מהיום תוכלו לספק שירותי הפקת סרטונים תחת המיתוג שלכם

הצטרפו לתוכנית מפיץ - RESELLER שלנו, וקבלו הנחה קבועה עד 40% על כל המגוון של שירותנו ותוכלו לספק שירותי הפקת סרטונים שיווקיים ואנימציות תחת המיתוג שלכם - ללא השקעה או כל מאמץ מצדכם - ותרוויחו על כל עסקה!

חברתנו מספקת מגוון רחב של שירותי הפקת סרטונים שיווקיים מכל הסוגים:  וידאו שיווקי עם קריינות, סרטונים פרסומיים קצרים, אנימציות, סרטוני הדרכה והסברה והכל ב White Label – זאת אומרת שהלקוח שלכם לא יהיה מודע לעובדה שהפקת סרטונים בפועל מתבצעת על ידינו. התוכנית מיועדת לכל מי שעוסק בתחום הדיגיטלי : מנהליי קמפיינים , כותבי תוכן , בוני אתרים, מעצבי אתרים, מנהלי פורטלים ולכל בעל עסק שמעוניין להציע ללקוחותיו העסקיים את שירותי הפקת סרטונים שיווקיים מכל הסוגים במחירים סופר אטרקטיביים ולהרוויח ללא מאמץ.  תכף נרחיב איך זה בדיוק עובד 

קיבלתם מספיק מידה ומעוניינים להצטרף כבר עכשיו לתוכנית בתור מפיץ בחינם?
תשאירו פרטים ובואו להצטרף לתוכנית כעת או חייגו – 0508118701 ותירשמו כמפיץ רשמי!

להקים מחלקה להפקת סרטוני שיווק בקליק ולהתחיל להעניק שירותי הפקת סרטונים ללא השקעה וללא כוח אדם כלל.

 בהצטרפות לתוכנית בתור מפיץ תקבלו אפשרות להציע ללקוחותיכם שירותי הפקת סרטונים מכל הסוגים  וכל זה תחת המיתוג שלכם . כמפיץ שלנו , אנו נעניק  לכם הנחה קבוע עבור הפקת כל סוגי סרטונים – ולכן המחיר הסופי ללקוחתכם תוכלו לקבוע לשיקולכם  בלבד ולהרוויח על כל עסקה. 

 על מנת לסייעה ולהקל על תהליך מכירה של הסרטונים תוכלו להציג באתרכם גלריה של כ 25 דוגמאות של סרטונים ואנימציות מתוך ערוץ שהקמנו במיוחד שאין בו שום טלפון , לינק או סימן מסחרי אחר שיכול להוביל  לקוח שלכם ישירות עלינו . 

הדבר היחיד שעליכם לעשות זאת להעביר שאלון ( בריף, אפיון) והחזיר לנו. וכן יש 2 אפשרויות התנהלות : 

  1. אופציה ראשונה  – אתם מתנהלים מול מנהל פרוייקט מטעמינו ולמנהל פרויקט אין שום מגי עם הלקוח … הכל דרכם  …אנו נרכיב נשלח לכם טקסט שיווקי לסרטון ואתם תאשרו מול הלקוח, מייד אחריי זה הטקסט ישלח לקריינות , עריכה וכו’ …
  2. כל התהליך כולל אפיון מקצועי באחריות כולל תיקונים ללא לעלות. 
  3.  אופציה שניה היה שמנהל פרויקט מטעמינו מציג את עצמו כעובד  או שותף מטעמכם ואז כל התהליך מתנהל בין מנהל פרויקט ובין הלקוח שלכם …הכל חוץ מעניינים כספיים כי לקוח משלם לכם ואתם מעבירים לנו רק את החלק המגיעה לנו. 

להקמת מחלקה למתן  שירותי הפקת סרטונים חייגו- 050-8118701 ונשמח לצרף אתכם לתוכנית המפיץ עוד היום!

אנו מזמינים אתכם לגדול יחד אתנו!

אנו פועלים מול שותפים ומפיצים שלנו בהצלחה רבה בשיטה שהוכיחה את עצמה וסיפקנו מאות סרטונים שיווקיים . תצטרפו ובואו ליצור רווחים נוספים לעסקכם ללא עבודה או השקעה על שירותי הפקת סרטונים שיווקיים ואנימציות.

 

דוגמאות לסרטונים שהפקנו שתוכלו להציג באתרכם ללא שום פרט מזהה שלנו ...

שירותי הפקת סרטונים שיווקיים
שירותי הפקת סרטונים למשרדי פרסום
עוד דוגמה לוידאו שייוקי
עוד דוגמאות
הפקת סרטון
גם הפקת סרטונים בשפות זורות

עדיין יש שאולות ?

לא אין שום התחייבות – תוכלו להציעה שירותי הפקת סרטונים שיווקיים ללקות שלכם ללא שום התחייבות לכמות המכירות 

כן בוודאי אנו מפיקים סרטונים שיווקיים גם על בסיס חומרים של הלקוח או מחומרים שרוכשים בסטוקים בשילוב קריינות מקצועית ואינפו גרפיקה כמו כן קיימת אפשרות הפקת סרטון אנימציה.

אנו נעניק לכם לפחות 20 סרטונים שיווקיים שתוכלו לשבץ באתר שלכם באמצעות לינקים לערוץ יו טוב שאין עליו טלפונים שלנו , לינקים לאתר , לוגו או כל סימן מסחרי שיכול להוביל לקוח שלכם ישירות עלינו.

כן הסרטונים שנפיק עבורכם או עבור לקוחות שלכם תוכלו לפרסם בכל מדיה שתרצו. כמו כן גם אנחנו שומרים לעצמינו זכות לפרסם בערוצים שלנו.