סרטון שיווקי לעסק גם ב ₪1200 בלבד

כולל:

- כתיבת תסריט שיווקי לסרטון

- קריינות לסרטון ברמה גבוה

- יצירת סרטון שיווקי לעסק - 45 שניות

סרטון שיווקי לעסק

אז למה מכל זאת מאד כדאי שיהיה גם לכם סרטון שיווקי לעסק

סרטון שיווקי לעסק הינו בין הדברים החשובים לכל עסק במיוחד בעידן של היום שאנו חיים בו

 סרטון שיווקי מייצג את העסק ונותן התרשמות ראשונה ללקוחות פוטנציאלים שלכם ולכן יכול להפוך לכלי המרכזי והחשוב ביותר העידן הדיגיטלי שעוזר לבצע העברת מסר שיווקי בצורה היעילה ביותר.

קיימות אפשרויות שונות להפקת סרטון שיווקי לעסק שאנו מציעים , בין סוגי הסרטונים שונים שאנו מפיקים קיים מוצר שיכול דווקא להתאים לאותם בעלי עסקים המעוניינים בסרטון ומרגישים שהדבר יקדם את העסק בצורה משמעותית  אך  מסיבות שונות לא  מעוניינים או לא יכולים להקצות תקציב  עם סכום  גבוה וברשותם סכום צנוע  . במקרה כזה יכול להתאים מוצר – סרטון  שיווקי לעסק מקצועי במחיר מאוד ריאלי של  1590₪ בלבד ללא אותיות קטנות שבמיוחד בנינו והתאמנו  לתקציבים נמוכים בלי לוותר על האיכות  שיכול להביא תוצאה מעולה לעסק ללא השקעה גבוה . מה מיוחד בהצעה הזו ומה כולל סרטון שיווקי לעסק מסוג זה. הכל מתחיל בהרכבת מסר שיווקי שאנו נרכיב עבור הסרטון שיווקי על מנת להעביר מסר שיווקי בצורה חדה ואופטימאלית ביותר עבור הלקוחות פוטנציאלים של העסק שלכם.

כמו כן מאד חשוב לציין שאין צורך בימי צילום  ביצירת  סרטון שיווקי לעסק מסוג זה כי אנו נעבוד על בסיס חומרים קיימים שיש לכם כבר או נבקש לצלם כמה תמונות וקטעי וידאו שנדע לשלב בסרטון, כמו כן נרכוש מסטוקים תמונות וקטעי וידאו נוספים נוספים שנוכל לגוון תוכן הסרטון וליצור מוצר מושך  שיעזור לקבל לידים נוספים לעסק שלכם ולהמריאה בגדול. הסרטון כזה יכול לשרת אתכם למטרות שונות באתר וברשתות חברתיות . 

סרטון שיווקי לעסק מחיר

אורך סרטון שיווקי

הקלטת קריינות לסרטון

שקלים

45

לא

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטון שיווקי לעסק אנימציה

30

לא

900

30

כן

1200

45

כן

1800דוגמאות לסרטון שיווקי לעסק

אנו מזמינים אתכם לראות ולהתרשם ממאות סרטוני שיווק שונים שיצרנו למאות לקוחותינו במהלך שנים האחרונות במטרה לשפר תוצאות שיווקיות לחלקם גם הפעלנו קמפיינים שיווקיים ביוטוב  וברשתות חברתיות ובפלטפורמות שיווק שונות שהזרימו מאות פניות ו חדשות ולידים חדשים ללקוחותינו  שחלק לא מבוטל מהם הפכו למכירות אמיתיות שהביאו כסף לקופה 

סוגים נוספים של סרטונים שיווקיים לעסקים

סרטוני פרסום קצרים
סרטונים שיווקיים
סרטוני אנימציה
וידאו שיווקי לבלוג \ יוטוב
סרטונים בשפות זרות
חברתי, פוליטיקה, מוסדות

תשובות שאלות בנושא סרטון שיווקי לעסק ב 1200 ש"ח

  • כתיבת תסרטי , קריינות  מקצועית באיכות הגבוה ביותר על ידי קריין הבית עריכת סרטון שיווקי לעסק על בסיס חומרים שהתקבלו מהלקוח בתוספת סטוקים . הוספת מוסיקה רקע ואפקטים קוליים אחרים שיכול לשפר בצורה משמעותית  על איך משפיעה הסרטון על הצופים  
  • זמן עריכת סרטון שיווקי בדרך כלל יכול לקחת  בין  חמישה  ימים עד 21 ימי עסקים . אחרי אישור סופי של התסריט טקסט שיווקי המיועד לקריין  והקלטת קריינות על ידי קריין הבית. יחד עם זה חשוב להבין שמדובר במוצר שישרת אתכם במהלך שנים רבות ומייצג את עסק שלכם לאלפי לקוחות שיצפו בו, לכן החלק של הרכבת טקס שיווקי  הינו קריטי במיוחד עבור תוצאה הסופית, לכן אין הגבלה על כמות התיקונים בשלב זה – הרכבת טקסט שיווקי  לסרטון כי הצלחה של הסרטון מאד תלויה במסר שיעובר. 

עורך הסרטון הינו עד 60 שניות … עם יש צורך בכמה שניות נוספות כ 10 שניות המחיר ישאר אותו מחיר משה חשוב לזכור שרוב הסרטונים שיווקים הצופים לא רואים מעל 60 שניות  לכן העורך המומלץ גם מבחינה שיווקית עד 60 שניות בלבד, ברוב המקרים זה מסיק בשביל לסקרן את הלקוח ולגרום לו לפעולה רצויה , כמו להשאיר את הפרטים בטופס יצירת קשר או להתקשר לטלפון שיכול להופיע מתחת לסרטון תיאור או כותרת של סרטון שיווקי . 

  • ליצירת סרטון שיווקי לעסק יכולים לעזר כל החומרים הנמצאים בידי לקוח כמו תמונות שצולמה של מקום העסק או מתעדות תהליך מתן שירות ללקוחות או ביצוע עבודה. גם עם קיימים קטעי וידאו שצולמו שניתן לראות בהם איך מתבצע עבודה או תהליך מתן שירות. בקיצור הדבר מאוד תלוי גם בסוג העסק, תחום העיסוק וגם במטרה שיווקית שהגדרתם מראש.  בנוסף נבקש מספר  טלפון ליצירת קשר שיופיעה בסרטון או פרטי קשר אחרים כמו : מייל , אתר אינטרנט או הפניה ישירות לעמוד ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, טיקטוק או אינסטגרם. 

סרטון שיווקי יכול להתאים גם לבעלי עסקים קטנים ובינוניים כמו כן גם  למטרות שיווקיות בהפעלת קמפיין חד פעמי

.

סרטון שיווקי לעסק
סרטון שיווקי לעסק