אנימציה לפייסבוק - 1200ש"ח בלבד

מה כולל מחיר אנימציה לפייסבוק:

- תסריט, דמויות
- קריינות תותאמת פייסבוק
- עריכת סרט כ 30 שניות
מחירי סרטון אנימציה לפייסבוק

שניות

חבילה כולל קריינות לאנימציה פייסבוק

מחיר

30

אין

900

30

כן

1200

45

כן

1800

סרטון  וידאו רגיל לפייסבוק

45

אין

900

45

כן

1200

60

כן

1500

אנו מתמחים ביצירת אנימציות לפייסבוק במחירים מעולים כולל קריינות החל מ 1200 ש"ח.

אז מה אתה עליך עריכת סרטון אנימציה לפייסבוק ומה העלות המומלצת. תהליך עריכת וידאו לפייסבוק מתחיל בבחירת מטרה שיווקית שאנו יוצרים לטובתו את הסרטון. אנחנו חושבים ביחד על אורך הסרטון על קהל היעד ומה המטרה ומה רוצים לקבל בעצם מהצופים הפוטנציאלים יתכן שזה פניות נוספות לעסק יתכן שזה חשיפה נוספת למוצר או כל מטרה כזו יכולה בהחלט להיות מיושמת על ידי סרטון אנימציה לפייסבוק.

קצת סרטוני אנימציה שעשו הרבה רעש בפייסבוק

מה היתרונות של סרטון אנימציה לפייסבוק ?

רוב האנשים הם באים לפייסבוק לנוח לראות לדפדף ולא בהחלט לקנות לכן הגישה של אנימציה מאוד עוזרת למשתמשים לא לראות איזה שם מכירה אגרסיבית אליה להרגיש נוחות לגרום לצופה התעניינות במוצר שלכם או שירות שאתם מציעים.

מה העלויות של אנימציה לפייסבוק.

 

  • עלויות מתחילות החל מ 900 שקל סרטון אנימציה שזה אפשרות ללא קריינות כמו כן אנחנו מאוד ממליצים להוסיף קריינות ואז המחיר יהיה החל מ 1200 שקל הדבר מאוד חשוב שצריך לזכור שמכיר של אנימציה לפייסבוק לא קובע את הצלחתו אל המסר העיקרי שאנחנו רוצים להעביר לצופים. והגדרות לקמפיין פרסומי שאנחנו מתחילים אותו הגדרות חייבות להיות מדויקות סרטון אנימציה חייב להיות מותאם לפייסבוק בצורה כזו שיעבור את המודל ציה והפייסבוק אי אפשר להשתמש בו לצרכי פרסום פוסטים פרסומיים. אז בואו רגע נחזור למחיר המחיר המדויק נשמח לתת לכם אחרי שנראה מה המטרות  ברורות … רק ככה נוכל לתת הצעת מחיר עלות מדויקת סרטון אנימציה לפייסבוק. 
  • כמובן קיימות אפשרויות אנימציות יותר יקרות שם קולות פיתוח של הדמויות חדשים שהם לא קיימים בסטות עם שונים שמאפשרים מרחב מאוד רחב לשינויים ולדברים בטוחה סרטון אנימציה הוא בכך התהליך יכול להיות גם יותר ארוך וגם יותר יקר אבל מה באמת חשוב לדעת כמה אתם משקיעים וכמה כסף חוזר. לדוגמה אם השקעתי בסרטון אנימציה לפייסבוק אלף שקל ובקמפיין השקעתם 10 אלף שקל וחזר עליכם סך הכל 50 אלף שקל אז זה הצלחה מסחררת אבל לדוגמא אם שילמתם על סרטון אנימציה לפייסבוק ובסרטון ובהפצת סרטון בקמפיין שולם רק 10 אלף שקל וזה יביא לכם גם 50 אלף שקל אז בעצם לא החזרתם את ההשקעה. ולכן מאוד חשוב להתאים את התקציב בצורה מאוד ריאלית ולנסות לקבל את המקסימום תקציב תרשמי עדיין שהסרטון יראה בצורה רצינית בצורה הנכונה ומשרתת אותכם מכל הבחינות. 
  • למי שרוצה לחסוך באמת קיימות סטוקים מוכנים של סרטונים שאפשר לרכוש סרטון אנימציה לפייסבוק כמו כן ורק לשנות את הטלפון ולוגו הדבר יכול להתאים רק בחלק מהמקרים כי לא התאפשר ושם שינויים מהותיים ולכן לא יהיה ניתן לעשות התאמות וכדומה מ ההבדל בין רכישת אנימציה כזו להפקה חדשה היא לא כזו גבוהה ולכן כדאי מאוד לעשות התאמות וללכת על האפשרות של מותאמת אישית לצרכי העסק שלכם.
עוד מידה חשוב על שימוש באנימציה לפייסבוק

אך לא פחות חשוב לדעת איך למנף את כל היתרונות של פרסום אנימציה לפייסבוק- פורמט מודעה מוצלח מאוד.אך כיצד תוכלו להפוך אותו ליעיל ביותר?הנה אסטרטגיה מבוססת תורות עבורכם:

עוד כמה מילים על סטודיו SmartPush סרטון פייסבוק: מה עושים ?

אסטרטגיית פרסום וידאו בפייסבוק מתחילה עוד לפני העלאת הסרטון.

צריך להיות מותאם לסרטונים לצופים.

כדי לבחור סרטון לקידום, פשוט פרסם אותו ותראו איך מגיב הקהל האורגני שלכם, רק אז תוכל לפתוח את מנהל המודעות ולהתחיל לפרסם.

לפני העלאת סרטון לפייסבוק

 תראו שתמונת הרקע מושכת את תשומת ליבם של אנשים מכילה פחות מ -20% מהטקסט. ב- YouTube טקסט לא משנה, אך פייסבוק תקצר את טווח ההגעה שלכם ותעלה את עלות המודעה אם יש לכם יותר מדי טקסט.

הוסיפו כתוביות לסרטון אנימציה לפייסבוק , הדבר יעזור לכם וכתוביות יתפסו את תשומת ליבם של אנשים שלא יכולים לצפות בסרטונים עם שמע.

נניח שאתה מפרסם ארבעה סרטוני אנימציה לפייסבוק כל אחד בגרסה שונה , ואחד מהם מראה תוצאה מגניבה.

דוגמה פוסט עם אנימציה לפיסבוק

לדוגמא, סרטון אנימציה מקבל 80 לייקים, 8 אנשים משתפים בפייסבוק , פוסט מקבל 23 תגובות. אחרי שהופכים את הסרטון הזה למודעה, כל הלייקים, התגובות והשיתופים יישארו. וזה יעבוד נהדר עבור קהל חדש.

גישה זו דומה למבחן מפוצל מכיוון שיש טעם להשקיע בתוכן היעיל ביותר.

חשוב אם אתם משתמשים בפוסט קיים,זכרו שאתם לא יכולים לערוך אותו אחריי שסרטון אנימציה לפייסבוק מוכן והפכתם אותו  לפרסומת, מכיוון ש ברגע שתלחצו על “פרסם”, לא תוכל לערוך פוסט קיים.

אתם יכולים ליצור מודעות חדשות גם כן, אך תאבדו את כל הנתונים הקודמים.אנימציה לפייסבוק במחירים טובים - סרטון פייסבוק שעובד
אנימציה לפייסבוק מחיר

 בא לכם לעשות לבד באו ללמוד אפשרות  איך לעשות סרטון אנימציה לפייסבוק :