איך להכין סרטון אנימציה? 1200 ש”ח וכל מוכן !- נכין גם תסריט
- נכין גם קריינות

איך להכין סרטון אנימציה? הכי חשוב זה השלבים להכנת סרטון אנימציה השלבים הנכונים זה כך ! אנחנו מכינים אנימציות כך:

להכין סרטון אנימציה אלינו יעלה לכם :

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

להכין סרטון וידאו ( לא אנימציה )

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

איך להכין סרטון אנימציה לבד…

סרטון אנימציה יכול להיות כלי שיווקי חזק ובלתי נשכח בעולם הדיגיטלי. עם זאת, כדי ליצור אחד, יש צורך בתוכנת צריך להבין איך להכין סרטון אנימציה מוצלח .

ישנם יתרונות רבים של שימוש בסרטוני אנימציה על פני סרטונים אחרים מכיוון שהוא לוכד את תשומת הלב של הצופים במהירות ומשאיר אותם מעורבים לפרקי זמן ארוכים יותר. יתר על כן, סרטוני אנימציה יכולים לספר סיפור או לתקשר רעיונות מסובכים בצורה ברורה יותר מאשר סרטון רגיל

איך להכין אנימציה ממה מתחילים?

תוכנות עריכת אנימציה היא סוג של תוכנת עריכת וידאו המיועדת במיוחד לעריכה ויצירת אנימציות. זה יכול לשמש ליצירת קריקטורות, אפקטים מיוחדים וסוגים אחרים של אנימציה.

תוכנת עריכת הנפשה מספקת מספר תכונות המקלות עליה . תכונות אלו כוללות את היכולת להקליט קטעי לייב אקשן או לייבא וידאו מוקלט מראש, להוסיף אפקטים קוליים או מוזיקה,איך להכין סרטון אנימציה  ולהוסיף טקסט לסרטון, להוסיף כותרות וקרדיטים, להוסיף מעברים בין סצנות ולהוסיף אפקטים מיוחדים כמו דהייה או מגבונים.

הבנה בתוכנות לעריכת אנימציה יעזרו לכם להבין איך להכין סרטון  במקרה שלכם בצורה יעילה. זהו עורך אנימציה המשמש כדי לגרום לאנימציות דיגיטליות, או כל סוג אחר של מצגת חזותית, להיראות כמו חיים יותר. תוכנה זו מציעה תכונות רבות עבור אנימטורים לנצל כאשר הם מפתחים את הפרויקט שלהם.

הפופולריות ביותר הן Adobe After Effects, Sony Vegas Pro ו- Apple Motion. לכולם יש תכונות שונות שהאנימטור יכול לנצל כאשר הם יוצרים את האנימציות שלהם

. בחרו נושא לסרטון שלך.

  1. סיעור מוחות על מה הסרטון צריך לעסוק ומה ה מסר השיווקי העיקרי…
  2. העלו עלילה או תסריט לסרטון.
  3. בחרו סגנון אנימציה וצור לוח תכנון כדי למפות את הצילומים של הסרטון, כולל כל גרפיקה או אלמנטים חזותיים אחרים שתרצה לכלול בו.
  4. תחלחטו איך להכין סרטון אנימציה וקבעו כמה זמן אתה רוצים שיהיה וחלק את הזמן הזה ב-20 שניות (אורך של פריים ממוצע). זה יגיד לך כמה צילומים אתה צריך ליצור עבור לוח התכנון שלך, אשר לאחר מכן יכול לשמש כעיון בעת יצירת כל צילום בתוכנת הווידאו שבחרת (למשל, Adobe Flash, Apple Motion).
  5. ציירו כל מסגרת עם יצירות אמנות מצוירות ביד, יצירות אמנות סרוקות או מסטוקים .
עוד גברים שחשוב לדעת איך מכינים סרטון אנימציה?

תהליך  איך להכין סרטון אנימציה – יצירת סרטון אנימציה הוא הרבה יותר מסובך ממה שהוא נראה. לאולפן האנימציה צריך להיות תסריט, לוח תכנון וקריינים קוליים לפני שהם מתחילים להנפש את הסרטון.

ישנם שלבים רבים איך להכין סרטון אנימציה. לאולפן האנימציה צריך להיות תסריט, לוח תכנון ושחקנים קוליים לפני שהם מתחילים להנפש את הסרטון.

ישנן דרכים רבות איך להכין סרטון אנימציה ושונות.

– הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא ליצור לוח תכנון. זה יהיה הבסיס להנפשה שלך והיא צריכה לכלול את כל הסצנות של הסרטון שלכם .

– אתה יכול להשתמש בציור כדי להכין אנימציה בהמשך  של פריים אחר פריים, או שאתה יכול להשתמש בתוכנת תלת מימד להנפשה מאפס.

– אם אתה משתמש בתוכנת ציור, תצטרך לצייר כל מסגרת ביד ולאחר מכן לשמור אותה כקובץ תמונה בודד.

– לעומת זאת, אם אתה משתמש בתוכנת תלת מימד, כל הפריימים נשמרים בקובץ אחד והם יופעלו אוטומטית כאשר הסרטון מופעל בחלון הדפדפן של המחשב.

– לאחר יצירת המסגרות שלך, עליך להגדיר.

אנימציה היא דרך מצוינת להבליט את התוכן שלכם. זוהי גם אחת הדרכים המרתקות ביותר לספר סיפור או להעביר מידע.

אבל איך להכין סרטון אנימציה?

ישנם קורסים שילמדו איך להכין סרטון אנימציה – כלי אנימציה רבים שיכולים לעזור לך ליצור סרטון אנימציה, אבל הפופולרי שבהם הוא Adobe Flash.

זה מהיר וקל לשימוש, והוא גם מציע שפע של תכונות להכנת אנימציה איכותית איך להכין סרטון אנימציה.

זה לא נועד רק להכנת קריקטורות – זה יכול לשמש ליצירת הכל, החל מהנפשות פשוטות ועד למשחקים מורכבים.