סרטון תדמית גן ילדים, במחיר גן, של החל מ1200 ₪ בלבד!

סרטון תדמית גן ילדים כולל בתוכו:

- תסריט שיווקי
- תמונות אותנטיות
- קריינות מקצועית
עלות הפקה של סרטון תדמית גן ילדים לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון תדמית עם שילוב דמות מצוירת ומשעשעת:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטון תדמית גן ילדים, הדרך להרשמה מלאה

מה הורים רוצים, יותר משלילד שלהם יהיה הכי טוב שאפשר? הרי זה כל עולמם וכל שאיפתם. ולתשוקה העמוקה הזו, ניתן לתת מענה בהצגה מושכת וחיובית של גן הילדים, לשם ההורים מתלבטים האם לרשום את ילדיהם או לא.

ביכולתו של סרטון תדמית גן ילדים, להעביר להורים חוויה עמוקה ומרגשת של חיי ילדות מתוקים, אווירה קסומה של גן ילדים, תמונות אותנטיות של הגן והאביזרים המשוכללים שהוא מכיל, וכל מה שההורה היה רוצה לראות בסרטון תדמית גן ילדים, כדי להיות בטוח שהוא מפקיד את הילד שלו בידיים הכי טובות שיש.

הורים בדרך כלל, אינם מגיעים בפועל לגן הילדים של ילדם, חוץ מלהביא אותו בבוקר ולקחת אותו בצהריים, ונוצר מצב שהגן הוא הממלכה הפרטית של הילדון. ודווקא לכן, עוד טרם ההרשמה – חשוב להורים לבדוק לעומק ולראות בצורה מוחשית על ידי סרטון תדמית גן ילדים – מה הגן שהילד הולך לשעות בו שעות רבות כל כך טומן בתוכו? כיצד הוא מעוצב? איזה סגנון הגננות? מהי רמת הריכוז? ועוד שאלות רבות, שסרטן תדמית גן ילדים חד וממוקד יכול לענות עליהם בצורה מושכת ומהנה.

להעביר את החוויה דרך סרטון תדמית גן ילדים

השנה התחילה, הילד כבר נרשם ומגיע מאושר כל יום לגן. 

אין דבר מתוק יותר להורה, מלראות את הילד שלו בצורה אותנטית, כיצד הוא מתנהג בגן, מה הוא חווה, אלו הפעלות יש לו ומה הסדר יום שלו בגן.

לא ניתן להביא את ההורים להכרות יומיומית. הם עובדים ועסוקים, וגם לגננות וודאי לא מתאים לחץ על הראש של הורים הבודקים אותן בשבע עיניים. אז איך ניתן להעביר להורים את החוויות החמודות בצורה מדויקת, מבלי לסרבל אותם ואת הגננות?

הפתרון הוא סרטון תדמית גן ילדים, אשר יעביר להורים בצורה חלומית וממוקדת את סדר היום של הילדים, פעילותם, רמת הביצוע שלהם, ומה לא? ההורים יוכלו לצפות במחשב או בנייד בסרטון, ולא לגמור להנות מהצפייה שתעביר להם באופן מדויק את חוויות ילדם האהוב.

סוף שנה, הזמן לסרטון תדמית גן ילדים

ישנם כל מיני סוגי מזכרות בסוף שנה, ונראה כי ישנה תחרות גורפת בין הגנים, מהי המזכרת היצירתית ביותר עבור הילדים וכמובן הוריהם.

ניתן ליצור מזכרת, אשר תשאיר הרבה יותר מטעם טוב… סרטון תדמית גן ילדים, היסכם את השנה, יתפוס אנקדוטות של חוויות מתוקות, ויעביר המחשות חיות של כל הרגעים המתוקים שעברו על הילד בשנה החולפת.

אין ספק, כי מזכרת כזו לא במהרה תשכח, ותהיה טריגר משמעותי לרישום רציני גם בשנים שלאחר מכך.

סרטונים או תמונות?

על מנת להעביר את ההווי והאוירה, הרי שבכוחה של הסרטה אחת לדבר במקום אלף תמונות, ולכן, רצוי לשלב הסרטות חיות וממחישות.

employee, account, business, time, clock
אורך הסרטון

בשביל לקבוע את אורך הסרטון תדמית גן ילדים, יש לקחת שיקולים רבים בחשבון, לעיתים יהיה מומלץ להפיק סדרת סרטונים על מנת להגיע לתוצאות מרהיבות ואפקטיביות.

שילוב הסרטות חיות בסרטון

כדי לשמור על אותנטיות ומתיקות נוטפת, רצוי לשלב הסרטות או תמונות אותנטיות של הילדים

תשובות שאלות בנושא סרטון תדמית גן ילדים :

אכן. על מנת שהסרטון יהיה שיווקי ותדמית, תקבלו מהצוות המקצועי של סמארטפוש תסריט איכותי ושיווקי.

הקריינות חשובה על מנת ליצור נעימות מזמינה, ולכן, היא כבר כלולה בעלות הסרטון וללא תוספת תשלום!.

הכין שתבחרו, וכמובן אצל ההורים שירוו מלוא חופניים נחת.