עורך וידאו מומלץ וסרטון ב 1200 ש”ח- כולל קריינות
- התסריט מומלץ גם בפנים

עלות הפקה של סרטון תדמית לאפליקציה לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון תדמית עם שילוב דמויות מצוירות:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

בחירת עורך וידאו מומלץ תהליך של בחירה:

ישנן תוכנות רבות לעריכת וידאו בחוץ עם תכונות שונות למטרות שונות. חלקם מתאימים יותר למתחילים מאחרים ולכן חשוב לעשות את המחקר שלך לפני שבוחרים אחד.

התוכנה שהומלצה עבור סעיף זה נקראת

DaVinci Resolve

וזו תוכנה מקצועית לעריכת וידאו.

עורך וידאו מומלץ מה כלים המקצועים?

מהי עריכת וידאו?

עריכת וידאו היא תהליך של בחירה ושילוב של קטעי וידאו גולמיים, תמונות סטילס, אודיו, מוזיקה, כותרות, גרפיקה ומעברים כדי ליצור סרטון מוגמרעל ידי עורך וידאו מומלץ .

בחלק זה נדבר על עורך וידאו מומלץ ההטובים ביותר. יש הרבה מהם בחוץ וזה יכול להיות קשה לבחור את זה שמתאים לצרכים שלך. עם זאת, לאחר קריאת הפוסט הזה אני מקווה שיש לך מושג טוב יותר לגבי העורך המתאים ביותר עבורך.

עורך וידאו מומלץ בדרך כלל משתמש בתוכנות מקצועיות אז נעבור על תוכנות עריכה הבאים ששווה לבדוק:

  • Adobe Premier Pro
  • אפל iMovie
  • Avid Media Composer
  • Autodesk Smoke

במודה ואינכם מויינים לעבוד עם עורך וידאו מומלץ להשתמש בתוכנות הווידאו הטוב ביותר שהשתמשתי בו הוא

זהו לעריכת וידאו חינמי עם הרבה תכונות והוא פשוט מאוד לשימוש.

אני מעדיף את עורך הווידאו הזה מכיוון שהוא מאוד קל לשימוש ויש לו גם תכונות כמו:

1) מעברים: אתה יכול לערוך את המהירות ומשך המעברים, ואתה יכול אפילו להוסיף מעברים מותאמים אישית כמו עורך וידאו מומלץ .

2) מוזיקה: הדבר המגניב בתכונת המוזיקה היא שאינך צריך לרכוש רישיונות מוזיקה, מכיוון שכולם כלולים באפליקציה. אז אתה יכול ליצור שירים משלך או לבחור מתוך הספרייה שלהם של למעלה מ-40,000 קטעי מוזיקה.

3) שכבות: אתה יכול להוסיף שכבות על גבי הסרטונים שלך כך שתוכל לשכב תמונה או טקסט על גבי הסרטון שלך בזמן

עורך וידאו מומלץ משתמש בתוכנות המשמשת לעריכת סרטונים וסרטים באמצעות מחשב. זה עוזר לאדם על ידי יישום כישורי עריכת וידאו, ארגון צילומים וסצנות שונות ברצף, הוספת סאונד או מוזיקה, הוספת מעברים והוספת מסננים.

בשנים האחרונות, עורכי וידאו חדשים רבים הוצגו לשוקוהפכו למומלצים על ידי לקוחות רבים. אבל יש כמה ישנים אך מקצועיים שהיו בשימוש במשך זמן רב. אחד מהם הוא Final Cut Pro X מבית Apple Inc., בעל כל הפונקציות המוזכרות של עורך וידאו וניתן להוריד אותו מ-App Store בחינםגם מומלץ .

מהעוד ממליצים עורי וידאו מומלצים - תוכנה חינמית וקוד פתוח לעריכת וידאו

עריכת סרטונים פותח במקור על ידי ג’ון סאליבן, בוגר בית ספר לקולנוע מאוניברסיטת מרקט במילווקי, ויסקונסין.

התוכנית הייתה בקוד פתוח והיא עדיין בפיתוח פעיל.

התוכנית תוכננה מתוך כוונה להיות ידידותית למשתמש עם ממשק אינטואיטיבי שלוקח בחשבון איך אנשים עובדים בעידן הדיגיטלי זה לא אמור להיות מורכב מדי או קשה ללמידה.

זה יכול להיות מתסכל למצוא עורך וידאו מומלץ עבור העסק שלך. בימינו מגוון העורכים כה רחב, שקשה לדעת מי מהם הטוב ביותר.

אבל עכשיו יש אפליקציה שתעשה את כל העבודה בשבילך – כזו שתגזור את החלקים שגוזלים זמן בעריכת וידאו ותעניק לך בדיוק את מה שאתה צריך!

כיום, קיימות בשוק תוכנות רבות לעריכת וידאו. עם זאת, לא כולם מספקים את אותן תכונות. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת עורך וידא ו. לדוגמה, תוכנות מסוימות לעריכתסרטונים הן בחינם או בתשלום, בעוד שלאחרות יש מנויים חודשיים או שנתיים שאתה צריך לשלם עבורם. ההמלצה הטובה ביותר היא להשתמש באחד שמתאים לצרכים ולתקציב שלך.

חלק מעורכי וידאו מומלצים משתמשים Sony Vegas Pro 13 מכיוון שהוא מספק גם גרסאות חינמיות וגם גרסאות בתשלום, כמו גם מגוון רחב של תכונות כמו עריכה לא ליניארית ואנימציית פריים מפתח עם יכולות תלת מימד.

אני עורך וידאו המתמחה סרטוני תדמית ממליץ על Adobe Premier Pro. זוהי תוכנה מקצועית לעריכת וידאו שיכולה לעזור לך לערוך ולפרסם סרטונים מכל הסוגים והפורמטים, להעלות לכל מספר ערוצים ולעבוד על פרויקטים ברזולוציה גבוהה.

אמנם ישנן תוכנות רבות לעריכת סרטי לבחירה, אך ישנן כמה שבולטות בקהל.

ההמלצה הראשונה לעורכי עריכת וידאו היא Adobe Premiere Pro. זה חלק מחבילת Creative Cloud, אז תצטרך לרכוש אותו בנפרד. החיסרון העיקרי הנוסף בעורך המסוים הזה הוא המחיר. זה לא זול! עם זאת, יש לו כמה תכונות פנטסטיות שהופכות אותו לשווה את העלות – כמו הממשק הקל לשימוש ומגוון רחב של כלים ואפקטים.

חשוב לציין ש-Premiere Pro אינו מציע שום יכולות עריכה עבור סרטוני 360 או תוכן VR, מה שעלול להוות בעיה אם אתה מתכנן לערוך סרטוני VR בעתיד.

אפשרות מצוינת נוספת היא CyberLink PowerDirector 16 Ultimate (או סתם “Director