יצירת סרטון אנימציה ב 1200 ש”ח תוך מספר ימים בלבד

כולל:

-קריין הבית מקצועי
- תסריטים ייחודיים לכל תחום

אנימציה היא צורת אמנות שקיימת מאז תחילת המאה ה-19. זוהי צורה של אמנות שניתן להשתמש בה בדרכים רבות ושונות, כגון לפרסום, משחקי וידאו ועוד.

בחלק זה תלמדו כיצד ליצור סרטון אנימציה.

תוכן מרתק ניתן לקבל בעזרת יצירת סרטון אנימציה ומושך יותר לקהל. ראשית נבדוק כיצד תוכל להשתמש בסרטון אנימציה עבור העסק.

נעסוק בנושאים כמו:

-היתרונות של שימוש בסרטון אנימציה באסטרטגיית השיווק 

-איך לעשות סרטון אנימציה

-סגנונות שונים של אנימציה

-דוגמאות לאנימציות מוצלחות ולא כל כך מוצלחות.

מחירי יצירת סרטון אנימציה לדוגמה

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

מחיר יצירת סרטון וידאו ( לא אנימציה ) אפשרויות

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

ישנן דרכים רבות הידועות שניתן באמצעותן סרטון אנימציה עבור העסק. אתה יכול להשתמש בתוכנת עריכת וידאו או לשכור סטודיו אנימציה מקצועי כדי ליצור אותו עבורך.

תוכנת עריכת וידאו:

תוכנת עריכת וידאו משמשת לא רק אנשי מקצוע אלא גם חובבים. זה הפך לכלי הכרחי ליצירת סרטוני אנימציה. ישנם סוגים רבים ושונים של תוכנות עריכת וידאו, כאשר Adobe Premiere Pro ו-Final Cut Pro הן הפופולריות ביותר. בעזרת תוכנות אלו, אתה יכול להוסיף טקסט, מוזיקה ואפקטים קוליים לסרטון ואפילו להנפיש את הטקסט או התמונות שבו. אתה יכול גם לשנות את המהירות שבה האנימציה מושמעת ולבצע התאמות אחרות כגון הוספת מסננים לסרטונים.

השכרת סטודיו לאנימציה מקצועי:

יצירת סרטון אנימציה באיכות גבוהה סוד להצלחה - שלבי הפקה

הצעד הראשון לפני יצירת סרטוני אנימציה הוא לבחור איזה סוג של סרטון אנימציה ברצונך ליצור. ישנם סוגים רבים של סרטוני אנימציה כמו סרטוני הסבר, אנימציה מצוירת וגיליונות דגמים מצוירים.

השלב הבא הוא לקבוע את הסקריפט עבור הסרטון . התסריט מוכרח להיות תמציתי וקל לעקוב אחריו לצופה. כדאי לכלול קריינות בסרטון שיסביר מה קורה על המסך וכן כל מידע חשוב שתרצו שהצופה ידע על המוצר או השירות שלכם.

לאחר שכתבת את התסריט, הגיע הזמן ליצור לוחות תכנון עבור יצירת סרטון. לוח תכנון הוא ייצוג ויזואלי .

חשוב לקחת בחשבון:

– היתרונות של יצירת \סרטון אנימציה לקידום מוצר או שירות

– כיצד ליצור סרטון אנימציה והכלים הנדרשים עבורו

– היתרונות של שימוש בסרטון אנימציה על פני סרטון סטטי

כיצד ליצור סרטון אנימציה?

ואפילו מאפשר לך להעלות תמונות, סרטונים וקבצי אודיו מהמחשב או מיוטיוב.

הסרטון יכול להתחיל בהתמקדות במה שאתה רוצה שהקהל ידע על החברה, המוצר או השירות. הסרטון אמור להראות כיצד זה משתלב בחיי הלקוח הפוטנציאלי . לבסוף, הסרטון יעזור להראות כמה קל להם לבצע את הרכישה. בעוד שחלק מהאנשים חושבים יצירת סרטון אנימציה, האמת היא שאפשר לעשות את זה במחיר סביר. אתה יכול ליצור סרטון אנימציה בעצמך באמצעות אחד מכלי האנימציה הרבים הזמינים באינטרנט או שאתה יכול לשכור מישהו שייצור עבורך אחד במחיר סביר.

הסרטון יכול להיות פשוט כמו שילוב של אנימציה עם קריינות קריינות או שהוא יכול להיות מורכב כמו סדרת אנימציה שלמה עם מוזיקה נלווית.

בדרך כלל הסרטונים האלה נוצרים ב-Adobe After Effects. תוכנית זו מאפשרת למשתמשים ליצור אנימציה תלת מימדית וגרפיקה בתנועה שניתן לשלב עם אלמנטים אחרים בפרויקט – כמו תמונות או טקסט – כדי ליצור חוויה מרתקת עבור הצופים. כמו כן קיים סיכוי גבוה יותר שהם ישותפו, מה שיעזור לך להגיע לקהל שאולי לא הצלחת להגיע אליו בעבר.

ניתן להשתמש אנימציות למטרות אישיות ועסקיות כאחד. הם יכולים לשמש עבור מצגות, הדגמות מוצרים, הדרכות, או סתם בשביל הכיף!

אורך הסרט המומלץ ביותר במילים פשוטות –  קצר ולעניין. יצירת סרטון אנימציה צריכה להיות פשוטה ולא להסיח את הדעת מהמסר המועבר. איכות השמע צריכה להיות ברורה כדי שהקהל ישמע את הנאמר מבלי להגביר את הווליום גבוה מדי או להשהות אותה שוב ושוב כדי להבין מה מישהו אומר.

סרטוני אנימציה הופכים פופולריים יותר מכיוון שהם מספקים דרך מרתקת ומשעשעת לחלוק רעיונות.

יצירת סרטון אנימציה אינה קשה כמו שאתם חושבים. ישנם משאבים רבים בחינם הזמינים באינטרנט שיכולים לעזור לך ליצור סרטון ללא כל ניסיון אנימציה.