חבילת מיתוג לעסק המשתלמת בארץ!

רק4,900 ₪

במקום 11,9000 ₪

*בכפוף לתקנון

אז מה בתוך חבילת מיתוג לעסק ?

בניית אתר כולל עיצוב איחודי ורספונסיבי הבנוי ב'וורדפרס'.
כתיבת תוכן מלאה לאתר ולסרטון שיווקי , ללא שום התעסקות מצידכם!
איחסון האתר בשרת שלנו במשך שנה ראשונה חינם ! גם כלול בחבילת מיתוג לעסק.
סרטון וידאו שיווקי מקצועי , שיזרים לקוחות חדשים .
הקלטת קריינות פרמיום לסרטון שיווקי במתנה !
צליל המתנה עסקי, מתחילים למכור עוד לפני שעונים לשיחה.
קבוצת 'וותסאפ' לתמיכה מלאה עד לסיום המלא של הפרוייקט
500 ש"ח מתנה לקידום האתר החדש שלכם לאחר עליתו לאוויר!!*
מה כוללת החבילת מיתוג?

דוגמאות לאתר אינטרנט

חבילת מיתוג לעסק כולל אתר

דוגמאות לסרטונים שיווקיים שיעזרו למתג את העסק שלכם של חבילת מיתוג לעסק

חבילת מיתוג לעסק

חבילת מיתוג לעסק מידע נוסף שיכול לעזור לכם

חבילת מיתוג לעסק שאנחנו מציעים היא חבילה מקיפה שמאפשרת לקבל את הכלים הנדרשים לכל עסק על מנת להיות ממותג בצורה מכובדת ביותר. חבילת מיתוג שלנו כוללת מספר דברים שם דברים חשובים ויכולים לסייע בקידום העסק ובזיהוי.

חבילת מיתוג לעסק שאנחנו מציעים היא חבילה מקיפה שמאפשרת לקבל את הכלים הנדרשים לכל עסק על מנת להיות ממותג בצורה מכובדת ביותר. חבילת מיתוג שלנו כוללת מספר דברים שם דברים חשובים ויכולים לסייע בקידום העסק ובזיהוי.

מה עוד חשוב שתדעו על חבילות מיתוג לעסקים. 

במידה ותרצו ניתן להרכיב את החבילה לדברים נוספים כמו הפקה ועריכת לוגו ייחודי של העסק שלכם הוא מיתוג של כרטיסי ביקור דפים עסקיים. בנוסף תהנו לקבוצת תמיכה בוואטסאפ שיש בה מתקדמים, גרפיקאים בונה אתרים וזה יכול להפוך לכתובת העיקרית שלכם בכל נושא מתוק של העסק שלכם או פרסום של העסק שלכם. קבוצת תמיכה תוכלו לשאול כל מיני שאלות הקשורות לעסק שלכם וכל זה ללא שום תוספת תשלום והם בעלי מקצוע איכותיים ביותר על מבינים בתחום.

תוך כמה הזמן הכל יהיה מוכן ? 

בדרך כלל אנחנו משתדלים לסיים את כל התהליך תוך 30 ימי עסקים אבל הדבר תלוי גם במידה מאוד רבה במהירות התגובה של הלקוח. לדוגמה אם כתבנו תכנים לאתר אז לפני הכל נדרש אישור של טקסטים ועל מנת לאשר או הטקסטים נשלחים לבעל עסק ללקוח ואנחנו ממתינים לאישור במידה ולא קיבלנו אישור לטקסטים אנחנו פשוט לא יכולים להתקדם עם יתר הדברים של חבילת מיתוג לעסק נקודה ולכן המטרה שלנו זה כן לבצע את העבודה כמה שיותר מהר אבל מצד השני על מנת להבטיח שהכל בוצע בצורה הטובה ביותר נדרש גם אישור שבעל עסק קריינות, כתיבת טקסטים, אישור של תמונות, ובכך ניתן לזרז בצורה מאוד מאוד משמעותית את מסירה של כל החבילה.

אנחנו מקפידים על רמת שירות גבוהה ויחס אישי לכל לקוח אנחנו מבינים שנושא מיתוג בעולם הדיגיטל היום הוא נושא חשוב שאמור לשרת אתה בעל העסק לאורך שנים רבות אנחנו מציעים לכל ללקוחותינו ליהנות משירות שלנו ולהזמין חבילת מיתוג לעסק במחיר הכי טוב בארץ. כמה מילים מסכים לגבי עלות החבילה אנחנו מצליחים לתת מהיר הטוב ביותר בזכות הניסיון שלנו והרמת זמינות טובה עבור הלקוחות שלנו וכל זה בלי להתפשר על איכות כלל. אנו בטוחים שאם תזמינו כל אחד מהאלמנטים שהחבילה שלנו כוללת בנפרד ייתכן שתצטרכו לשלם סכום כפול או אפילו פי שלוש מאשר אנחנו מבקשים תמורת החבילה מיתוג לעסק.  בא לכם מתנה לחצו כאן 

חבילת מיתוג לעסק במחיר 4990 שקל