מחיר משתלם במיוחד לסרטון תדמית רחפן, החל מ1200 ₪ בלבד!

סרטון תדמית רחפן כולל בתוכו:

- עריכה מקצועית
- שילוב הסרטות ואפקטים
- תסריט וקריינות
עלות הפקה של סרטון תדמית רחפן לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון תדמית עם שילוב דמות מצוירת:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

עולם מתחדש של סרטון תדמית רחפן

בעולם מלא מסרים וויזואליים, בהם כל היום אנחנו צופים בעוד סרטון או עוד תמונה, הרי שבשביל לתפוס את עיני הלקוחות הפוטנציאלים ו’לנענע’ אותם, חייבים לפנות אליהם באפקט ייחודי שיגרום להם להגיד “וואו”, להתעמק במה שהם רואים וכמובן לחרוט בראשם את מה שהם ראו לשימוש בעת הצורך.

קשה עד בלתי אפשרי להיות ייחודית ובולטים, אך ישנו כלי ייחודי, אשר למרות שהוא הולך וצובר תאוצה, הרי שבכל פעם שהוא יוצא לאור, הוא גורף הצלחות מחדש, בגלל הייחודיות המזהרת שבו והאופן בו הוא מהפנט את הצופים. ולכלי קוראים סרטון תדמית רחפן.

סרטון תדמית רחפן, למרות שכיום הינו רווח יותר מאשר בעבר, עדיין, מהווה הפקה עוצרת נשימה, אשר אינה יכולה להשאיר את הצופה אדיש בעל כורחו. 

ביכולתו של סרטון תדמית רחפן, ליצור ייחודית שתיזכר לנצח לא רק בגלל המוצר או השירות, אלא בגלל אופן ההפקה שמחדיר את השירות או המוצר עמוק עמוק לתוך תודעת הצופה.

איך מפיקים סרטון תדמית רחפן?

אם בעבר, סרטון תדמית רחפן היה מופק בצורה מסובכת ויקרה בעליל, הרי שכיום, הפקת סרטון תדמית רחפן היא אפשרות אותה משגת ידו של כל בעל עסקים שמשקיע בעסק שלו.

לפני הכול, חשוב ביותר לתכנן – מה בדיוק תרצו להשיג בסרטון? על מה הסרטון תדמית יתמקד? לאחר שיהיה לכן ברור מה בדיוק אתם רוצים שהסרטון שלכם יציג, חשבו על מטרת הסרטון. מהי מטרת הסרטון תדמית רחפן שלכם? האם להניע לקוחות לפעולה מידית, או ליצור לעצמכם תדמית שיווקית מושכת?

כאשר מדובר על סרטון תדמית רחפן, המטרה תהיה בדרך כלל יצירת תדמית שיווקית, דווקא בגלל היכולת המושכת של הסרטון.

השלבים המעשיים של סרטון תדמית רחפן

לאחר שהחלטתם על המטרה, הרי מגיע שלב התסריט, אשר יבוצע בהתאם לאסטרטגיה שקבעתם מראש.

לאחר שהתסריט ייכתב, יש לבחון בכל שניה בסרטון – מה יראו בו בהשוואה לתסריט. ניתן לערוך זאת בטבלה מסודרת אשר תקל על ההפקה ותיצור מבנה מדויק לסרטון העומד לצאת לאור.

לאחר שבוצעו כל שלבי הכתיבה והתכנון, הרי שהגיע סוף סוף הזמן לבצע את הסרטון בפועל!

מצלמת רחפן מקצועית, תסריט את הסרטן מכל זווית אפשרית ובצורה חדשנית המקיפה 360 מעלות, כאשר לאחר ההסרטה הסרטונים יעברו עיבוד, התאמה לתסריט, קריינות ועריכה מקצועית שתוציא בסופה תוצר ייחודי של סרטון תדמית רחפן.

עלות משוערת של הסרטת סרטון ברחפן

כדי לדעת את העלות המשוערת של הפקת סרטון עם רחפן, יש לבדוק אצל אנשי המקצוע והספקים, לקבל מהם דוגמאות והצעות מחיר והתאם לכך להגיע להחלטה נכונה.