סרטון תדמית ספורט במחיר נדיר, רק 1200 ₪ !

סרטון תדמית ספורט כולל בתוכו את האלמנטים הבאים:

- בניית תסריט
- קריינות מותאמת אישית לסרטון
- אלמנטים הקשורים לעולם הספורט
עלות ההפקה של סרטון תדמית ספורט לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון תדמית עם שילוב הסרטות אישיות:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטון תדמית ספורט

איזה עסק צריך סרטון תדמית ספורט?

עסקים בתחום הספורט והכושר הם עסקים מבוקשים בטרנד הבריאות של שנות ה2000. אין מי שלא עושה  כושר, היות, כדי להיות שייך לליגה – חייבים אוטומטית להיות קשורים גם לספורט, כושר וכל מה שקשור לעולמות הפעילות והתזונה.

כבעל עסק ספורט, אתה יודע, כי למרות שישנו ביקוש אדיר לספורט, עדיין, קשה להשיג לקוחות ולגרום להם להכיר את העסק שלך ולהתמכר, מה הסיבה לכך?

עסק של ספורט מכל סוג שהוא, חייב ליצור לעצמו תדמית ייחודית ובלעדית, כזו שלא ישכחו אותה, כדי לבלוט על פני המתחרים שלו ולהיכנס לתודעה של הלקוחות הפוטנציאלים, אז איך עושים את זה?

סרטון תדמית ספורט, הוא האמצעי המומלץ ביותר כדי לגרום למהפך השיווקי שיזרים לקוחות, סרטון תדמית ספורט שבנוי היטב עם אפקטים מרהיבים ותסריט מדויק – שובר את המחסומים של הלקוח, מדבר היישר על ליבו וגורם לו פשוט להקליק ולבחור דווקא בכם.

סרטון תדמית ספורט מאפשר טעימה והצצה לשירותים ולמוצרים שלכם

כולנו יודעים, שבשביל למכור וויסקי – אנחנו צריכים לתת ללקוח רק את הכוסית הראשונה, את שאר הבקבוקים הוא יבקש בעצמו… גם בעולם הספורט ככה, כאשר אנחנו נותנים ללקוח טעימה והצצה, או נשבה בקסם, ורוצה להיות שייך אלינו.

איך נותנים ללקוח הצצה וטעימה? הרי זהו לא מזון שמאפשר לבלוטות הטעם להרגיש, ואף לא מוצר ריחני ומעורר רחרוח?!

סרטון תדמית ספורט, הוא המענה המושלם כדי להעניק ללקוח הצצה נרחבת וטעימה מכל מה שקורה אצלכם בעולם הספורט. סרטון תדמית  – מדבר אל הלקוח בשני חושים, ראייה ושמיעה, על ידי סרטון תדמית – הוא יכול לבחון את השירותים או המוצרים שאתם מציעים, להתרשם לעומק, ולהיכבש בקסם שלכם.

מהם המרכיבים של סרטון תדמית ספורט?

סרטון תדמית יכול להיות מורכב מאינספור מרכיבים ואפשרויות, כאשר בהקשר לענף הספורט, הסרטונים מתאפיינים בדרך כלל גם בשילוב המציאות, אין כמו הסרטה חיה וממחישה שתתן טעימת עומק מעולם הספורט.

סרטון תדמית יכול לכלול דמות אנימציה שגורם לצופה להתחבר אליה, או דמות מצוירת שממחישה חומרים מורכבים בצורה פשוטה וקולחת. ניתן לשלב אפקטים של קולות, מראות ואייקונים נדירים, ובכך לגרום לסרטון התדמית להיות עדכני, מוכר ואפילו וראלי.

לא חייבים להפיק הסרטות בסדר גודל, ניתן גם לשלב הסרטון שהסרטתם באופן אישי ועצמאי, מה שהכי חשוב, זה שההסרטות יעבירו וימחישו את ההווי והאווירה, ויגרמו לצופה חשק עז להיות שייך לתמונה המדהימה הזו שהם מתרשמים ממנה בסרטון התדמית.

איזה תקציב אני צריך בשביל להפיק סרטון תדמית?

החל מ1200 ₪ – גם העסק שלך יוכל להזרים לקוחות בעזרת סרטון תדמית מוצלח!

מי אחראי על הפקת הסרטון?

הצוות שלנו בשיתוף פעולה איתכם.

כמה זמן צריך להיות הסרטון תדמית?

לבחירתכם! החל משלושים שניות ועד – 

השמים הם הגבול.

תשובות שאלות בנושא סרטון תדמית ספורט :

בוודאי. הסרטון יכול להיות מורכב מכל צורה או אלמנט בהתאם לטעם האישי שלך.

מי שתחליט!

סמארטפוש מציעה גם שירותי קידום לסרטוני תדמית, על מנת להגביר את החשיפה לסרטון התדמית שלך, כדי שעוד אנשים יוכלו להפוך להיות לקוחות מרוצים שלך!

הלו”ז של סמארטפוש הוא מדויק ומתאים את עצמו לצרכים שלכם. בכל מצב בהכנה תקבלו שקיפות מלאה היכן הסרטון אוחז, ומתי תקבלו אותו מוכן וערוך, כאשר בכל שלב תקבלו את כל אחד מן השלבים לאישור, כדי להבטיח שתהיו הרבה יותר ממרוצים וקשורים לתוצאה הסופית של סרטון התדמית.