הפקת סרטונים ב ₪1200 בלבד

כולל:

- תסריט
- קריין קול גבר
- הצעה להפקת סרטונים עד 45 שניות

הפקת סרטונים

פרסום וקידום העסק שלכם הוא אחת הפעולות החשובות ביותר של כל עסק באשר הוא, קידום והרצת העסק הם ה’חמצן’ שלו, תזרים המזומנים מגיע באופן אוטומטי מכמות ההמרות בשיווק, וככל שהפרסום חכם ורחב יותר, הרי כך גם מספר הלקוחות האיכותיים עולה.
כל עסק רציני בוחר להתעסק גם עם תחום הפקת סרטונים, ולא לחינם, הפקת סרטונים הוכיחה את עצמה כאחת מדרכי המכירה האפקטיביות ביותר, כמין מגנט פופולארי לשאיבת לקוחות והגדלת הכנסות.

הפקת סרטונים: להלן המחירים שלנו

אורך סרטונים

הפקת סרטונים עם קריינות 

ש”ח

45

ללא קריין

900

45

כלול

1200

60

כלול

1500

הפקת סרטונים 2D

30

ללא קריין

 

900

30

כלול

1200

45

כלול

1800מה החשיבות של הפקת סרטונים בעסק?

הפקת סרטונים חשובה בגלל כמה יתרונות משמעותיים, שהופכים את תחום הפקת סרטונים לפופולארי יותר מאי פעם, מחקרים מגלים כי עם כל שנה שעוברת, נישת הפקת הסרטונים הולכת ומתרחבת, התוצאות האפקטיביות, משוב הלקוחות, הקידום וההמרה, גורמים לכך שתחרות סמויה מתנהלת בשוק העסקים, ולאו דווקא מי מוכר את המוצר הכי טוב, אלא מי מצליח להפיק סרטון תדמית שיביא את הכי הרבה לקוחות…

ומה הסטטיסטיקה מספרת על הפקת סרטונים?

מחקרים, הם מה שהכי מדברים אלינו, וכשהם מספרים לנו כי אדם צופה בממוצע לפחות שעה ביום בוידיאו, במחשב או בסלולרי, מדוע שלא נהיה גם אנחנו חלק מאותה השעה של הלקוח הפוטנציאלי?
עוד נתון מענין שהופיע במחקרים, דיבר על כך שצרכנים ששהו באתר בו משולב סרטון נשארו בו כ-2 דקות יתר מאשר אתר ללא סרטוני וידיאו. קחו את שתי הדקות הללו, הכפילו במספר הלקוחות, וקבלו כמות דקות מרשימה שמקדמת אתכם ומגדילה מכירות.

מה גוגל מספר על הפקת סרטונים?

הכיף הוא, שלא רק אנשים אוהבים סרטונים, אלא גם גוגל, ובינינו, הוא הכי משמעותי אצלנו כשמדובר באתר.. הפקת סרטונים מועדפת על גוגל גם מן הסיבה הישירה שסרטון מעניק חוויה חזותית למשתמש, וגם מן הסיבה שסרטון וידיאו מאריך את הזמן בו הגולשים שוהים באתר שלנו, וממילא גוגל מסמנת אותו כמעניין יותר והוא זוכה בעקבות כך לקידום.
עוד סיבה שגוגל יכול לקדם את האתר דרך סרטונים, היא הסטטיסטיקה שאומרת – כי הקישורים המשותפים ביותר – הם קישורים לעמודי וידיאו, אם יש לכם סרטון תדמית, ישתפו את העסק שלכם על ידי הוידיאו, והוא יהפוך למפורסם ומוכר יותר.

הפקת סרטונים זה סמארט פוש!

למרות שנושא הפקת הסרטונים נשמע מסובך מעט, הרי שכשיש לך מקצוען בשטח – הכול הופך להיות קל יותר.
סמארט פוש היא חברה מקצועית להפקת סרטוני וידיאו בתקציב משתלם, תוך השגת המטרה השיווקית, ועם תוצאה שמדברת לעיניים.
מוזמנים לצפות בגלריה ולהשאיר פרטים לפגישת ייעוץ ללא עלות.

ומה לגבי המידע?

במקום לקחת מכונה מורכבת, לכתוב לה חוברת הוראות עם מילים לועזיות מסובכות, ולנסות להסביר בשעה מה שעושים בדקה – אפשר לחסוך את כל זה על ידי הדגמה פשוטה, ולא, אתם לא צריכים לשלוח טכנאי עד הבית, פשוט תסריטו את האופן בו אתם מרכיבים את המכונה, וחסל סדר חוברות הסברה מפוקפקות ובלתי מובנות. אנשים יאהבו אתכם ככה, ברורים, בהירים, מסבירים להם בגובה העיניים והלב.

מה הלקוחות אוהבים?

כל בעלי העסקים הם גם לקוחות בפני עצמם, ובשביל להבין עד כמה הפקת סרטונים היא מקפצה למכירות שלכם, תוכלו לבדוק גם את עצמכם, האם יש ספק בכך שסרטון מגרה ומתחבר אליכם פי כמה וכמה מאשר מאמר או תמונה?
הרציונל של הסרטון, חוץ מיצירת התדמית – היא לגרום לצופה תחושה שהוא שותף שלנו, וכאשר הוא ייפגש בנו שוב – יהיה לו דז’ה וו שהוא מכיר אותנו מקרוב…
חווית הצפייה בסרטון מפעילה יותר מחוש אחד, דבר שגורם לכך שהאדם קולט יותר את המידע וזוכר אותו לטווח ארוך יותר – מאשר מידע שנקלט על ידי חוש אחד בלבד.

הפקת סרטונים

 כמו כן אתם מוזמנים לבקר בערוץ יוטוב שלנו או לקרואה כתבות נוספות: