סרטון תדמית בזול הוא בשורה לבעלי עסקים! ניתן להשיג סרטון תדמית בזול בסכום של 1200 ₪ בלבד!!!! פחות ממודעה בעיתון, הרבה יותר חשיפה ושואו.

ממה מורכב סרטון תדמית בזול:

- בניית תסריט לסרטון
- ארגון חומרים
- קריינות כלולה בתשלום
עלות הפקה סרטון תדמית בזול לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון תדמית עם אלמנטים קוליים וויזואליים:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

האם אפשר לבחור בסרטון תדמית בזול?

כולנו יודעים שיש דברים שאי אפשר להתפשר עליהם. אבל כשיש דברים שמשלמים עליהם בזול לאו דווקא שווה התפשרות – הרי שלמה נשלם ביוקר אם נוכל לקנות בזול?

בשביל להבין האם ניתן לקבל סרטון תדמית בזול – אבל יעיל וקולע, חשוב להבין לפני הכול – מהי המטרה בכלל של סרטון תדמית?

סרטון תדמית אמור דבר ראשון להיות כרטיס ביקור סרטוני של העסק, אבל חוץ מזה יש לו עוד הרבה תקפידים, כמו – להמחיש חומרים מורכבים, לתת לצופים טעימת עומק, ולומר במילים ברורות מסרים מעורפלים. סרטון תדמית הוא בעצם קיצור דרך רב חושי לאינסוף, מסרים מסורבלים ולא קליטים.

סרטון תדמית בזול, כולל בתוכו את כל האלמנטים הדרושים כדי שהוא יהיה אכן יעיל וקליט, אם המסר אינו מורכב מידי או ארוך, ואין מדובר בסטרטאפ חדשני או פריצת דרך יוצאת דופן, הרי שניתן להפיק סרטון תדמית בעלות לא יקרה, שיתחרה הייטב על הוויז’ואל והאודיו של הצופים, וייתן להם פוש שיווקי משמעותי.

לא תמיד דווקא אלמנטים מורכבים שעולים הון רב – יהיו מה שהציבור הצופה רוצה. סרטון תדמית בזול, אם הוא כולל בתוכו את המרכיבים העיקריים שסרטון תדמית צריך לכלול – כמו תסריט טוב וקריינות מעולה, הרי שהוא בהחלט יכול להשיג את מטרתו השיווקית.

סרטן תדמית בזול ולעניין.

אחד מן המרכיבים שהופכים סרטון – מסתם סרטון לסרטון טוב – זה מרכיב האורך.

הרבה טועים לחשוב כי דווקא סרטון תדמית ארוך, שעולה יקר יותר על פי כל דקת הפקה – הוא זה שגם טוב ועדיף מבחינה מקצועית, אך האמת היא, שסרטון תדמית קצר וממוקד הוא מועדף פי כמה מבחינה מקצועית, כיון שהוא מציג את המסר בצורה חדה, מהירה, בלי פלפולים או לאות מורכבת, פשוט, זול ולעניין.

סרטון תדמית בזול אפשרי לכל עסק!

הבשורה הייחודית של סרטון תדמית בזול, היא שהיא מתאימה לכל עסק. עסק שנותן שירותים לדוגמא ולא מוכר מוצרים יכול לנצל את המומנטום של הסרטון, כדי להמחיש בצורה משעשעת או חדה את השירות והמהות שהוא מעניק, לעומת זאת, גם עסק המוכר מוצר פיזי, יכול להגיש את זוויות המוצר ותפעולו בצורה חווייתית ומחוברת, שתגרום לצופה לרצות לרכוש את המוצר ולהשתמש בו.

סרטון תדמית בזול, מאפשר לכל עסק, בכל שלב, להציג את עצמו בצורה מקצועית ומרשימה, בלי לבזבז מזומנים יקרים ולשבור את הראש על רעיונות שוברי שגרה.

האחריות על התסריט

סמארטפוש מגיש לכם את התסריט הקולע, שמתבסס כמובן על חומרים שאתם מעבירים אליו ועל שיתוף פעולה פורה עם הלקוח.

המטרה של סרטון תדמית

לסרטון תדמית ישנן המון מטרות חשובות, אך העיקרית שבהן, היא להיות חלון ראווה מרשים לעסק, ולגרום ללקוחות לבחור דווקא בך!

הזמן הממוצע של סרטון תדמית

בדרך כלל סרטון תדמית יהיה בין דקה לבין דקה וחצי, זהו הזמן הממוצע, שניתן כמובן להפחית ממנו או להוסיף עליו דקות או שניות נוספות.

תשובות שאלות בנושא סרטון תדמית בזול :

שום דבר, חוץ מלשלוח חומרים ולשתף פעולה בפידבק על חומרים שנשלחים לאישור.

כיוון שסרטון תדמית בשונה מפרסומת כולל מספר רב של חושים, וכן על פי מחקרים מבוססים, ניכר כי לקוחות צופים בסרטון הרבה יותר ממה שהם מציצים במודעה או פרסומת כתובה בלבד.

ניתן להעביר חומרים בכל דרך נוחה, החל משיתוף בוואצפ, במייל, בדרייב, בהקלטות, הסרטות, חומרים כתובים וכל דרך חלקה אשר נוחה ללקוח.