סרטון תדמית אישי במחיר שכל אחד יכול לו, החל מ1200 ₪ בלבד!

סרטון תדמית אישי כולל בתוכו:

- עריכה מקצועית
- תוכן ותסריט
- קריינות מתאימה
עלות הפקה של סרטון תדמית אישי לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון תדמית עם אפקטים וויזואליים נדירים:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטון תדמית אישי, הדרך להציג את עצמך באלגנטיות

כל אחד חולם להשפיע על העולם, ובצדק. כי לכל אחד יש את נקודת החותם האישית שלו. אך ההבדל בין אנשים שנשארו בחזיונם והשקפתם, לבין אלו שעשו עם זה משהן, זו רמת ההשקעה והחשיפה.

לא משנה אם אתה מתמודד, פוליטיקאי, משפיע במשק, בעל תפקיד בכיר או חולם בעתיד על אחד מן המקומות הללו, ביכולתך להגיע לשם! אך לשם כך, עליך להציג את עצמך בצורה ראויה ומושכת, אשר תגרום לצופים להבין כי אכן אתה האדם הנכון והמתאים כדי לקדם את האידאולוגיה שהם מאמינים בה, או המתאים לתפקיד בו אתה רוצה וחושק.

איך יוצרים את הכריזמה הזו בצורה אלגנטית, בלי ‘להידחף’ לקהל? חייבים לשם כך כלי מלא קסם, המאפשר בצגה עצמית ורעיונית מצד אחד, אך מצד שני הוא מקובל על הקהל ומחובר אליו. הכלי הדומיננטי והמתאים ביותר לשם כל, הוא סרטון תדמית אישי, מוצלח ואטרקטיבי.

איך מפיקים סרטון תדמית אישי?

סרטון תדמית אישי יכלול דבר ראשון – אותך. אתה תהיה השחקן הראשי בסרטון תדמית אישי, וגם אם אתה מזדהה לגוף מסוים או מפלגה ספציפית, הרי שאתה בעצמך תהיה גם חלק בלתי נפרד מן הסרטון תדמית אישי.

כדי להיות מוצג בסרטון, הרי שעליך להיות מוסרט בצורה מקצועית, עם קטעי דיבור קצרים וממוקדם המעבירים בקצרה ובתמציתיות מבריקה, את עיקרי הדברים אותם אתה רוצה להעביר ולשדר לקהל צופיך.

חשוב לדעת שבעת ההסרטה לסרטן תדמית אישי, ישנה השפעה רבה ומשמעותית לשפת הגוף שלך. עליך לשדר נינוחות, יציבות, עוצמה, לבחור בתנועות הידיים הנכונות המאותתות על קרבה ולשדר נינוחות מקרינה שתשפיע גם על הצופים.

האורך המומלץ לסרטון תדמית אישי

על מנת לשמור על הטעם הטוב של הצופים, אורך הסרטון תדמית אישי לא יעבור בדרך כלל את ה-60 שניות.

חשוב לדעת, כי דקה, היא הזמן המדויק בגשר שבין קצר מידי ובלתי מכיל, לבין ארוך, מפזר ומייגע.

חשוב לדעת, כי במיוחד בסרטון תדמית אישי עלינו להשאיר את הצופים מרוכזים וממוקדים במסר אותו נרצה להעביר להם, בלי שיתפזרו או יאבדו את הסבלנות, ולכן לא מומלץ כי הסרטן יהיה ארוך יותר מדקה. לעיתים במקרים מסוימים, אף יהיה מומלץ סרטון קצר יותר מדקה, של שישים שניות ואף שלושים שניות.

היקף התסריט

כאשר ניגשים להכנת תסריט לסרטון תדמית אישי, חשוב להתייחס לתסריט גם ברמת המאקרו הכוללנית והמקיפה וגם ברמת המיקרו היורדת לרזולוציות של משמעויות נוספות, מילים של מעבר וכל מה שיכול להציג את המסר בצורה הטובה ביותר.

שילוב קריינות בסרטון

גם כאשר הסרטון כולל הסרטה, לעיתים יהיה מקום גם לקריינות חיצונית אשר תתאר את הרקע או הסאבטקסט בצורה המותאמת לתסריט שייכתב מראש ויכלול בנוסף להסרטה את המילים של מאחורי הקלעים.

האם ניתן להפיק סדרת סרטונים?

כאשר ישנם כמה מסרים, ניתן להפיק סדרת סרטונים תדמיתיים, כאשר כל סרטון מתמקד במסר אחר.

תשובות שאלות בנושא סרטון תדמית אישי :

הסרטון מתאים בעיקר למי שרוצה להציג או לייצג בצורה אינדיבידואלית עם מסרים אישיים.

חשוב לדעת שסבלנותם של האנשים היום קצרה. ועל כן, כדי ‘לתפוס’ אותם ולוודא אכן שהם בפרונט, יש להשתמש בכלי הסרטון, אשר הוכח ככזה שאנשים פחות מפספסים אותו, יותר ממוקדים ומרוכזים בו מאשר מסרים בכתב בלבד או מסרים קוליים בלבד.

זו העבודה שלנו…הצוות המסור שלנו יפיק את הסרטון ויערוך אותו בעזרת אלמנטים ועזרים נוספים שיהפכו אותו לאטרקטיבי ומושך.