהוגדרו מראש כמו כן תוכלו לקבל הסבר והדרכה להפעלת קמפיין 
שיווקי בהתאם לפלטפורמה שתבחרו או שניתן להזמין הפעלת קמפיין שיווקי באמצעות  סרטון מושלם אצל המומחים שלנו . 
 
 

ליעוץ חינם השאירו פרטים

מחירון הפקת סרטוני אנימציה לעסקים

סרטון אנימציה לעסק אורך 

קריינות מקצועית בשביל הפקת סרטון אנימציה לעסק

שקלים

30

ללא

900

30

כולל

1200

45

כולל

1600

60

כולל

1900

סוגים נוספים של סרטונים ללא אנימציה

45

לא

900

45

כן

1200

60

כן

1500

המחירים לפני מע”מ

דוגמאות של סרטון אנימציה לעסק שיווקית

סוגים נוספים של סרטון כולל אנימציות שיווקי

סרטוני פרסום קצרים
סרטונים שיווקיים
סרטוני אנימציה
וידאו שיווקי לבלוג \ יוטוב
סרטונים בשפות זרות
חברתי, פוליטיקה, מוסדות

תהליך הפקת אנימציה שיווקית לעסק

המשימה הראשונה וחשובה ביותר בהפקת אנימציה זה להבין מה צורך העיקרי של הלקוח להרכיב טקסט שיווקי עם מסר נכון שיסביר פתרון ויגרום ללקוח לפנות לעסק שלכם

לאחר סיום נוסח טקסט שיווקי ואישורו
נבצע הקלטה לסרטון של פס קול. הקריינות לסרטון תבוצע על ידי קריין מקצועי באיכות הגבוה ביותר

לאחר ביצוע הקלטה של קריינות ואישור סופי מתחיל תהליך עריכת סרטון . לאחר סיום עריכה תוך 7-28 ימים תוכלו להתחיל לפרסם באמצעות סרטון

תמונות מתוך אנימציות לעסקים שיצרנו.

הפקת סרטונים : אנימציות ,שיווקי, תדמית
סרטונים קצרים פרסומיים כולל אנימציות לעסק
אנימציות שונות לעסקים ולחברות

וידאו חברתי על בסיס חומרים מסטוקים אלטרנטיבה לאנימציות.

תשובות ושאלות בנושא הפקת סרטוני אנימציה לעסקים

סרטון אנימציה פעולה בין 900 ל 1900 שקל תלוי באורך של הסרטון הוא תלוי בסוג סרטון אנימציה . דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון האם הסרטון חייב להיות מלווה בקריינות או מספיק רק כותרות הוא כתוביות

תהליך הפקת אנימציה לעסק לוקח בין שלושה ל-21 יום תלוי בפרמטרים שונים במקרים דחופים אנחנו תמיד משתדלים לתת מענה כמה שיותר מהיר ומשחררים סרטונים בקצב מהיר יותר.  הזמן הממוצע על הפקת סרטון אנימציה הוא כעשרה ימים.

 אנחנו עובדים בתוכנת שנקראת אפטר אפקטס. הדבר מאפשר לנו טווח מאוד רחב של שינויים אפשרויות צבעים מגוון של הדמויות ולייצר בצורה מושלמת למטרה שיווקית שלכם.

כן כמובן בכל פרויקט מגיע סבב תיקונים שאנו מבצעים אותו לפי הצורך ולפי בקשה של הלקוח כמובן גם אם יש צורך לבצע עוד תיקון נוסף באנימציה אז גם כאן אנחנו עובדים בצורה מאוד גמישה. אנו מבינים את החשיבות של הפקת סרטון אנימציה מושלם לעסק שלכם ולכן מאוד קשובים לבקשות וגם מאפשרים תיקונים אחרי סיום עריכה. 

לדוגמא החלפת קטע לא רצוי שינוי אייקון הוספת כיתוב או הורדת כיתוב הוספת כותרת נוספת שינוי צבע או רקע אחר כמובן כל זה ללא תוספת תשלום וכלול במחיר של הפקת סרטון אנימציה לעסק .

האורך המומלץ של אנימציה לעסק אנו לא יותר מ 60 שניות נקודה ברוב המקרים אנו רואים שגולשים והצופים לא רואים את הסרטונים מעל 45 שניות וזה במקרה הטוב ביותר שיצירה באמת הצליחה לעניין אתה צופה ואנימציה מוצלחת. ולכן כן קיימים מקרים שיש צורך בהפקת אנימציה יותר ארוכה אבל ברוב המקרים הפקת סרטון אנימציה לעסק חייב להיות פחות מ 60 שניות.

אנו נשמח לעזור לכם בהפקת סרטון אנימציה לעסק אבל בנוסף אנו יודעים ובעלי ניסיון רב להפעיל קמפיינים פרסומיים פלטפורמות שיווק שונות. לדוגמא פייסבוק youtube google + פלטפורמות וידאו: יכול לעבוד כלי שיווקי עם יתרון משמעותי מול אפשרויות אחרות שיש לנו ולכן כן האופציה של הפקה לצורך קמפיין  היא מאוד חיובית.

הפקת סרטוני אנימציה לעסקים נוספים ליתן לצפות בערוץ היטוב שלנו כאן 

הפקת סרטון אנימציה לעסק - לדוגמה, סרטון אנימציה זה הוא דוגמה מושלמת לאופן שבו ניתן להשתמש בסרטון אנימציה לקידום העסק שלך.
אנימציה לעסקים - נעשה בו שימוש בדרכים רבות ושונות, מתכניות טלוויזיה ועד פרסומות. אבל לאחרונה נעשה בו שימוש גם למטרות אחרות, כמו במצגות עסקיות ובקמפיינים שיווקיים כדי לסייע בהעברת מידע בצורה יעילה יותר או ליצור זהות מותגית.
הפקת סרטון אנימציה: המציגה תמונות סטטיות ברצף כדי ליצור אשליה של תנועה. ניתן ליצור אנימציה על ידי דימויים מצוירים ביד או באמצעות תמונות שנוצרו על ידי מחשב (CGI).
הפקת סרטי אנימציה - זה לא רק לגרום לדברים לזוז; זה על לגרום לדברים להתעורר לחיים. זהו חלק חשוב מתהליך יצירת הסרט וניתן להשתמש בו כדי לספר סיפורים או להעביר מסרים.
ניתן לעשות סרטון אנימציה לעסק בדו-ממד או בתלת-ממד, אך הסוג הנפוץ ביותר של אנימציה הוא אנימציה דו-ממדית, אשר נעשית על מחשב ומשתמשת באותן טכניקות כמו אנימציה מסורתית מצוירת ביד.
סרטון אנימציה היא טכנולוגיה חדשה ומתפתחת ששימשה בתעשיית הסרטים והווידאו. זוהי צורה של גרפיקה ממוחשבת המשתמשת במודלים ממוחשבים תלת מימדיים כדי ליצור תמונות מונפשות.
סרטון תדמית אנימציה טכנולוגיה חדשנית המשמשת למטרות בידור. ניתן להשתמש באנימציה תלת מימדית ליצירת סוגים רבים ושונים של סרטונים כולל פרסומות, פרסומות, סרטוני מוזיקה וכו'.
הופכים פופולריים יותר מכיוון סרטוני אנימציה לעסק מרתקים יותר מסרטונים מסורתיים. הם גם יעילים מאוד בהעברת מסרים ורעיונות לקהל מכיוון שהם משתמשים בוויזואליות ובאפקטים סרטוני אנימציה לעסק
סרטי תדמית אנימציה מונפשים מספקים הזדמנות להראות לאנשים איך פרויקטי בנייה עובדים ואיך הם נראים. ניתן להשתמש בהם במצגות, באתרי אינטרנט או ככלי חינוכי לילדים.
סרטוני אנימציה לעסקים שתבחר יהיה תלוי בכמה זמן וכסף עומדים לרשותך, כמו גם באיזה מסר אתה רוצה להעביר.
סרטוני אנימציה דו-ממדיות בדרך כלל זולות יותר, אך ייתכן שהן לא נראות מציאותיות כמו אנימציות
סרטון תדמית אנימציה ערוץ יוטוב שלנו עם פלייליסט של אנימציות

אם אתה מעוניין בשירותינו, אנא צור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר. אם ברצונך לקבל הצעת מחיר עבור שירות ספציפי, אנא בקר בעמוד המתאים באתר שלנו.

למידע נוסף על השירותים שלנו, אנא בקר בעמודים המקבילים באתר שלנו. אם אתם מחפשים צריכים עזרה, נשמח לעזור.

צור איתנו קשר עם פרטי הפרויקט שלך ונשמח לספק לך בצורה מהירה .הפקת סרטוני  אנימציה לעסקים.