כמה עולה סרטון תדמית? 1200ש"ח

כולל:
- טקסט לסרטון תדמית
- קריינות קול גבר
- הפקת סרטון תדמית 45 שניות

כמה עולה סרטון תדמית

כמה עולה סרטון תדמית

כמה עולה סרטון תדמית  מבוסס וידאו אצלינו

אורך ( שניות)

קריינות 

מחיר

45

ללא

900

45

כלול

1200

60

כלול

1500

כמה עולה סרטון תדמית מבוסס אנימציה 

30

ללא

900

30

כלול

1200

45

כלול

1800

נכנסתם לעמוד זה  בשביל לדעת כמה עולה סרטון תדמית . המחירים שלנו מתחילים מ 1200 ש”ח לסרטון וידאו שיכלול כל מה שצריך להיות בסרטון תדמית שיווקי  כמו כן אנו מפעילים קמפיינים בפייסבוק וביוטוב  עם תקציבים קטנים החל מ 500 ש”ח לחודש , אפשרות נוספת להפעיל פרסום ביוטוב בפורמטים שונים ולתחומים שונים הדבר יכול להועיל מאד ולגרום לקבל פניות רבות לעסק. כמו כ קיימות אפשרויות נוספות עם רמה תקציבית יותר גבוה. אך מומלץ מאד לשמור על מאזן נכון בין עלות סרטון שיווקי לתקציב פרסומי.

כשאתם חברה רצינית, אין ספק כי חלק מתהליך המיתוג שלכם כולל גם סרטון תדמית שמייצג אתכם היטב. גם תקציב הפרסום שלכם כולל הפקה ויזואלית מרשימה, אבל בטח גם אתם הייתם רוצים לדעת אחת ולתמיד – כמה זה עולה?
על מנת להתייחס לכך נצטרך להתייחס למרכיבי הסרטון, לממשק אותם יחד עם הצרכים שלכם, ויחד ליצוק אותם לסרט מרהיב מחד, אך מותאם לתקציבכם מאידך.

כמה עולה סרטון תדמית - ולמה.

טרם אנו ניגשים לעולם סרטוני התדמית, אנו צריכים להבין – כי בכל שנה נשפכים בארץ מיליונים על סרטוני תדמית, אך מה שמעניין ביותר, הוא שלאו דווקא הסרטון עם התקציב הגבוה ביותר – הוא גם זה שהכי הצליח!
כשחברות גדולות (או כאלה שרוצות להיות כאלו…) מחליטות לצאת עם הפקה ומנסות לברר כמה עולה סרטון תדמית – הן נתקלות בהרבה בלבול וחוסר הבהרה, שנובע מכך שהמחירים נעים בין טווח רחב מאד של עלויות, כך שלשאלה הפשוטה הזו אין תשובה אחת ברורה אלא תשובות כמספר המספרים, ועל כן, אם נתעלם מכל המידע המבלבל, וננתח בהיגיון את עלות ההפקה, נוכל להגיע לתשובה האמיתית של ‘כמה עולה סרטון תדמית’.

כמה עולה סרטון תדמית לעסק כולל אפשרות ליום צילום תסריט יחודי וקריינות מקצועית.

נתחיל עם מרכיבי הסרטון

סרטון תדמית חייב לכלול דברים בסיסיים, וכמו עוגה מגרה, גם בו יש את שלב ההכנה, שלב האפיה ושלב ההגשה.
כאשר ניגשים להפקת סרטון תדמית, בשלב הראשון, עוד טרם ברורה התשובה לשאלה: כמה עולה סרטון תדמית, נבדוק אם יש לנו את הכלים הבאים ליצירת סרטון:
אסטרטגיה שיווקית בעסק – שהיא הבסיס לכל מסע הפרסום, תסריט – שיגלם לנו את המסר אותו אנו רוצים להעביר, שחקנים – במקרה ומדובר בסרט אנושי, ומסריט.
כל המרכיבים הללו מתחברים כפאזל ועוברים עיבוד בצורת הסרטות מסודרות של תוכן.

השאירו פרטים בבקשה

אם זה תלוי בך – תשקיע כמה שמתאים לך!

בסמארט פוש לא נותנים לשאלת ה-כמה עולה סרטון תדמית – לעמוד בדרכך. בתקציב המתאים לך, באפשרויות שעומדות לרשותך – תוכל להפיק סרטון תדמית מקצועי, גם בעלויות שאינן גבוהות, ברמה מקצועית ואיכותית, עם אפשרויות שילוב של אפקטים חלומיים שיקפיצו את הסרטון, ואף קריינות מתאימה.
תוכלו לצפות באתר שלנו במגוון רחב של סרטוני תדמית ולקבוע כמה עולה הסרטון תדמית שלכם -בשיחת ייעוץ ללא עלות. כמו כן ניתן  להזמין שירותים נוספים כמו בניית אתר 

שלב ההגשה סרטון

כעת, לאחר שכל ההסרטות ערוכות ומסונכרנות, הגיע הזמן למשחקים הויזואלים, לאפקטים מיוחדים, לקריינות, להוספת מעטפת נראות שתשדרג את הסרטון בכמה רמות, ותהפוך אותו למושך ואלגנטי.
לאחר שהבנו מהם המרכיבים, נוכל גם לענות בעצמנו ולהבין כמה עולה סרטון תדמית – תלוי כמה ואיפה החלטנו להשקיע.
את שלב ההכנה פעמים רבות מבצע העסק ביו שורותיו שלו ללא סוכנות חיצונית, לעומת שלב העריכה שעובר בדרך כלל לעורך חיצוני ומקצועי. בסטודיו סמארט פוש – עלות עריכת סרטון תדמית מחומרים שלכם יכולה להתחיל אף מאלף ₪, וככל שעולה רמת ההפקה והשדרוגים, ישנן תוספות תשלום – משתלמות בהחלט.
אתם אלו שבסופו של דבר כמה עולה סרטון תדמית, כיון שהדבר תלוי בסופו של דבר בסכום אותו אתם רוצים, יכולים ומוכנים להשקיע.

שלב האפייה

כעת, לאחר שכל ההסרטות מוכנות, הן מתחילות לעבור את העיבוד שלהם על ידי עריכת וידיאו מקצועית. הסרטה זה דבר נחמד מאד, ואפילו יפיפה, אבל אם היא לא עוברת עריכה מקצועית, אין לה הרבה ערך ויזואלי. שלב העריכה חייב להתבצע על ידי מומחים בתחום, שיהפכו את ההסרטה לנקייה ומשולמת.
עורכי הסרטון חייבים גם להכיר את העסק מעט, על מנת שידעו להתאים את העיבוד לסגנון העסק והז’אנר המתאים לו.

כמה עולה סרטון תדמית החל מ1200 ש"ח.
אז כמה עולה סרטון תדמית ומה חייבים לדעת לפני שמזמינים.