סרטונים פרסומיים במחיר החל ה ₪1200 בלבד

כולל:

- אפשרות להפקת סדרת סרטונים שיווקיים

- קריינות מקצועית

- הפקת סרטוני פרסומיים של עד 45 שניות

הפקת סדרת סרטונים פרסומיים לעסק, הסיפור של העסק שלך.

תתארו לכם אדם, אדם אשר ביום אחד בהיר הגשים חלום של שנים רבות, הוא הקים את העסק עליו חלם כל חייו, אותו תכנן בקפידה, האם ניתן לומר שעסק כזה יהיה ניתן לסיכום מיידי?

ובכן אם תשאלו את בעלי העסק הוא יגיד לכם מיד ש”ממש לא” , העסק חי ונושם ממגוון זוויות ומשרת מגוון קהלים וכן מציע מגוון פתרונות עבור מגוון צרכים.

בדיוק מסיבה זו אין כל סיבה להסתפק בסרטון תדמיתי אחד לעסק, חברת ‘סמרט פוש’ מציעה לעסק שלך סדרת סרטונים פרסומיים, פתרון מעולה,הפתרון שלנו הוא  לעסקים שמבינים ש’סיכום’ היא לא תמיד פתרון חכם, שאם אפשר לפרט מה טוב, ולכן כדאי לחשוב על סדרת סרטונים פרסומיים של ‘סמרט פוש’, סדרה שכזו תביא את העסק שלכם למחוזות חדשים של מיתוג ושיווק.

דוגמאות לסדרות סרטונים פרסומיים ניתן לראות כאן ביוטיוב כמו כאן.

סרטונים פרסומיים – הפקת סדרה המחיר יכול להיות זול משמעותית 

אורך סרטונים פרסומיים

קריינות לסרטונים פרסומיים

ש”ח

45

  •  

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטון פרסומות –  בגימור אנימציה 

30

  •  

900

30

כן

1200

45

כן

1800

למי כדאי לעשות סדרת סרטונים פרסומיים?

ובכן התשובה לשאלה זו פשוטה למדי, כפי שהסברנו למעלה לכל בית עסק מגוון מאפיינים, ותמיד יש צורך להציג כמה נדבכים או פרמטרים שונים של העסק ,  ואי לכך הכדאיות בסדרת סרטוני וידאו היא לא השאלה הנכונה, ברור שכדאי! השאלה הנכונה היא מה להציג באותה סדרה, גם לשאלה זו יותר מתשובה אחת.., חברת ‘סמרט פוש’ השקיעה בשנים האחרונות משאבים רבים על מנת להביא יכולות מקצועיות לבתי עסק בהפקת כל סוגי סרטוני הוידאו בדגש על הנגשת מחיר.

איך נראים סרטונים פרסומיים

מה אפשר להסביר בכל כך הרבה וידאו? 

ובכן פשוט מאוד, וזה החלק בו אנו עונים ממש בקצרה על שאלה שנשאלה בפסקה שלמעלה,   בסדרת וידאו ננתח את היכולות של בית העסק, נוכל להקדיש סרטון בודד לכל נושא לדוגמא סרט ראשון עוסק בהבנת הצורך של לקוחות החנות, סרטון שני יעסוק באיכות החומרים אותן מעניקה החנות בסרטון תוכלו למשל להרחיב באופן בלתי תלוי על איכות החומר והמותגים שאותן מציעה חנות, בסרטון שלישי ניתן להציע רעיונות וטיפים ללקוחות שלנו וכן הלאה, סדרת סרטונים פרסומיים דוגמא נוספת, לוקחים את העסק ומחלקים אותו לקטגוריות או ראשי מחלקות כל קטגוריה מקבלת סרטון תדמית תתארו לכם כמה כוח יהיה לבית העסק שלכם כאשר לכל מחלקה יש את  סרט התדמית שלה.

מדוע לבחור דווקא ב’smartpush’ להפקת סדרת סרטונים פרסומיים?

אנו בחברת ‘סמרט פוש’ מציעים ללקוחות לפני הכל ידע מקצועי חסר תקדים בתחום הווידאו השיווקי לעסקים!!!

לאחר כל כך הרבה סדרות ושת”פ אותם אנו מבצעים על בסיס יום יומי עם עסקים שונים אנו מאמינים כי לרשותנו היכולות המקצועיים לספק לבית העסק שלכם סדרת סרטונים פרסומיים מרהיבה ומקצועית שתשרת ותספק את הצורך המקצועי השיווקי של העסק שלכם. 

דבר נוסף, חברת ‘smartpush חרטה על דגלה את רמת התמחור הזולה ביותר וזאת מבלי לפגוע באיכות המוצר, עם וותק של שנים ורמת תמחור תחרותית ביותר! עם ‘תיק עבודות’  מכובד ובלתי מתפשר כדאי לכם לקבל הצעת מחיר משתלמת מאיתנו.

כמה זמן לוקח לייצר סדרת סרטונים  טובה?

ובכן בעניין זה תלוי מאוד בכל בית עסק או נכון יותר לומר בכל לקוח..,

כפי שהסברנו בתחילה כל אחד הוא עולם ומלואו וכל אחד שיש לו עסק הוא שונה בכל מכל מכל עסק אחר, ואי לכך גם התייחסות לזמני ההפקה, אולם העיקרון הלוגי אולם אומר כך, סדרת סרטונים פרסומיים מופקת לרוב עד 30 ימי עבודה מרגע בו אישרנו תסריט שיחה לכל סרטון או כפי שאנו אומרים לכל ‘סדרת הסרטונים’

אתם מוזמנים לדבר איתנו ולקבל הצעת מחיר תחרותית! 

סדרת סרטונים פרסומיים מ- 3-5 סרטונים לעסק שלכם בני דקה אחת כל סרטון!!

בקשו מאיתנו עוד היום הצעת מחיר משתלמת.

בסרטון פרסומי אנחנו המומחים מס’ 1 וידאו שיווקי לעסקים.

טלפון: 0508118701