סרטון תדמית כושר במחיר חל מ-1200₪!

סרטון תדמית כושר כולל בתוכו:

- תסריט שיווקי
- קריינות מקצועית
- שילוב אלמנטים
עלות הפקה של סרטון תדמית כושר לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון תדמית עם שילוב דמות מצוירת:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטון תדמית כושר – ככה אנשים יעשו אצלכם ספורט

עולם הכושר, הוא עולם תחרותי ודינאמי עם אינסוף משתנים, ועל מנת לבלוט בו – חייבים להיות ייחודיים, מבריקים, וחדים.

המודעות לכושר עולה מיום ליום, וציבור צרכני הכושר הוא גדול להפליא. איך יחד עם כך – גם ההיצע עולה, ומכוני כושר צצים מידי יום כפטריות אחר הגשם, מצוידים, מתוקצבים, קורצים ומשוכנעים, ובינינו, איך תגרמו שיבחרו דווקא בכם?

לו רק הייתם יכולים להמחיש ללקוחות הפוטנציאלים שלכם את מכון הכושר המאובזר שלכם, את התהליכים המדהימים שאתם מעבירים את הלקוחות שלכם, את השיטה הייחודית ש’עובדת’ שיש רק לכם – וודאי שהם היו רוצים להירשם דווקא אצלכם, אך איך ניתן להמחיש זאת בצורה בהירה וברורה חוץ מלגרום ללקוחות הפוטנציאלים לבור למכון הכושר שלכם? (דבר שהם וודאי לא ישושו לעשות…)

הפתרון הממחיש – סרטון תדמית כושר

סרטון תדמית כושר, מהווה את הפתרון המדויק והאמיתי, שימחיש לקהל היעד שלכם את היופי שבכושר ויגרום להם בסופו של דבר לבחור דווקא בכם.

אבל סרטון תדמית כושר, הוא לא רק ממחיש, אלא הרבה מעבר לכך. סרטון תדמית כושר ייתן לכם ייחודיות, יגרום לכם להיות ליגה, ולצופים לתפוס אתכם כאוטוריטה. סרטון תדמית כושר, גם יטמיע אתכם בתודעה של כל צופה, גם אם כרגע הוא לא מעונין בכושר, הרי ביום בו הוא יהיה מעונין, תצופו לו מיד בתודעה, בזכות הסרטון תדמית כושר שלכם, בו הוא צפה בהנאה.

ביכולתו של סרטון התדמית שלכם, לגרום לכל מי שצופה בו – לזכור אתכם. ומשם הכול כבר קל יותר. בעזרת הסרטון המוצלח אתם רוכשים את אמון הצופים, נותנים לו הצצה לעולם הכושר שלכם, שגורמת להם להרגיש שותפים ומחוברים וכמובן, ממחישים להם בפועל את מכון הכושר שלכם והשיטה בה אתם עובדים.

ממה מורכב סרטון תדמית כושר?

סרטון תדמית כושר יהיה מורכב בדרך כלל מהאלמנטים הבאים:

  1. הכירות קצרה אתכם, כמו גם עם השיטה הייחודית שלכם אותה תציגו בקצרה אבל בחדות.
  2. הסרטה חיה ממכון הכושר שלכם, בדגש על הציוד והאווירה, על מנת לעורר את רגש ההתפעלות אצל הצופים, ולגרום להם לרצות להיות שייכים.
  3. מילה או שתיים מלקוחות קיימים שלכם, עדויות, המלצות וכל מה שיהיה האפקט הסופי שיגרום לצופה להשתכנע ולהגיע אליכם גם.
ומה עם קריינות?

בסמארטפוש מפנקים אתכם!

בעסקת החבילה של סרטון התדמית, תקבלו יחד גם קריינות מקצועית, אשר תשדרג את הסרטון ותיתן לו טאצ’ ייחודי ומלא ברק.

אילו אלמנטים ניתן לשלב בסרטון?

ניתן לשלב בסרטון אלמנטים משעשעים, כמו דמות מצוירת, או דמות תלת מימד, על מנת ליצור חיבור משעשע ומבריק עם הצופים בסרטון.

מה האורך המומלץ לסרטון תדמית?

האורך המומלץ בסרטון תדמית הוא כשישים שניות, וזאת – על מנת להעביר ולהמחיש חומרים מחד, אך לשמור על ריכוז וקשב הצופים מאידך.

תשובות שאלות בנושא סרטון תדמית כושר :

בעולם הכושר, תזמון – זה שם המשחק. העונות הבוערות היותר לכושר, הם כמובן אחרי החגים ואחרי פסח. אלו הזמנים בהם יהיה כדאי לכם להוציא לאור את הסרטון שלכם, כיון שאז הביקוש לכושר ולספורט רק גובר ועולה.

סרטון מאפשר לכם לשמור על מיקוד הלקוחות הפוטנציאלים, בלי ליידע אותם עם כתבות ארוכות, או פרסומות כתובות שהם ידלגו עליהם הלאה. בנוסף, רק לסרטון יש את היכולת לגעת גם בלב, לדבר אל הרגש ולא רק אל המוח. וכמובן אל תשכחו, שסרטון משלב בין שני החושים של שמיעה וראיה וממילא הוא אפקטיבי יותר.

צרו איתנו קשר, וקבלו שיחת ייעוץ חינם!