תוכנות עריכה לאנימציה מומלצות וחלקם חינמיות

במידה ואתם צריכים אנימציה במחיר 1200ש"ח פנו עוד היום ונשמח לעזור
לא מסתדרים לערוך לבד ? הזמינו אצלינו

שניות

אנימציה עריכה בתוכנת אפטר אפקטס

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

סרטון וידאו ללא ענמציה עריכה בתוכנה פרמייר

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

 

תוכנות עריכה לסרטי אנימציה

תוכנת לעריכת אנימציה: 6 הטובות ביותר בשנת 2021

אספנו בשבילכם 6 תוכנת אנימציה  2d דו מימדית זמינים בחינם, חלקן לניסיון בלבד, אחרות ללא תשלום  לתמיד.

אנימציה מאפשרות לנו להחיות את האתר שלנו, למשוך את תשומת לב המבקרים בו ולהסביר דברים מורכבים בצורה ברורה ומאד נגישה.  באמצעות אנימציה, תמונות מרובות יכולות להפוך לסיפור מחובר ומעניין.  וכדי ליצור תמונות נעות כאלה יש יישומים מיוחדים שאפילו משתמש לא מנוסה יכול ללמוד לעבוד עם תוכנות עריכה לאנימציות .

1.blender מובילה בין תוכנות עריכה לאנימציה

 בין התוכנות החינמיות לערכת סרטוני לאנימציה דו-ממדית ניתן להבחין בבלנדר תוכנות עריכה לאנימציה- כלי מורכב ורב-פונקציונלי למדי לעבודה מקצועית.  בניגוד לרוב העמיתים, אין לו מנוי בתשלום..   כן כן חינמי לגמרה

 הורד בלנדר- תוכנה לעריכת אנימציות 

 בעת השימוש בתוכנה אינך צריך להתמודד עם מודעות וסימני מים.  והתוכנית גם מאפשרת ליצור לא רק גרפיקה דו מימדית, אלא גם תלת מימד.  זה אפילו מכיל הדרכות רבות כדי להקל על התחלת העבודה עם התכונות של בלנדר לאנימציה .

 בין תכונות התוכנית – תמיכה ב- Windows ו- Linux, דוגמנות פשוטה של עקומות ועיבודים.  התוכנית כוללת השפעות של עשן ונוזל, דוגמנות של גוף רך ונוזלים, יישום מדריכים ושינוי משקל.

 חסרונות השירות הם דרישות חומרה גבוהות יחסית.  כדי להפעיל, אתה זקוק למחשב עם לפחות 4 ג’יגה-בייט זיכרון RAM וכרטיס מסך משולב עם זיכרון 1 ג’יגה-בייט לפחות.  ולעיבוד תמונות מהיר – לפחות 8 ג’יגה זיכרון RAM וגרפיקה נפרדת.

2. Adobe Animate – תוכנה  חזקה לעריכת סרטי אנימציה 

 Adobe Animateהתוכנה  מעניק למשתמשים את החוויה הטובה ביותר האפשרית. אם כי ניתן יהיה להשתמש בו  אם יש לך חוויה מסוימת. מעצב מתחיל יצטרך להשקיע עשרות שעות בהיכרות עם יכולות של התוכנה . אך מומחה מנוסה תוך מספר שעות בלבד יוכל ליצור סרטון אנימציה טוב, באנר או אינפוגרפיקה מקורית.

בין האפשרויות של העורך – פרסום האנימציה שנוצרה ברשתות חברתיות בכמה לחיצות בלבד, דיאגרמות מונפשות ועבודה עם שכבות הורים. רשימת היתרונות של תוכנית הנפשה זו למחשב כוללת את האפשרות שימוש ב- Windows ו- MacOS, כולל עשרות תבניות מובנות.

להורדת תוכנה :  Adobe Animate

ניתן להתאים את קצב המסגרות ולהמיר את התמונה המונפשת ברזולוציית Full HD או 4K. אפשר לסנכרן עם תוכניות אחרות של Adobe. והחסרונות כוללים את העלות של המנוי תצטרכו לשלם מ- 19.99 $ לחודש, תלוי בסוג הרישיון

3.Cartoon Animator לעריכה של סרטוני אנימציה

הגרסה Cartoon Animator שייכת גם לתוכניות לציור אנימציה – היא פשוטה ונוחה לשימוש. בעזרתו תוכלו “להנפיש” דמויות, לבחור אותן מספריית  הקיימת ולערוך . דפוסי תנועה נלקחים גם מבסיס השירות ומאפשרים לדמות לרוץ, ללכת, לקפוץ או להניף ידיים. ניתן גם לשלוט בדמויות, הבעות פנים ותנועות שפתיים.

 היתרונות של Cartoon הינם גמישות התנועה של הדמות, שאפשר לכופף את איבריה בנקודות שונות ובכל זווית. וגם את היכולת להמיר תמונת PSD לתבנית שלך. תוכנת שליליות – הצורך בתשלום לאחר תום תקופת הניסיון למשך 30 יום. עלות גרסת ה- Pro החל מ  99 דולר, מהדורת הצינור (ליצירת אנימציה תלת ממדית) – 199 דולר.

הורד את הקריקטורה אנימטור 4

4.Pencil2D Animation – עריכה אנמציה 

יישום Pencil2D אנימציה נועד ליצור תמונות נעות בסגנון אנימציה “עיפרון”. הוא נבחר בשל הכשרתו הפשוטה והממשק הידידותי למשתמש, שבזכותו אפילו מתחיל יוכל ליצור סרט אנימציה משלו. זה גם שונה בגודל קטן, דרישות מחשב נמוכות

הורד אנימציה Pencil2D

קיימות באתר  מדריכי וידאו המובנים במדריך למשתמש, וייבוא וידאו בפורמטים פופולריים: לדוגמה  WMV, AVI ו- MOV., מערכת רמזים ומעבר פשוט בין פרויקטים של רסטר וקטורי. לא תצטרך לשלם עבור השימוש בתוכנה – הן אנשים פרטיים והן חברות. ויש רק מינוס אחד – בכל פעם שאתה מתחיל, עליך להתקין מחדש את ההגדרות.

5.Pivot Animator – תוכנה מומלצת לעריכה סרטוני אנימציה

תוכנית חינמית ליצירת דמויות מקל מונפשות ו”הנפשה “עליהן עם אינדיקציה למסלול התנועה. 

ניתן גם לשנות את השקיפות, הגדלים וזוויות הצורות, להעתיק אותם בלחיצה אחת, לייצא פרויקטים בפורמט AVI.

כלי השירות מאפשר להשתמש בתווים מוכנים ולעצב חדשים, לשנות רקע ולהוסיף אפקטים נוספים – למשל תמונה או טקסט. 

אתר הרשמי של תוכנה פיווט אנימציות 

היתרונות כוללים מעבר בין תמונות רקע בפרויקט אחד בחירת צורות מרובות בו זמנית. החסרונות כוללים מעט פונקציונליות – לא תוכלו ליצור סרט מצויר מן המניין באמצעות Pivot Animator.

  1. Synfig Studio – עוד תוכנה לא פשוטה לערכת סרטוני אנימציות

תוכנה חינמית  ליוצרי אנימציה דו-ממדית. לעתים קרובות מכנים עורך זה כאלטרנטיבה ל- Adobe Flash. יכולותיו מספיקות ליצירת סרטים מצוירים מן המניין ובאנרים פרסומיים.

הורד את Synfig Studio

בין פונקציות התוכנה – המרת גרפיקה של רסטר לווקטור, יותר מ -50 פילטרים, הרבה טרנספורמציות ועיוותים. התוכנית אינה דורשת זיכרון RAM. ובאתר היזם ישנן 2 גרסאות – סטנדרטיות ועבור מפתחים, המספקות פונקציונליות רבה יותר.

למשתמש המתחיל יהיה קשה להבין את ממשק Synfig Studio. לכן כדאי לנצל את קורס ההכשרה החינמי. בעת יצירת אנימציה ניתן להשתמש גם בסאונד – נוח לערוך אותו בעורך סאונד המובנה. לתוכנה חסרון אחד בלבד – ייצוא וידאו לא נוח.

עוד כמה מילים על תוכנות עריכה לאנימציה אחרות : 

בין התוכנות הפופולריות –  אדובי פלאש היא תוכנית האנימציה הפופולרית ביותר ברשת.  עוד תוכנת עריכה  Toon Boom Studio יש תכונות כמעט דומות.  Toonz יכול להתאים לאנימציית סטופ-מושן.  כמו כן אתם יכולים להשתמש ב- After Effects כדי לפתח קטעי וידאו מרובדים מחדש של אפקטים, קומפוזיטציה, עיצוב טלויזיה ומפת סיביות.  סטודיו אנימה נועד ליצור אנימציה על ה”שלד”

2d דו-ממדיים הפולרים ביותר 

תוכנות עריכה לאנימציה Adobe Image Ready,כמו כן  Ulead GIF Animato גם , Corel Real Animated Effects Vector וכו ‘Adobe After Effectsואיך בלי אפטר   

 התוכניות הנפוצות ביותר ליצירת סרטוני אנימציה תלת מימד הינם Max, Maya, Realsoft 3: Lightwave 3D, Blender מתאימות ליצירת אנימציה תלת-ממדית, ברייס.

הפקת אניציה למוצר - סרט במחיר.
הפקת סרטוני אניציה למוצר

לא מעוניינים לערוך עם תוכנת עריכה נשמח לעזור  או בחרו תוכנה עריכה לאנימציה מתאימה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.