סרטי תדמית לחברות במחיר מצויין הדרך הקצרה ביותר להפקת סרטון לחברה מקצועי.

סרטי תדמית לחברות

חברות יצרניות, חברות שירות, מפעלי תעשייה וחברות הייטק מציגות את עצמן ואת המוצרים או השירותים שהן מציעות לקהל הרחב באמצעות מערכי שיווק מתוחכמים ומשומנים היטב. סרט תדמית הוא דרך מצוינת לשרת את המטרה הזו – סרט תדמית טוב ומקצועי יציג את החברה, מוצריה ושירותיה, עליונותה על פני החברות האחרות ותודעת השירות. כדי להפיק סרטוני תדמית טובים יש צורך לעמוד בכמה קריטריונים נוקשים או לחילופין לפנות לסטודיו שמתמחה בזה. 

במאמר הבא הגענו לעשות לכם קצת סדר בבלגן.כל מחקר שנעשה אי פעם על שיווק דיגיטלי מראה בבירור כי סרטי תדמית מחזירים את ההשקעה כמעט בוודאות. סרט תדמית – כזה שעושים אותו נכון – יעלה באופן דרמטי את הנוכחות שלכם ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש ובעקבות כך ירחיב את מעגל הלקוחות ויגדיל את ההכנסות בצורה ניכרת. סרטי תדמית הם חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית שיווק כוללת – כלומר חלק מהותי מקמפיין שיווקי מיינסטרימי. סרטי תדמית מתאימים למגוון רחב של עסקים ובמאמר הנוכחי נעסוק בתהליך הפקת סרטי תדמית לחברות בינוניות וגדולות – איך התהליך מתבצע, מה התהליך מצריך ובעצם את כל הלמה, איך כמה ומתי.

תהליך הפקת סרטי תדמית לחברות בSmartPush

חברת SmartPush מפיקה סרטי תדמית לחברות באמצעות שימוש בכלים וגדרים קבועים אשר נרכשו במהלך שנות עבודה רבות. חברות רבות, גדולות ובינוניות כאחד, שכרו את שירותנו לטובת הפקת סרט תדמית ועם השנים שיכללנו ושידרגנו את השיטות והכלים שלנו. למדנו, למשל, שסרט תדמית מקצועי צריך לייצג את החברה ולהסתנכרן עם הצבעים והלוגו של החברה או במילים אחרות – להפוך אותו לחלק מהותי במערך השיווקי של החברה. כדי להפוך את הסרט לחלק אינטגרלי מהחברה, כמו ייצוג ויזואלי שלה, יש לעשות זאת באופן מקצועי.

 נצטרך לעבוד מול האחראים לכך מטעם החברה: מנהלי פרסום, מנהל שיווק ומנהל לוגיסטי. העבודה חייבת להיות שוטפת תוך הבנה הדדית ותיאום ציפיות, התהליך חייב לעבור אישורים ושלבים רבים ובקשר עם אחראי אחד – והכל מתחיל בתכנון נכון לטווח הארוך.

סוגי סרטונים נוספים שיכולים להתאים לחברה.

סרטוני פרסום קצרים
סרטונים שיווקיים
סרטוני אנימציה
וידאו שיווקי לבלוג \ יוטוב
סרטונים בשפות זרות
חברתי, פוליטיקה, מוסדות חברות

סרטי תדמית לחברות אצל SmartPush

אנחנו בסוכנות SmartPush מפיקים סרטי תדמית לחברות כבר מעל 8 שנים ואנו עושים זאת במקצועיות רבה ואמינות ללא פשרות.

במהלך השנים האחרונות היינו עסוקים מאוד בהפקת סרטוני אנימציה לחברות בינוניות וגדולות. במהלך הזמן הזה רכשנו ניסיון רב, שיכללנו ושידרגנו את שיטת העבודה שלנו ופיתחנו אסטרטגיות שיווק מתקדמות ומותאמות במיוחד לשוק המקומי. מלבד זאת אנו מציעים שירותי חבילות מיתוג שיזרימו לקוחות חדשים לעסק שלך בעלות יחסית נמוכה.

 
לפרטים נוספים וייעוץ אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אז איך תהליך של סרטי תדמית לחברות מתבצע בפועל?

תהליך של סרטי תדמית לחברות עובד כך: ראשית אנחנו נפגשים עם מנהלי החברה, מנהלי הפרסום והדיגיטל והמנהל הלוגיסטי. מתאמים ציפיות, לומדים את החברה, את קהל הלקוחות שלה, את השירות והערך שהיא מציעה, השוק והמתחרים. 

לאחר מכן נבנה תסריט מתאים וקליל המותאם במיוחד לצרכי החברה, תוך שיתוף פעולה מלא עם אנשי הקשר מהחברה. לאחר בניית התסריט מתחילים להפיק בפועל את הסרטון: בונים אנימציה מתאימה ודמויות. מוסיפים קריינות שתסתנכרן באופן מושלם עם הדמויות, מבצעים תיקונים למיניהם, וזהו, הסרטון מוכן. השמועות מספרות שאצל סוכנות SmartPush מציעים גם ניהול קמפיינים כחלק מאסטרטגיית השיווק המוצעת ללקוחות.

אז בשביל מה אני צריך סרט תדמית?

לסרטי תדמית לחברות בינוניות וגדולות קיימת השפעה חיובית על מידת הפרסום של החברה ועל רמת האמינות שלהן בעיני הלקוחות.

 לקוח שיצפה בסרט תדמית טוב מיד יגבש דעה חיובית על החברה ויתקרב יותר לבצע רכישה או רישום. בפרט אם מדובר בסרטון אנימציה – ידוע כי לסרטונים המונפשים יש השפעה חיובית יותר על הצופים בהשוואה לסרטוני וידאו מסורתיים. 

הגדלת הלקוחות היא כמעט פועל יוצא אוטומטי של סרטון תדמית שנעשה היטב, אמנם קל מאוד לטעות בו ובמקרים רבים גם להגיע למטרה ההפוכה, אולם כאשר עושים זאת נכון – השמים הם הגבול.

 בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים להגדיל את המכירות שלכם, להרחיב את הנוכחות שלכם ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש, לבנות מותג חזק ואמין מול הלקוחות שלכם ולקבל כלים מעולים להתמודדות בתחרות האינטנסיבית המתרחשת בזירה האינטרנטית – סרטי תדמית לחברות זה מה שאתם זקוקים לו.

סרטי תדמית לחברות הפקה וקידום עתידי במחיר הגיוני.
סרטי תדמית לחברות עם דוגמאות לכל תחום עד להפקת סרטון מושלם לחברה.

יכול לעניין אותכם גם סרטונים נוספים שיתאימו להפקה לחברה