עלות סרטון תדמית מצויר במחיר ייחודי של 1200 ₪ ב ל ב ד!!!

הסרטון תדמית המצויר כולל בתוכו את האלמנטים הבאים:

- בניית תסריט
- קריינות מותאמת אישית
- דמויות מצוירות
עלות הפקה מורחבת של סרטון תדמית מצויר לפי שניות:

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות לסרטון עם שחקנים בשילוב דמויות מצוירות:

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטון תדמית מצויר

הסיבה שבעלי עסק אוהבים להשקיע בעלות של סרטון תדמית מצויר

כעסק, התדמית חשובה לנו לא פחות מאשר המוצרים או השירות אותו אנו מעניקים, ולכן, כשאנחנו ניגשים לייצג את עצמנו בעזרת סרטון, פעמים רבות נעדיף דווקא סרטון תדמית מצויר על פני סרטוני תדמית מסוגים אחרים. ומדוע?

כיון שסרטון תדמית מצויר, בשונה מסרטוני תדמית אחרים, אינו מחייב אותנו להזדהות עם דמות מקורית מסוימת או עם שחקנים אותם בחרנו, ואפילו לא עם עובדים שלנו שנסריט עבור הסרטון תדמית – ואולי מחר הם כבר לא יעבדו אצלנו, ואז, מה יהיה עם הסרטון שמכיל אותם?

סרטון תדמית מצויר הוא בדיוק הפתרון לשמירה על ניטרליות. הדמויות מצוירות באופן אישי, בטעם מדויק שמנחיל את ערכי המיתוג של העסק, והכי חשוב – אנחנו נותנים מקום לטעם האישי הבלעדי שלנו, בלי לערב דמויות לוואי נוספות.

סרטון תדמית מצויר

סרטון תדמית מצויר מאפשר רובד נוסף של המציאות!

בעוד כאשר אנו עורכים סרטון עם שחקנים אותנטיים, הרי שאנחנו כבולים למגבלות המציאות, ליכולות השחקנים ולגבולות הזמן,  כאשר אנחנו משתמשים באקט הציורי, הרי שהדמיון – הוא מעל לכל מציאות, ובסרטון תדמית הציורי שלנו – אנחנו יכולים להמחיש כל דבר שרק העלנו אי פעם בדעתנו, בלי שום מגבלות פיזיות.

בונוס נוסף שיש לנו רק בסרטון תדמית מצויר – זו האפשרות להעביר מסר מורכב – בצורה חיננית ומושכת, בלי סרבולי לשון או הסברים ארוכים, הדמות המצוירת עושה בשבילנו הכול בדיוק לפי התסריט האטרקטיבי שנכתב לה, וביכולתה להפוך כל הסבר מורכב ומופשט ל-קליל, מובן ומתקבל על כל לב.

המשפיעים העיקריים לעלות סרטון תדמית מצויר

כמו כל סרטון תדמית, הפרמטר הראשון והמשפיע – זה מספר השניות ממנו מורכב סרטון התדמית. יש הבדל גדול בין סרטון של שלושים שניות, לבין רעהו בין השישים שניות או התשעים. חשוב לדעת, כי ככל שמספר השניות עולה – הפרש המחיר מתחיל לרדת, כך שמי שמוצא את עצמו מעונין בסרטון תדמית ארוך יותר – יוכל לפרגן לעצמו עוד שניות משמעותיות בלי תוספת מחיר גדולה מידי.

הגורם השני שקשור בעיקר לסרטון תדמית מצויר – זה הדמות המצוירת. האם הדמות המצוירת היא דמות שכבר קיימת או דמות שצריך להפיק אותה? האם הרקע המצויר בוצע בעבר או שצריך להקים אותו מחדש? ככל שיש כלים מוכנים רבים יותר, הדבר משפיע על הפחתת עלות ההפקה של סרטון תדמית מצויר.

תשובות שאלות בנושא סרטון תדמית מצויר :

בוודאי. הצוות של סמארטפוש ייצור בשבילך דמויות מצוירות מותאמות אישית, כמו גם תפאורה מצוירת המתאימה לאווירה אותה אתה רוצה להשרות בסרטון המצויר שלך.

ניתן להקים סרטון מצויר גם מאפס, אך יחד עם זאת, אם יש לך ‘דמות מותג’ ידועה המזדהה עם העסק שלך – נוכל לשלב אותה בסרטון המצויר להגדלת התדמית והמיתוג.

כדי שהסרטון אכן ימלא את מטרתו ויציג אותך בצורה מושכת ואטרקטיבית – אנחנו לא צריכים ממך הרבה, רק תשובות לכמה שאלות מכוונות שניתן לך, ועל ידם נוכל להבין בדיוק את מהות הסרטון אותו נפיק בשבילך. נרצה לדעת לשם מה אתה מפיק את הסרטון המצויר, מה אתה רוצה להשיג אתו, עבור איזה קהל יעד הוא מיועד, ומה החזון העסקי שלך שאמור לבוא לידי ביטוי בסרטון.

ברגע שנדע את כל הנתונים הללו – ההפקה עלינו. כשלך נשאר רק לעבור על הטקסט וההפקה ולהנות ממנה – בגדול.

אל דאגה! בדיוק בשביל זה הצוות של סמארטפוש נמצא כאן בשבילך.

יחד נבין את המטרות, נתאים אותם לתקציב, נשקלל את הנתונים – וניתן לך את התוצאה האופטימלית ביותר שתזניק את הנראות של העסק שלך על ידי הפקת הסרטון.