סרטון תדמית עורך דין במחיר ייחודי של החל מ1200 ₪ ב ל ב ד !!!

סרטון תדמית עורך דין כולל בתוכו:

- כתיבת תסריט או תמליל
- עריכה מקצועית
- שילוב חומרי עורך הדין
עלות הפקה משוערת של סרטון תדמית עורך דין לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון עם שילוב הסרטה מקצועית:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטון תדמית עורך דין, ככה יבחרו דווקא בכם!

כולם יודעים, שעורכי דין – יש הרבה, אבל עורכי דין טובים – יש מעט. יכול להיות שאתה עורך דין מעולה, עם הצלחה בתיקים משפטיים או פנימיים, אבל זה לא עוזר שאתה יודע את זה, צרי שהלקוחות ידעו את זה, כדי שהם ידעו לבחור בך.

איך אפשר מצד אחד ליצור תדמית מנצחת, אבל כזו של דוחפת ומורידה ערך?

הפתרון – הוא סרטון. רק סרטון תדמית עורך דין, יהיה אכן הפתרון הקולע, שיאפשר לחשוף את סיפורי ההצלחה וההמלצות, בלי לפגוע בנראות וברמת המקצועיות המוצגת.

סרטון תדמית עורך דין, מאפשר לכל מי שרוצה לברר עליך – לעשות את זה בצורה שאתה תחליט בשבילו, ותוכל לבקר עליה – דרך הסרטון, כיון שכאשר הוא יעשה חיפוש עליך, הסרטון תדמית עורך דין שלך יופיע בתוצאות החיפוש, הלקוח הפוטנציאלי ייכנס, יטעם מן הסרטון, יתרשם לטובה וירצה לסגור איתך.

מהי הפלטפורמה לסרטון תדמית עורך דין?

מהי הפלטפורמה המתאימה לסרטון התדמית של עורכי דין? לשאלה זו ישנם כמה תשובות.

המקום הראשון והעיקר שמתאים להציג בו סרטון תדמית עורך דין, זה באתר העורך דין, כל מי שייכנס לאתר, יופנה כבר בשלבים הראשונים לצפות בסרטון ולהתרשם ממנו על רמת המקצועיות.

אך מה קורה כאשר לעורך הדין אין אתר? הרי לא לכל עורך דין יש אתר משלו, במיוחד אם הוא מתחיל ורק עכשיו סיים את הלימודים, לזאת ניתן לתת מענה בפלטפורמות משלימות.

סרטון תדמית עורך דין, ניתן להעלות ליוטיוב, ואף במקרה הצורך לקדם אותו, וכך להיות בטוחים, שהוא יגיע לגולשים רלוונטיים שיחפשו אחר נישת עורכי הדין ביוטיוב, יחד עם זאת, מומלץ וכדאי להעלות את הסרטון תדמית עורך דין, לאינדקסים נפוצים שכוללים בתוכם עורכי דין מומלצים, כיוון שבכך יש אפשרות להגברת החשיפה לקהל היעד הרלוונטי שצורך עורכי דין.

למי מתאים סרטון תדמית עורך דין?

סרטון תדמית עורך דין, מתאים למי שכבר נמצא בתחום, גם אם מתחיל. לתלמיד שרק עתה סיים לימודים ואין לו אפילו שמץ ניסיון – לא תהיה תועלת רבה בסרטון שכזה, מפני שלא יהיה מספיק חומר שיווקי לסרטון, אך מזאת נסייג, שעם התלמיד המסיים, הוא מבריק במיוחד, און עם תחום התמחות ספציפית, ייתכן שסרטון תדמית עורך דין כן יהיה בשבילו הפתרון המושלם כדי להיכנס לשוק ולהיות אוטריטה.

virtual, reality, projection, person, user, gamer
עורך דין בלי משרד גם יכול להפיק סרטון?

אכן כן! אין צורך דווקא בהסרטה של משרד או סטודיו, ניתן לשלב בסרטון דמויות אנימציה, הסרטה אישית של עורך הדין, או אפילו דמות מצוירת שתוכל להמחיש בקלות את המסר השיווקי.

תחומים וניסיון

כאשר מדברים בתחום עריכת הדין – שהוא תחום רחב ומקיף, בעת שניגשים לסרטון, חשוב להתמקד, ולחדד את השירות הניתן, כדי להגיע לקהל היעד הרלוונטי שאכן צורך את השירות.

מה העלות של סרטון תדמית עורך דין?

ניתן להפיק סרטון תדמית ייחודי בהחל מ1200 ₪ בלבד!

תשובות שאלות בנושא סרטון תדמית עורך דין :

העורך הממוצע נע בין 30 שניות לדקה. סרטון שיותר ארוך מדקה, מאבד בדרך כלל את האפקט טהסבלנות של הצופים, ולכן לא מומלץ ליצור סרטונים ארוכים ומיגעים.

בוודאי, זה החלק הכי חשוב, ולכן, בסיום הסרטון, נשלב משפטים מניעים לפעולה ונצרף גם את הנייד שלך, כדי שכל מי שהתחבר או נצרך לשירות יוכל להתקשר אליך ולסגור איתך עסה.

את התסריט הצוות המקצועי שלנו יכתוב לך, ללא תוספת תשלום!

מוזמן להשאיר פרטים לשיחת ייעוץ חינם…