להפיק סרטון תדמית לעסק החל מ ₪1200 בלבד

מה מקבלים ?

- כולל כתיבה שיווקית של טקסט לקריין ( תסריט)
- הקלטת קריינות פרמיום
- סרטון תדמית לעסק באורך של 45 שניות

להפיק סרטון לעסק

נתחיל ממה שידוע לנו וכדאי שיהיה ידוע גם לכם: סרטון תדמית לעסק הוא חובה. וכאשר אנו אומרים חובה אנחנו מתכוונים לזה: כל בעל עסק חייב שיהיה לו סרטון עבור התדמית שלו, סרטון שיציג את החברה שלו באופן מקצועי וטוב, שישפר את התדמית ויציג את העסק או החברה באופן כזה שהלקוחות רוצים וצריכים לראות. השאלה היא האם אתם זקוקים לו כרגע. סרטון תדמית לעסק, כל הפרטים.

סרטון תדמית לעסק מחירים ועלויות

אורך סרטון תדמית לעסק  

שילוב קריין מקצועי

מחיר

45

    –

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטון תדמית לעסק מבוסס 2D

30

    –

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אז הדבר הראשון שכל בעל עסק צריך לעשות לפני שהוא פונה להפקת סרטון תדמית לעסק שלו הוא, כמובן, להבין מדוע העסק שלו זקוק לאחד כזה. אינספור מילים נכתבו על החשיבות של הפקת סרטוני תדמית לעסקים גדולים ובינוניים ותוכלו למצוא על כך מידע רב באינטרנט. בקצרה ממש, סרטון תדמית מהווה את ההיכרות הראשונית של הקהל הרחב עם העסק שלך. 

הדרך שבה היית רוצה שהציבור וקהל הלקוחות יתפסו את העסק שלך – במילים אחרות, התדמית שהיית רוצה להציג – תלוי במידה רבה בסרטון התדמית שלך. סרטון תדמית טוב יבנה לך תדמית אמינה ומקצועית ויסייע לכם, בעקיפין, לבנות מותג חזק ומוניטין מנצח. 

כאן המקום לציין שקיימים דרכים אחרות לעשות זאת, כמו מאמרי שיווק, עם זאת, מחקרים רבים הוכיחו כי אנשים נוטים לצפות בסרטוני וידאו הרבה יותר מאשר קריאת מאמרים, ועל כן סרטוני תדמית לעסקים הם פיתרון נפוץ ומבוקש הרבה יותר.

האם אני זקוק לסרטון תדמית לעסק?

לשאלה האם אתה גם סקוק לסרטון תדמית ניתן לענות במילה אחת ובשתי מילים. במילה אחת: כן. בשתי מילים: כן, אבל. כאמור, סרטון תדמית הוא חובה ומתאים לכולם, אך במקרים מסוימים, אולי זה לא מה שאתה זקוק לו כרגע.

 בעלי עסקים רבים פונים אלינו לשם הפקת סרטוני תדמית ולאחר ראיון קצר הגענו יחד למסקנה שהם לאו דווקא זקוקים לסרטון תדמית. אנו ממליצים לכם לערוך חשיבה עם עצמכם ולברר האם סרטון תדמית הוא מה שאתם באמת צריכים כרגע: האם בדקתם אופציות נוספות?

 האם אתם ממותגים היטב? האם יש לכם לוגו בנוי מהצבעים של החברה והאתר? האם אתם מפורסמים מספיק? האם יש לכם נוכחות בזירה האינטרנטית? חשוב מאוד לענות על השאלות האלו בכנות ורק אז להבין האם אתם זקוקים לסרטון תדמית לעסק שלכם או אתר שלכם .

סרטון תדמית לעסק

סרטון תדמית לעסק אצל SmartPush

אנו ב-SmartPush מפיקים כבר יותר מ-8 שנים סרטוני תדמית, סרטוני פרסום ושיווק וסרטוני הדרכה למגוון רחב של עסקים ומוסדות. אנו מתמחים בהפקת סרטוני אנימציה וסרטונים חיים המשלבים קריינות, אפקטים ויזואליים ועוד. בנוסף, חברתנו מציעה שירותי קידום ומיתוג הכוללות חבילות מיתוג מושלמות.

 נשמח לבנות עבורך קמפיין שיווקי לכל דבר ולהזניק את העסק שלך קדימה. מעוניינים בסרטון תדמית לעסק, סרטון שיווקי או כל כלי אחר? מבולבלים, לא יודעים איזו אופציה עדיפה לכם ביותר? 

נשמח לסייע לכם. צרו קשר דרך האתר או מלאו את הפרכים שלכם ונחזור אליכם בהקדם לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום.

עוד כמה מילים על סרטון שיווקי

כאשר אנו מתחילים בתהליך הפקת סרטון לפייסבוק, ככל הנראה שבחרנו בפייסבוק על פני פלטפורמת וידאו מובילה אחרת – יוטיוב. 

פרסום בפייסבוק שונה במהותו מהיוטיוב, הן בקידום מודעות ממומנות והן בפרסום אורגני. כדי להחליט מה מתאים לכם יותר, עליכם קודם כל לקבוע את קהל היעד שלכם, התקציב, לחקור את השוק והמתחרים וכדו’ ועל בסיס זה לבנות אסטרטגיית שיווק מצליחה. חיסרון אחד יש לפייסבוק מול יוטיוב הוא זמן הצפייה הממוצע בסרטוני שיווק. 

כאשר ביוטיוב הצופים נשארים בעשרים השניות הראשונות, בפייסבוק מספיקות להם ארבעה שניות. דרך להתגבר על זה היא להפיק סרטון יצירתי, מקורי שימשוך את העין.

 

אילו עוד אופציות עומדות לפניי?

סרטון פרסומי או סרטון שיווקי, למשל, יכולים להיות אפשרויות טובות ומתאימות. 

סרטון פרסומי יביא לכם הכנסה לטווח הקרוב – הוא לא יעסוק בבניית התדמית שלכם אלא בפרסום מאסיבי שלכם בכל רחבי האינטרט. בעקבות כך, העסק שלך ייחשף ליותר לקוחות בזמן קצר, ולאחר מכן – יגדיל את הכנסות החברה. 

סרטון שיווקי פועל על אותם האידיאלים והמטרות שלו דומות מאוד – לשווק את העסק בזירה האינטרנטית על מנת לצבור לקוחות והכנסה לטווח המיידי. 

סרטוני פרסום ושיווק הם כלים מבוקשים ונפוצים מאוד באסטרטגיות שיווק שונות והן מאפשרות להשיג תוצאות מהירות: פרסום, לקוחות והכנסות. לעתים רבות יהיה כדאי לשקול להפיק סרטונים כאלו על פני סרטון תדמית לעסק.

סרטון תדמית לעסק
סרטון תדמית לעסק בעלות נינמלית ללא צורך בצילום עם קריינות.
סרטון תדמית לעסק מחיר בצויין.
להפיק סרטון לעסק