הפקת סרטון אנימציה ליום הולדת או בת מצווה בעלות החל מ 1200 ש"ח- סרטון אנימציה של 30 שניות ליום הולדת או בר מצווה
- אפשרות לקריינות תסריט לסרטון אנימציה ליום הולדת

הפקת סרטון אנימציה ליום הולדת הוא תהליך מורכב, מכיוון שהוא מצריך יצירה של דמויות רבים, הנפשה, עיצוב

סאונד ועריכה ועוד .ניתן לחלק תהליך זה לשלושה שלבים: טרום-ייצור, ייצור ופוסטפרודקשן. כל השלבים הללו חשובים מאוד על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

סרטוני אנימציה ליום הולדת או בת מצווה הם דרך מצוינת למשוך את תשומת הלב של הצופה ולגרום לו להרגיש בצורה מסוימת. ניתן להשתמש בהם במגוון דרכים. לדוגמה, סרטון אנימציה יכול לשמש לקידום מוצר או שירות, או שהוא יכול לשמש למטרות בידור.

כמו כן חשוב לזכור תהליך ההפקה של סרטון אנימציה ליום הולדת שונה בהרבה מזה של סרט לייב אקשן. על מנת להפיק סרטון אהנימציוני, ישנם מספר שלבים שחייבים לקרות קודם. צוות ההפקה חייב לעבוד על סטוריבורד, יצירה אנימטית, הקלטת קריינות, תרגום ועוד לפני השלב האחרון.

מחירים של הפקת סרטון אנימציה ליום הולדת

שניות

עלות כולל\לא כולל קריינות

מחיר

30

  ללא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

הפקת סרט וידאו ליום הולדת

45

ללא 

900

45

כן

1200

60

כן

1500

מה עוד כדאי לדעת לפני הפקת סרטון אנימציה ליום הולדת

ככל שהעולם משתנה, אנשים מתעניינים יותר ויותר אנימציה לבר מצווה או חגיגה אחרת . סרטוני יום חג מונפשים  משמשים לא רק למטרות בידור, אלא גם לפרסום.

חברת הפקת וידאו יכולה לסייע לכם בהפקת סרטון אנימציה ליום הולדת. יש להם את כל הכלים והכישורים הדרושים כדי ליצור באיכות גבוהה שיהיה מושלם לצרכים שלך במחיר טוב.

הדרך הטובה ביותר ליצור סרטון יום בת מצווה לילד היא סרטון אנימציה. וידאו מרתקים ומשעשעים יותר עבור הילדים שצופים בסרטון. יש להם גם מגע אישי שהופך אותו למיוחד יותר.

ניתן ליצור סרטי אנימציות בדרכים רבות. ישנן תוכנות רבות ושונות שניתן להשתמש בהן כדי ליצור סרטון אנימציה. התוכנה הפופולרית ביותר היא אפטר אפקטס , שקיימת מאז שנות ה-90 ומשמשת אנשי מקצוע כבר עשרות שנים.

הפקת סרטון אנימציה ליום הולדת היא תהליך מורכב. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון, הסגנון הנרטיבי והמסרים.

בחלק זה נעבור על אופן הפקת סרטון אנימציה ליום הולדת.

מדובר בפרויקט פשוט שדורש הפקת סרטון אנימציה ליום הולדת. זה יצטרך להיות מועבר במצגת PowerPoint עם אודיו, והוא יצטרך לכלול גרפיקה מונפשת.

עוד דבר שכדאי לבדוק בהפקת סרטון אנימציה ליום הולדת היא הזדמנות מצוינת לעסקים להציג את כישוריהם או כישורים. מדובר הם הטרנד החדש, והם מושלמים לכל אירוע, כולל ימי הולדת

ניתן ליצור אנימציות בסגנונות שונים, אבל לכולם יש דבר אחד במשותף – כיף לצפות בהם. אבל לוקח זמן להפיק את אחד מהסרטונים האלה, ולכן החברות שמציעות את השירות הזה בדרך כלל גובות יותר מחברות הפקת וידאו רגילות.

הנפשת סרטון לחגים  היא הזדמנות להראות לנמען עד כמה הוא אהוב ודואג לו. זו גם הזדמנות להיות יצירתי עם הסרטון ולהפוך אותו למשהו מיוחד באמת.

אנשים בדרך כלל יוצרים סרטוני אנימציה ליום הולדת על מנת להציג עבור הילדים או הנכדים שלהם, אבל אתה יכול גם ליצור אחד עבור אנשים אחרים בחייך שחוגגים יום הולדת.

יום הולדת הוא אחד הימים החשובים בחייו של אדם. לכן חשוב לעשות משהו מיוחד עבורם באותו יום. דרך טובה אחת לעשות זאת היא ליצור עבורם.

סרטוני אנימציה ליום הולדת פופולריים מאוד בימינו והם משמשים בדרך כלל למטרות שיווקיות. אבל, הם יכולים לשמש גם כאיחולים ליום הולדת. יצירת סרטון מיוחד יכול להיות תהליך ארוך אבל עם הכלים הנכונים, זה הופך להרבה יותר קל.

גם סרטון אנימציה ליום הולדת הוא רעיון מצוין. זה יכול לשמש ככרטיס הזמנה, כמו גם ככרטיס פרידה.

ניתן ליצור את הסרטון בכל צבע שתבחרו והוא לא חייב להיות רק צבע אחד. אתה יכול להשתמש בצבעים שונים כדי לגרום לסרטון להיראות מעניין יותר.

האנימציה יכולה לכלול כל דבר שאתה רוצה לספר לאדם ביום ההולדת שלו. לדוגמה, אתה יכול לאחל להם יום הולדת שמח, או לשיר להם שיר יום הולדת שמח וכו’.

בעולם הפקת הוידאו, סרטי אנימציות הופכים להיות דרך פופולרית עבור עסקים לשווק את עצמם. ליום הולדת, סרטון אנימציות קצר יכול להיות דרך מצוינת לבטא את אישיותו ותחומי העניין של הנמען.

סרטיהנפשה יוצרים בדרך כלל באמצעות תוכנות לאנימטורים כגון אפטר אפקט או מאיה תוכנות אלו מאפשרות לך לתפעל מודלים תלת מימדיים וליצור אפקטים מעניינים בעזרת תנועות מצלמה, תאורה וצללים.