סרטון תדמית אנימציה - מחיר? 1200 ש"ח כולל הכל

מה בפנים? :

- ניסוח טקסט שיווקי לסרטון תדמית אנימציה
- כולל קריינות פרמיום
- עריכת סרטון תדמית אנימציה כ 30 שניות
עלות סרטון תדמית אנימציה – מחיר כולל שניות

שניות

קריין לסרטון

מחיר

30

 אין

900

30

יש

1200

45

יש

1800

סרטון תדמית על בסיס חומרים  מצולמים עם אלמנט של אנימציה כ 20% מבלד במחיר מוזל

45

אין

900

45

יש

1200

60

יש

1500

סרטון תדמית אנימציה הדרך הטובה וזולה ביותר .

שלום ותודה שביקרתם באתר שלנו ונשמח לתת תשובה לשאלה מהו בעצם סרטון תדמית אנימציה ומה המחיר המומלץ לסרטון תדמית אנימציה. ראשית כמה מילים עלינו אנחנו מתמחים בהפקת סרטון תדמית אנימציה כבר שנים רבות ויש לנו מאוד דוגמאות באתרים שלנו בערוץ היוטיוב שלנו בעמוד הפייסבוק שלנו הוא בכך אנחנו נותנים שירות לעשרות לקוחות שמתעניינים בכל מה שקשור לחומר ויזואלי גרפיקה אנימציות ועוד. 

בין לקוחותינו תמצאו לקוחות גם גדולים וגם קטנים: עיריות מוסדות עמותות בעלי עסקים קטנים הוא עסקים בינוניים אלו בעיקר המעוניינים באנימציה איכותית ושיפור תדמית בלי להשקיע עשרות אלפי שקלים ומוכנים לקבל את האנימציה תוך כמה ימים או שבועות כבר מוכנה ובנויה בצורה כזו שהיא מותאמת למטרה העיקרית  כולל מסע פרסום בפלטפורמות שיווק שונות.

להצלחה עסקית חשוב לא רק לשמור על איכות הסחורה והשירותים ברמה גבוהה, אלא גם לשים לב לפרסום יעיל. כיום ישנן דרכים רבות לספר על עצמך ועל הצעתך לקונים. העיקר לא לטעות, לא לפזר את התקציב ולבחור באפשרות המתאימה ביותר, תוך שמירה על מגמות מודרניות ואחד האפשרויות הינה סרטון תדמית אנימציה ומחיר יכול להפתיעה אתכם.

 

העולם מתפתח באופן פעיל במישור הדיגיטלי במשך זמן רב. אם לחברתך עדיין אין פרסומת מונפשת, אז הגיע הזמן בהחלט לשנות את הגישה לנושאי קידום ולדבר על המוצרים / שירותים שלך בדרך חדשה.

כמה דוגמאות לסרטוני תדמית לפייסבוק

בואו נדבר היום על סרטוני תדמית אנימציה .

סרטוני אנימציות  בהתאמה אישית לעסקים הם סוג של תוכן וידאו, שיצירתם המכיל אלמנטים מסדרת האנימציה, מה שנקרא עיצוב תנועה, המבוסס על מבחר תמונות גרפיות. סרטים כאלו  נוצרת בעזרת תוכנות  ואפליקציות מיוחדות לעיצוב וידאו המאפשרות “להנפיש” את האובייקטים המצוירים המשתתפים בסרטון תדמית אנימציה .

 

המשימה של סרטוני  תדמית אנימציה תוך פחות מדקה  להסביר את המוצר או שירות, אך יחד עם זאת בצורה ברורה ופשוטה. 

 

חושב שהצופה ממש ירגיש צורך בדיוק בשירות או במוצר שאתה מציע? ניתן להגיעה לזה  באמצעות סרטון תדמית  אנימציה! במילים אחרות, פחות מילים, הוראות משעממות והסברים מורכבים – התמקדו בהדמיה, ובהחלט תוכלו לספר לקונה בצורה ברורה על המוצר שלכם!סרטון לקידום מכירות: תכונות חשובות:

מדי שנה, הטכנולוגיות המודרניות מאפשרות לכם ליצור סרטון תדמית אנימציה לפרסום יעיל יותר לאתר מבלי לחרוג מתקציב החברה. תוכן המוצע בסגנון אינפורמטיבי ומשעשע מובטח לא רק למשוך, אלא גם לשמור על תשומת לבו של הצופה, ולעורר את עניין הצרכנים שלו במוצר המקודם, ובכך לעורר צמיחה במכירות.

סוגי סרטים קיים מגוון רחב של סרטונים לדוגמה:
  • אנימציה קלאסית;
  • שרבוט ( על הלוח);
  • 2D / 3D דיגיטלית;
  • בובות סטופ-מושן 
  • אנימציית פלסטלינה;
  • אנימציית חול
  • אנימציה טיפוגרפית קינטית
  • אנימציה על גבי צבע על זכוכית
  • גרפיקה בתנועה (דוגמנות וגרפיקה) 
  • אנימציה חתוכה (העברה – כלומר אנימציות באמצעות העברות, בובות שטוחות: האנימטור מצייר את הדמות (בובה) פעם אחת מזוויות שונות, כל חלק בגוף בנפרד ומסובב אותם ביחס זה לזה, מה שמאפשר לך להנפיש את הדמות ללא ציורים נוספים.
מה משפיע על מחיר סרטון תדמית אנימציה?

סגנון ציור ופירוט (דמויות, אובייקטים וסביבות);

סוג של עריכת סאונד  (קריין, משחק מקצועי (זר), רכישה / יצירה של יצירות מוזיקליות, אפקטים של רעש ורעש);

איך להפוך סרטון תדמית אנימציה למשכנעה במחיר מעולה ?

שילוב של מספר טכניקות: נוכחות אינפוגרפיקה / עבודות גמר נושאיות / אינדיקטורים מספריים, סרטון יעיל, תסריט טוב יהפכו את הסרטון לשמכנע יותר עבור הצרכן.

אילו סוגי עסקים זה יכול להתאים ?

ישנם מספר תחומי עיסוק בפרסום אנימציה משפיע עליהם לטובה:

תחום חידושים;

שירותים דיגיטלים;

מוצרים פיננסיים;

אזור ייצור.

היי טק. מה אורך האופטימלי שחייב  להיות סרטון תדמית האנימציה?

בממוצע 30-60 שניות.

סרטון תדמית אנימציה
סרטון תדמית אנימציה מחיר