וידאו שיווקי ב ₪1200 בלבד

כולל:

- תסריט ךוידאו שיווקי

- קריין לוידאו

- הפקת וידאו שיווקי כ 45 שניות

וידאו שיווקי - למה אני צריך את זה?

בעלי עסקים רבים מתחומים שונים המחפשים למתג את עצמם, בוחרים בכלי הנקרא וידאו שיווקי. מדובר בכלי שיווק ופרסום יעיל שתוצאותיו ברורות, וכמעט אין בעל עסק שלא שמע או התעניין בשימוש בכלי הזה. לא לחינם רבים ממקדמי האתרים ומנהלי הקרייטיב דואגים להכניס את הכלי הזה לארסנל האסטרטגיה השיווקית שלהם.

אחת המטרות החשובות ששיווק העסק פועל להגשמתה – אולי המטרה הראשונה והחשובה ביותר – היא להגדיל את הנוכחות וההשפעה של העסק בזירה האינטרנטית, וכפועל יוצא מכך להיות בדף הראשון במנוע החיפוש הפופולרי גוגל.

 קיימת אמרה ישנה אך רלוונטית הגורסת כך “אם אתה רוצה להחביא גופה, תחביא אותה בדף השני בגוגל”. בואו נודה בזה, כאשר אנו מחפשים משהו בגוגל, ובפרט בעל מקצוע, נדיר שנגיע לדף השני. בדף הראשון נמצאים הכרישים האמיתיים, העסקים הגדולים, היוקרתיים ובעלי העוצמה. כל בעל עסק שואף להגיע לשם. הדרך הנכונה להגיע לשם היא באמצעות שיווק העסק, ואיזו דרך יותר טובה לשווק את העסק מאשר להפיק סרט תדמית או סרטון פרסומת?

וידאו שיווקי מחיר – כל העלויות

אורך וידאו שיווקי

קריינות 

שקלים

45

ללא

900

45

כולל

1200

60

כולל

1500

וידאו שיווקי אנימציה

30

ללא

900

30

כולל

1200

45

כולל

1800יתרונות לוידאו שיווקי במספרים

נכון, קיימות מספר שיטות לשיווק עסקים ולא כולן כוללות סרטון תדמית או סרטון פרסומות, ועדיין הן נמצאות יעילות ומשרתות את המטרה. קידום אורגני (SEO) הנעשה באמצעות מאמרי תוכן אינפורמטיבי ובעל ערך, כזה שדואג לענות לדרישות של האלגוריתם של גוגל האחראי על תעדוף דפי האינטרנט, מסייע רבות לעניין. ועדיין, וידאו שיווקי נמצא במקומות הראשונים ברשימת הכלים של מקדמי האתרים. לוידאו שיווקי יתרונות רבים מגובים מחקרית: על פי סקרים שונים, נמצא כי לא פחות מ86% מהמבקרים באתר יעדיפו לצפות בסרטון וידאו על פני קריאת מאמר. והנה עוד נתון מדהים: 74% מהגולשים הורידו אפליקציה לאחר צפייה בסרטון!

וידאו יכול להיות גם פשוט ביותר ועדיין לנביאה תוצאות מעולות: 

הפקת וידאו שיווק אצל SmartPush

אנחנו בSmartPush.co.il עוסקים למעלה מ8 שנים בהפקה וסרטוני תדמית שיזרימו לקוחות חדשים לעסק שלך. אנחנו נלמד את העסק שלך על בוריו ונפיק קמפיין שיווק במחיר הוגן ותחת תנאים נוחים והוגנים. במהלך השנים רכשנו ניסיון רב עם מגוון רחב של עסקים ולקוחות. לייעוץ ללא עלות ולפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או באתר.

אז איך זה בעצם עובד?

אנחנו לא יודעים איך זהז הולך במקומות אחרים, אבל נספר לכם כיצד הדברים מתרחשים בסוכנות SmartPush.co.il. אצלנו, על מנת להפיק וידאו שיווקי יש לעבור כמה וכמה תהליכים חשובים. השלב הראשון יהיה ריאיון והיכרות: נלמד את העסק שלך, על כל יתרונותיו וחסרונותיו, נלמד את הענף והמתחרים, נמצא את קהל היעד ואת הדרכים לטרגט אותו ועוד. יחד, נגדיר את המטרות השיווקיות, היעדים לטווח הקרוב והארוך ונגבש אסטרטגיה. לכל אלו קוראים קונספט.

 קונספט הוא בעצם המתווה או הדרך שבה אני רואים לנכון שיש לשווק את העסק שלך. לאחר מכן נעבור לפסים מעשיים יותר: נפתח מצלמה, מחשב, נשב עם תסריטאים ואנשי קרייטיב, נצלם, נערוך, נחתוך, נקריין, נוסיף ונוריד – הכל על מנת להגיע לוידאו שיווקי ברמה המקצועית והגבוהה ביותר. סרטון וידאו שיווקי טוב יכיל תכנים מושקעים, כאלו שיכילו באופן ברור את הסיפור שלכם ואת המסר שאתם רוצים להעביר. כמובן שלאחר שהסרטון מוכן, במידה ולא תהיו מרוצים, ניתן יהיה לקבל החזר כספי מלא.

מי יכול להפיק לי סרטון כזה?

על מנת להפיק סרטון וידאו שיווקי ברמה גבוהה לעסק שלך, תחילה יש לעמוד במספר קריטריונים מהותיים. הדבר הראשון – ניסיון. סטודיו או סוכנות שיווק חסרי ניסיון עלולים לעשות טעויות קריטיות בתהליך הפקת הסרטון, מה שעלול לעלות ביוקר למזמיני הסרטון. משתנה הזמן באינטרנט הוא שונה מאשר בעולם המציאותי. באינטרנט, חודש זו יחידת זמן השקולה לשנה במונחים שלנו ושנה שעברה נחשבת לעשור הקודם.

 אלו הם פני הדברים בזירה אינטנסיבית ומהירה כמו האינטרנט, ואין ברירה אלא לרוץ עם העדר. מעבר למידת הניסיון, חשוב שהסוכנות תעסיק מקדמי אתרים בעלי יכולת למידה גבוהה, יכולת הסתגלות, עמידה בלחצים ועבודה בצוות. כל עסק הוא עולם ומלואו, לכל עסק יש את הצרכים הייחודיים לו ואת האתגרים שלו. על כן, לא ניתן להשתמש באותה אסטרטגיית שיווק מעסקים קודמים – אפילו אם מדובר בעסקים מאותו התחום! – מה ששוב מבהיר לנו: רק סוכנות שיווק מובילה ומקצועית תעשה את העבודה.

וידאו שיווקי זה הדבר הרצוי ביותר לכל העסקים המעוניינים לחזק מערך שיווק ונכחות באינטרנט.
וידאו שיווקי במחיר טוב בלי לוותר על האיכות ללא פשרה במקצועיות.
וידאו שיווקי כמו סוכן מכירות שעובד 24\7 ומשווק את עקך ללא הפקה.