הפקה של סרטון תדמית גן, בעלות מצחיקה של החל מ1200 ₪ בלבד!

סרטון תדמית גן כולל בתוכו:

- עריכה איכותית ומקצועית
- תסריט שיווקי
- קריינות
עלות הפקה של סרטון תדמית גן לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון תדמית עם שילוב אנימציה:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטון תדמית גן – זה לא משחק ילדים!

כהורים, מה שהכי חשוב לנו בעולם, יותר מכל הכסף והעבודה שנראים לפעמים עיקר העולם – זה שלילדים שלנו יהיה טוב, הו הו כמה טוב. על זה, לא נתפשר! לא משנה כמה נצטרך לשלם על זה ואילו מחירים נוספים לכסף נאלץ לתת עבור כך. טובת ילדינו היא לעולם לא שיקול של מחיר או הנאה.

ודווקא לכן, בשעות בהן הילד או הפעוט שוהה מחוץ לבית, במסגרת לימודים של גן. יהיה לנו חשוב מאד עד קריטי, לדעת, כי אכן הילדון מבלה בנעימים, מלא בתעסוקה מועילה, ובעיקר, בתמצית ההורות – טוב לו.

כשפותחים גן, הרי שאחת הטעויות הקריטיות שמונעות רישום, היא אי ההבנה של העיקרון ההורות. כאשר הגן מנסה להראות ולשדר עד כמה הוא מקצועי, דידקטי ולימודי, זה בסדר, אבל אם הוא מפספס את הנקודה העיקרית של טובת הילד, הרי שאין סיבה שהורים ירשמו את ילדם.

הצורה בה אפשר להעביר באופן החי והמשמעותי ביותר את טובת הילד בגן, יכולה להתבצע במיטבה כל ידי סרטון תדמית גן, אשר יעביר את המסר בחווייתיות זורמת, שתאפשר להורים להתרשם היטב ולעמוד על טיבו של הגן, כאילו היו בו ממש בצורה פיזית.

מה יכלול בתוכו סרטון תדמית גן?

על מנת להעביר את הווי הגן בצורה מושלמת, הרי שסרטון תדמית גן יכלול בתוכו תמונות חיות שלף אביזרי הגן, החצר, חומרי היצירה, החומרים הדידקטיים ועוד.

ההמלצה היא לשלב גם קטעי הסרטה, לא רק מתפאורת הגן, אלא מהחיים בגן בעצמה. סרטון תדמית גן מוצלח, יכלול בתוכו הסרטות מתוקות ונוגעות ללב של ילדים מאושרים, משחקים, פועלים ויוצרים, ובעיקר ממחישים – כמה טוב בגן! וכמה כדאי גם להורה המצופה לרשום את ילדו דווקא לגן הזה!

האם בסרטון תדמית גן נפנה גם אל הילדים?

חשוב לדעת, כי אם בסרטון תדמית גן אנחנו יוצרים בעצם את התדמית של הגן, חשוב להמחיש אותה בצורה החיה ביותר ולהראות את אופן הפניה הכובש שלנו לילדים.

נכון שבסרטון בסופו של דבר צופים ההורים, המבוגרים שבעניין. אבל, כאשר ישנה גם פניה מותאמת גיל לפעוטות, הרי שגם הפעוט המאושר יכול לצפות בסרטון במקרה שהוא אכן ירשם לגן, ובנוסף, ההורים יקבלו התרשמות מעשית על אופן הפניה לילדים של צוות הגן. ועל כן, חשוב מאד לשלב בסרטון תדמית גן, פניה לילדים או לפעוטות בצורה משעשעת וחמודה שתגרום להורים הרבה יותר להנות ולהתרשם מן הסרטון.

מלל מותאם

חשוב לשלב בתסריט משפטים הקרובים לעולם הילדים, על מנת ליצור הלימה בין המסר אותו הסרטון רוצה להעביר, לביו הצורה בה מועבר המסר על ידי המילים.

אורך הסרטון

אורך הסרטון תדמית גן, לא יעלה על דקה, על מנת לשמור על מיקוד הצופים ולא לפזר אותם בזמן צפייה ארוך מידי.

תזמון הפרסום

חשוב לדעת, כי סרטון תדמית גן משמעותי לגן, לא רק בזמן הרישום עצמו, אלא לכל אורך השנה, כדי לשמור על תדמית הגן גם בעיני ההורים הקיימים, וגם בעיני ההורים הפוטנציאלים.

תשובות שאלות בנושא סרטון תדמית גן :

השאלה הנכונה היא: מי לא אוהב לצפות בסרטון? דווקא בגלל שכולנו אוהבים סרטון, הרבה יותר ממלל ארוך ומיגע, זוהי הסיבה ליצור תדמית מושכת דווקא בעזרת סרטון.

הקריינות המקצועית כלולה גם היא עצמה במחיר ההפקה, ללא תוספת מחיר!

על מנת לשמור על המומנטום בהנעה לפעולה מידית, כבר ומיד לאחר הצפייה בסרטון יוכל ההורה הצופה להירשם על ידי קישור או על ידי הרמת טלפון שיופיע בסרטון.