הפקת סרטון תדמית לבית הספר במחיר החל מ 1200 שקל

הפקת סרטונים לבתי ספר במחירים מעולים

- כולל קריינות מקצועית
- כולל כתיבה שיווקית
- עריכת סרטון לבית הספר כ 45 שניות
הפקת סרטון תדמית לבית הספר מסוג אנימציה
שניותעלות כולל\לא כולל קריינותמחיר
30  ללא900
30כן1200
45כן1800
הפקת סרטון תדמית לבית הספר מסוג וידאו
45ללא 900
45כן1200
60כן1500

איך מפיקים סרטון תדמית לבית הספר?

במאמר זה נדבר על הפקת סרטון תדמית לבית הספר מה הסוגים של סרטונים ניתן ומומלץ לעשות ועל סוגי סרטי שאולי כדאי להימנע מכירת הפכה מסוג זה. בשנים האחרונות עשינו פרויקטים רבים שבהם הצטרכנו להפיק סרטון תדמית לבית הספר ולהלן כמה דברים חשובים שאולי כן צריך לשקול לפני שנכנסים לפרויקט לפני שבוחרים סוג של סרטון, נדבר על קשיים ועל אפשרויות העומדות בפני בית הספר.

הפקת סרטון תדמית לבית הספר

מה המטרה של סרטון תדמית לבית הספר?

הפקת סרטון תדמית לבית הספר – מה חייב להיות בו ומה כדאי מאוד שלא יהיה? עוד לפני הפקה הכל בסדר צריך לשאול את עצמו בשביל מה צריכים את הסרטון המטרות יכולות להיות שונות ומותאמות אישית לכל מקרה, יתכן שבית ספר זקוק לסרט שיציג בעיקר את המידע הכללי ולכל מתעניין ישירות להסתכל לראות או לקבל החלטה האם בית ספר מתאים או לא מתאים לילד, האם לשלוח תלמיד לבית הספר הזה או אחר. ולכן צריכים להיות מאוד זהירים במה כן להראות לצופים בתוך הסרטון לבית הספר ומה בכל זאת עדיף להימנע ולא לתת להוסיף בתוך סרטוני בתי ספר.

סוגים של סרטי תדמית הקיימים לבית ספר.

אנו מציעים מספר אפשרויות שיכולים להתאים במוסדות חינוכיים ב הפקת סרטון תדמית למוסד חינוכי:

גם אנימציה יכולה להיות אפשרית בסרטון תדמית לבית הספר.

סרטון אנימציה שזה אפשרות פחות נפוצה אבל עדיין קיימת שיש בה גם מספר יתרונות שיכולים לסייע בהעברת מסר של בית הספר. בעיקר משתמשים באפשרות הזו ולא בשביל להציג את המקום ולצלם אותו אלא להגיד איזה שמסר מטעם בית הספר לגורמים רצויים תלמידים הורים להסביר איזה שנושא חדשני ויתרונותיו. תהליך הפקת סרטון כזה או קצר הדבר היחיד שאני צריך לעשות זה להרכיב טקסט שיווקי ובמידה ומדובר בסוג של הדרכה או הצגה הסקס שהוא יעזור להעביר את הרצוי לסופה. אחרי איסור טקסט לקריין אפשר לעבוד על האנימציה ולשלב לוגו של בית הספר ולהוסיף איורים מודפסים שיעזרו לחזק לצופה את מה שהוא שומע על ידי אנימציות שונות שהוא רואה במהלך הסרטון.ולכן אנחנו ממליצים לשקול בשיא הרצינות במקרה שאתם צריכים סרטון אנימציה לבית הספר הסברתי או למטרה אחרת לשקול את האפשרות של סרטון מונפש.

סרטון תדמית לבית ספר עוד אפשרויות

אפשרות שניה היא לערוך סרטון שזה סרטון שצולם במהלך יום צילום או כמה ימי צילום שאצלם יגיע לבית הספר לצורך צילום חומרים לסרטון תדמית לקיחת רעיונות צילום אווירה צילום מקום מקצועי של בית הספר שיחה עם בעלי תפקידים במוסד החינוך מורים מנהל ובהמשך הפקת סרטון תדמית לבית הספר. גם בסוג של סרטונים כאלו לא פחות חשוב לבצע תכנון מאוד מדוייק שיכלול תסריט מדוייק סטוריבורד ככה שאת תלמידה בדיוק מה הוא צריך לצלם איזה קטעים יופיעו בתוך הסרטון

אופציה של הפקת סרטון בית הספר -וידאו + קריינות

האפשרות הכי פשוטה הכי מהירה וברוב המקרים הכי מבוקשת אופציה של הפקת סרטון בית הספר שהוא בעצם מבוסס על קריינות מקורית מלווה על ידי התמונות ווידיאו שנמסר לנו על ידי אותו מוסד חינוכי אנחנו מתאימים את המסר שמועבר על ידי הקריין שהוא משפיע דברים רצויים לגבי בית הספר בתוך הסרטון ומחזקים את זה בהופעת תמונות וקטעי וידאו שונים שצולמו על ידי בית הספר ועברו עלינו בצורה דיגיטלית

תשובות שאלות בנושא הפקת סרטון תדמית לבית הספר :

החירים לסרטוני ם כאלו כ 1200 ש”ח ומעלה

מיכים סרטונים לבתי עסק בין 5 ל 28 ימי עסקים תלוי גם במורכבות  הפרויקט

עד אז שהתדמית של בית הספר לא השתנה אין צורך בהפקת סרטון חדש