עלות הפקת סרטון אנימציה ₪1200 בלבד

מה כוללת עלות הפקת סרטון אנימציה :

- בניית תסריט
- קריינות כלולה בעלות
- עריכת אנימציה 2D כ 30 שניות
עלות הפקת סרטון אנימציה לפי שניות

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

אפשרות סרטון וידאו מבווס על חומרים קיים אלמטנים קטנים של אנימציה כלולכים במחיר

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

כמה עולה הפקת סרטון אנימציה מה העלות המולצת?

עלות הפקת סרטון אנימציה כולל קריינות מתחיל החל מ 1200 ש”ח בהמשך תראו טבלת מחירים מוסדרת עם דוגמאות לסרטון לפי אורך ואלות בהתאם.

דוגמאות לסרטון אנימציה במחיר 1200 ש"ח לפי 30 שניות

עלות הפקת סרטון אנימציה דו-ממדית 2d

במאמרים קודמים דיברנו ממה מורכבת עלות מסוגים אחרים שם ציינו מספר גורמים צפויים המשפיעים על האומדן הסופי. עם תראו אותם נתונים תוכלו לתכנן תקציב מראש, ומיד לאחר עריכת תסריט לברר סכום הכולל.

עלות הפקת סרטון אנימציה דו-ממדית 2d או תלת-ממדית 3D דורש לעיתים קרובות גישה אישית ובירור מעמיק לצרכים שיווקיים, הגורמים העיקריים המשפיעים על העלות הם נראות ומורכבות וכמובן סגנון ומשך הסרט. אך גם לאחר קביעת הפרמטרים הללו, ניתן לתת הערכה ראשונית בלבד. הסכום הסופי מתווסף לאחר כתיבת כל הפרמטרים על התסריט בחירת דמויות ועוד . תיאור כזה יכול לעזור להימנע מאי הבנות ולקבל תמונה מלאה יותר. זה מתחזק עוד יותר את אמון הלקוח בכך  עלות הפקת סרטון אנימציה לא יעלה מהתקציב שתתאים בדיוק לצרכים עוד לפני ההפקה.

סוגי אנימציה השפעה ישירה למחיר הסופי

במאמר זה נציג, בעזרת הפרויקטים שלנו כדוגמה, כיצד נוצר המחיר עבור אנימציות דו-ממדיות ותלת-ממדיות, מה קובע עלות הפרויקט כיצד לחסוך כסף בעת הזמנת סרטון אנימציה. אנו נספר לכם בפירוט כל  תהליכי יצירת האנימציה – החל מבחירת סוג וסגנון הסרטון ואיך זה משפיעה על עלות . ועד ערכת סאונד קריינות ועיצוב סאונד. ננסה גם להפיג כל המיתוסים שאנימציה תמיד יקרה.

סוגי אנימציה השפעה ישירה למחיר הסופי

הדבר הראשון שצריך להחליט עם הזמנת סרטון אנימציה הוא איזה סוג אנימציה נדרש – דו-ממדי או תלת מימד. אופציה 2D לרוב זולה יותר מאפשרות תלת ממדית. אך ישנם יוצאים מן הכלל כאשר הפרויקט מורכב מגורמים אחרים, כמו הרעיון היצירתי וציור הדמויות. כאן אפילו גרפיקה דו-ממדית מינימליסטית תהיה יקרה בהרבה הפקה תלת-מימדית.

 

בחירת סגנון האנימציה צריכה להיות מושפעת גם מהמטרות העומדות בפני הסרטון, במידה וחייבים לתת הסבר מצויין לשירות פשוט גרפיקה וקטורית רגילה יכולה להתאים;

 אנימציה איזומטרית תדגים לכם תהליך יצור של המפעל ; אנימציה 3D יכולה לשלב שני הסגנונות הקודמים; ודווקא סוג “יד מציירת” יהיה אידיאלי לסרטונים חינוכיים והוראות מורכבות כולל עלות הפקת סרטון אנימציה מופחת; 

לדוגמא screencast יעיל להדגמת שירות דיגיטלי ואפליקציות ; טכנולוגיה \ CGI תציג יפה את כל פרטי המוצר מזוויות שונות. זהו רק חלק קטן מהסגנונות אשר לעתים קרובות מתעניינים לקוחותינו. הרשימה עשויה להיות ארוכה יותר, והשמות פנימיים לשיטות עריכה עשויים להיות שונים בסטודיות הפקה שונות.

מה עוד כדאי לדעת על עלות סרטון אנימציה

הגורם השלישי משפיע ישירות על עלות הפקת סרטון אנימציה לעסק הוא עיתוי הסרטון. ישנה תפיסה מוטעית נפוצה שהמחיר מושפע באופן יחסי מכל שנייה בסרטון. למעשה, זה נכון במשך 60 השניות הראשונות. למשל, סרטונים כ 40 ו -70 שניות יהיו שונים במחירם ב -50% בלבד, אם כי ההבדל קרוב ל 60% הוא הגיוני.

 העובדה היא שחלק משמעותי לעלויות העבודה מושקע על רעיון סרט ביצירת אנימציה שלה. לכן, לעתים קרובות אולפני הפקה רואים את העלות לא תמורת שנייה או דקה, אלא מחיר הפרויקט בכללותו.

בהזמנת סרטון תוכלו לספק תסריט משלכם, הוא יותאם ויהושם. אם אין זמן ליצירתיות, אנחנו נפתח ונציג מבחר נקודות חשובות שונות, תוך התחשבות המגמות הנוכחיות ואז נכתוב תסריט.

אם אתם זקוקים לאנימציה אך לא יודעים היכן להתחיל וכמה זה יעלה, שלחו אלינו קישורים לדוגמאות שאתם אוהבים ותיאור קצר מה בדיוק אהבתם . נכין הערכה ראשונית נלווה אתכם לאורך כל הדרך ליצור סרטון אנימציה החל מרעיון עד לעיצוב סאונד.

איך ניתן לחסוך בתקציב בעת הזמנת אנימציה ולהוריד עלות ?

איך ניתן לחסוך בתקציב בעת הזמנת אנימציה ולהוריד עלות ?

1.

רכשו גרפיקה מוכנה באתרי מלאי

קיימות כבר סגנוניות ואנימציה משוכללת. כל שנותר הוא להוסיף את סמלי המותג שלכם, הטקסט הרצוי ולשנות ולוח הצבעים. החיסרון כאן באפשרות זו הוא התאמה אישית מוגבלת אין ערובה לכך שמותג אחר לא יקנה אותה תבנית והשתמש בה במודעות.

אנו דואגים לעלויות הוגנות SmartPush

2.

לוותר על  הקונספט היצירתי

בניגוד למיתוס של מחיר  הגבוהה של אנימציה, דווקא יצירת קריאייטיב נכונה למדי יכולה לעלות יותר. לעתים קרובות זו לא עבודה לאדם אחד, אלא צוות יצירתי חזק . כתוצאה מכך, פיתוח קונספט יכול לקחת יותר זמן מהגרפיקה והאנימציה עצמם.

הפקת סרטי אנימציה - מחיר פשרה

3.

תבחרו רעיון יצירתי ואנימציה פשוטה או בכך עלות סרטון יכולה לרדת.

זה לא אומר שהסרטון אנימציה יהיה פשוט ומשעמם. חייב להיות שילוב של גרפיקה חסכונית ויצירתיות מגניבה.

עלות הפקת סרטוני אנימציה הינה אחד הקרטריונים החשובים בבחירת סטודיו.

 באו לראות איך ניתן ליצור אנימציות לבד ללא עלות