מחיר מבצע לסרטון תדמית מבצע, החל מ1200 ₪ בלבד!

סרטון תדמית מבצע כולל בתוכו:

- קריינות מקצועית
- תסריט שיווקי
- שילובי אלמנטים
עלות הפקה של סרטון תדמית מבצע לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון תדמית עם שילוב דמות מצוירת:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

מוצר חדירה שיווקי – סרטון תדמית מבצע

לא פעם, עסקים קטנים שואלים את עצמם – איך הם יכולים להפוך למפורסמים יותר? האם באפשרותם להגדיל חשיפה, להיות מוכרים יותר, רצים יותר ברשת, כאלה שמספיק שיאמרו את שם העסק ואנשים יכירו, בלי שיצטרכו לחפש או להתלבט? 

האם יש דרך לעשות את זה?

כדי ליצור הכירות בתודעה של הלקוחות, הרי שישנם שתי אפשרויות:

האפשרות הראשונה, היא להשקיע ים של כסף בפרסום, ולפרסם את העסק בכל מקום אפשרי ובכל סכום מבוקש, בדיגיטל, בפרינט, באתרים, באתרי חדשות, במודעות גוגל, הפרסומות, ברשימות תפוצה, בוואצפ ואיפה לא…

האפשרות הזו היא יקרה, ועולה הון לא קטן, אשר לא כל עסק יכול לעמוד בו, במיוחד לא עסק שהוא עדיין בתחילת דרכו.

אך ישנה אפשרות שניה, אשר חסכונית בהרבה ויעילה לא פחות! האפשרות השנייה באה לידי ביטוי, במוצר אחד אטרקטיבי, אותו מפרסמים בכל דרך אפשרית, כאשר המיקוד הוא על דרך אורגנית שאינה מבזבזת משאבים. וכיון שההצעה אטרקטיבית למדי, הרי שנוצרת חשיפה של קהל יעד עם ביקוש רחב להצעה האטרקטיבית.

ההצעה האטרקטיבית נקראת בשפה המקצועית ‘מוצר חדירה’, ובדרך כלל, היא תהיה בצורת מבצע נדיר וחד פעמי. על מנת לדאוג להפצה רחבה של מוצר החדירה, יש לעשות זאת בעזרת סרטון תדמית מבצע שיועבר בצורה קלה ונגישה מלקוח פוטנציאלי אחד לרעהו וכן הלאה.

סרטון תדמית מבצע, יוצר התורות המובהק

תארו לעצמכם שאתם מפיקים מבצע יוצא דופן, מגבירים את הכוח אדם על מנת לקלוט לקוחות שוודאי יהיו מעוניינים במבצע ונערכים להגדלת המכירות, כאשר ביום המבצע אתם נתקלים בשקט דומם ואפס לקוחות שמגיעים לרכישה?

כדי למנוע מצב מביך זה, הרי שלא עוזר ליצור מבצע – אטרקטיבי ככל שיהיה, אם לא מפרסמים אותו וגומרים ללקוחות משיכה להגיע. וכיצד ניתן לפרסם מבצעים?

הדרך המומלצת ביותר לפרסום מבצעים, היא בעזרת סרטון תדמית מבצעים, אשר בצורה שיווקית ומושכת יספר אודות המבצע, ישקף פרטים טכניים, ובעיקר יגדיל חשיפה של קהל פוטנציאלי.

מתי הכי מומלץ להפיק סרטון תדמית מבצע?

ככל שהמבצע חד וממוקד יותר, הרי שכך משתלם יותר להפיק סרטון תדמית מבצע, אשר יתייחס נקודתית למבצע, יקיף אותו בנקודות החיוב שלו ויאפשר לקהל הצופה להישאר ממוקד נטו במבע המבוקש, בלי להתפזר למוצרים או שירותים אחרים שרלוונטיים פחות. על כן, עוד טרם הפקת הסרטון תדמית מבצע, חושב אכן לתכנן מבצע ממוקד ותכליתי, עם הבטחה מפתיעה וערך מוסף, על מנת שהסרטון תדמית מבצע אכן ישיג את מטרתו השיווקית.

זמן הסרטון בשניות

הזמן המומלץ לסרטוני תדמית הוא כ-60 שניות, על מנת להשאיר את הקהל ממוקד ולא לייגע אותו.

אלמנטים בסרטן תדמית מבצע

סרטון התדמית יכול לשלב בתוכו תמונות חיות או לחילופים דמויות מצוירות או אנימציה משעשעת.

כמה מבצעים = כמה סרטונים

לעיתים יוצאת החברה בהפקת ימי מכירות והטבות עם כמה מבצעים. חשוב מאד לא להתפזר ולהישאר ממוקדים על מנת לתפוס את הלקוח, ועל כן כל מבצע שווה סרטון בפני עצמו, על מנת להשיג את המטרה השיווקית וקניית הלקוח.

תשובות שאלות בנושא סרטון תדמית מבצע :

להגות את המבצע כמובן, ובשלב הבא לשתף פעולה עם הצוות של סמארטפוש אשר יפיק לך סרטון שיווקי ומושך.

בעסקת החבילה כלולה גם קריינות מקצועית בהתאם לטקסט הנכתב ולתמונות או הסרטות הרקע, ללא תוספת תשלום!

הסיבה לשיווק המבצע דווקא בסרטון, היא מהירות העברת המסרים שמתבצעת דרך סרטון, אפשרויות השיתוף הקלות של סרטונים, ורמת החשיפה הגבוהה לה זוכים סרטונים בשונה מתוכן כתוב.