סרטון תדמית צימר במחיר של פחות מלילה בצימר – 1200 ₪ בלבד!

סרטון תדמית צימר כולל בתוכו:

- כתיבת תסריט
- שילוב סרטונים ותמונות
- קריינות מקצועית
עלות הפקה משוערת של סרטון תדמית צימר לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון עם שילוב אנימציה:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטון תדמית צימר, להפוך את הצימר שלכם להרבה יותר ממבוקש.

אנשים אוהבים לצאת לנופש. אין מי שיוותר על כמה לילות מרגיעים בצימר נבחר, אבל דווקא בגלל שאנשים כל כך אוהבם נופש, ולוקח להם הרבה זמן עד שהם יוצאים לאודישן נופשי, הם רוצים לדעת שהם הולכים על בטוח, ומבטיחים לעצמם חווית נופש אדירה, בלי בעיות או תקלות לא צפויות.

איך לקוח יהיה בטוח שהצימר אותו הוא לקוח לנופש המדובר הוא אכן הצימר שיעניק לו את החוויה הקסומה המובטחת? סרטון תדמית צימר יעשה  את העבודה הייטב, כיון שהוא יעניק לצופה הכרות פנים נרחבת עם מראה הצימר כמו גם הפינוקים שהוא כולל, בצורה שקופה, גלויה ואותנטית כמו שרק סרטון תדמית צימר יכול לגלם, כך שהצופה יוכל לבחור בצימר הנצפה ללא תהיות או חששות, הרי הוא ראה מקרוב איך הצימר נראה, בצורה מוחשית וחיה, כאילו ביקר בצימר עצמו ממש, והוא יכול להיות בטוח שאם בסרטון תדמית צימר זה התאים לו – במציאות גם וודאי הצימר יגרום לו להנאה מרובה.

טעם מתוק ומבטיח - סרטון תדמית צימר

לסרטון תדמית צימר, מלבד המטרה של שיקוף והעברת חוויה, ישנה גם עוד מטרת עומק שתגרום להזרמת לקוחות מרוצים.

כאשר יברה מייצרת גלידה חדשה, או משקה ממותק בטעם טרנדי, הרי שכדי להכניס את הטעם לתודעת הלקוחות היא נותנת דוגמיות – טעימות מיניאטוריות שהלקוחות מקבלים, טועמים – ואז גם מתמכרים, ורצים לקנות את המוצר שאותו טעמו.

גם צימר ניתן לטעום, לא בלשון ובחייך, אלא בעיניים ובאוזניים. סרטון תדמית צימר מגרה ומושך גורם לבלוטת הרוק לפעול ולגרום לצופה לרצות לממש כבר את הנופש החלומי בצימר בו הוא צופה כרגע.

הצימר שמועבר בסרטון בצורה חווייתית גורם לצופה, שאולי אפילו לא תכנן נופש – לרצות בכל מאודו להשתחרר עכשיו בצימר חלומי כמו זה שהוא רואה, ולהקליק על הטלפון שמופיע מתחת לסרטון ולשריין תאריך לנופש קסום.

קהל היעד של סרטון תדמית צימר

סרטון תדמית צימר ניתן להציג בפלטפורמות שונות ומגוונות, הרי כל אזרח ישראלי או אפילו כזה שגר בחוץ לארץ – הוא לקוח פוטנציאלי לסרטון התדמית, כך שקידום הסרטון הוא משתלם בהחלט, כיון שכל צופה יכול להפוך לרלוונטי ולליד חם, כי בינינו, מי לא יוצא לחופשה בצימר מידי פעם? זה לחם חוקו של כל אזרח עובד, וכאשר הלקוח הפוטנציאלי יצפה בסרטון בכל תזמון שהוא, הרי שהוא ידע כי את הנופש הבא הוא רוצה לעשות דווקא בצימר שלכם, כיון שעל ידי סרטון התדמית הוא התרשם ממנו, ולטובה.

אלו חלקים מהצימר צריך להסריט?

האמת, שכמה שיותר, וכמובן החלקים המשופצים והנאים יקבלו עדיפות ראשונה בהצגת הסרטון.

תכולת הצימר – קריטריון חשוב לבחירת הלקוח

לא משנה מה אתם כותבים שהצימר שלכם מכיל, הלקוח חייב לראות את זה בעיניים בצורה מוחשית כדי שהוא באמת יבחר בצימר שמתאים לו ואהוב עליו.

מה עושים כאשר ישנם כמה צימרים להשכרה?

כאשר ישנם כמה צימרים להשכרה, ניתן לחלק אותם לסרטון לפי צימר, או לסרטן ארוך ומקיף יותר שייתן טעימת עומק מכלל הצימרים.

תשובות שאלות בנושא סרטון תדמית צימר :

שיתוף פעולה מלא – ותו לא. וכן, אתה גם יכול לבחור אם אתה זה שאחראי על ההסרטה המקצועית או נותן לצוות שלנו לעשות את זה בצורה מושלמת ומרשימה.

בסרטון נשלב כמובן משפטים חזקים המניעים לפעולה, עם פסיכולוגיה אסטרטגית, כאלה משפטים, שיגרמו ללקוח הצופה להקליק על הקישור או להתקשר כבר בגמר הסרטון.

התסריט הקולע כלול במחיר, והוא בנוי באופן אישי, ובצורה חכמה ושיווקית שתזרים לקוחות.