דוגמאות סרטוני תדמית

דוגמאות סרטוני תדמית

דוגמאות לסרטוני פרסום
דוגמאות סרטוני תדמית
דוגמה של סרטוני אנימציה
וידאו שיווקי לבלוג \ יוטוב
סרטונים בשפות זרות
חברתי, פוליטיקה, מוסדות

חברות רבות בוחרות למתג ולשווק את עצמם באמצעות סרטוני תדמית בפלטפורמות המדיה השונות – יו-טיוב, פייסבוק או אינסטגרם – כחלק מאסטרטגיית השיווק שלהן. הפקת סרטוני תדמית היא צעד חשוב ומשמעותי שעשוי לסייע רבות בקידום החברה והגדלת הנוכחות והחשיפה בזירה האינטרנטית. סרטוני תדמית מגיעים בצורות וסגנונות שונים ויש לדעת להתאים את הסגנון לאופי החברה ולצרכים שלה. דוגמאות סרטוני תדמית יש בשפע – כיצד תדעו מה מתאים לכם?

כאמור, סרטוני תדמית הם בעלי השפעה חיובית מכרעת על הנוכחות שלך במדיה הדיגיטלית. עם זאת, יש לדעת כי סרטוני תדמית מתחלקים לכמה סוגים וסגנונות, וההמלצה היא לקיים מלאכת חשיבה מאומצת ומשותפת ולאחר מכן להתמקד בסוג המתאים לכם בדיוק. הגורמים שיש להתחשב בהם לפני שאתם בוחרים סרט תדמית הם גודל החברה, מאפייני השוק והמתחרים, סוג המוצר או השירות שהיא מציעה ועוד. 

חברות הייטק המציעות שירותים כמו תוכנות וכו’, למשל, יהנו יותר מסרטוני תדמית מונפשים מאשר מצולמים. ואילו מוסדות ממשלתיים המעניקות שירותים לאזרחים יעדיפו אנימציה קלילה ומובנת ופחות עמוסה באפקטים ויזואליים יקרים וכבדים. כדי לבחור באופן המיטבי יש לצפות בכמה דוגמאות סרטוני תדמית ולהחליט איזה סוג מועדף עליכם.

דוגמאות סרטוני תדמית לעסק עם מחיר החל מ 1200 ש"ח

סרטוני תדמית ב-SmartPush

אנחנו בסטודיו SmartPush מציעים דוגמאות סרטוני תדמית מגוונים ועשירים. אנו מזמינים אתכם לצפות בדוגמאות סרטוני תדמית אצלנו באתר, לבחור את סגנון הסרטון המתאים לכם וליצור איתנו קשר בהקדם כדי שנפיק גם לכם סרטוני תדמית מקצועיים שיזניקו את העסק שלכם קדימה.

 אנא הכניסו את הפרטים שלכם ונציג יחזור אליכם בהקדם. בינתיים, קחו לכם כמה רגעים והתחילו לצפות בדוגמאות סרטוני תדמית שעשינו במהלך השנים.

כמה סוגים של דוגמאות סרטוני תדמית קיימים?

למעשה, קיימים מספר דוגמאות סרטוני תדמית כאשר כל סוג מתאים, כאמור, לסגנון מסוים של חברה או עסק. בפסקה זו נעמוד על מספר דוגמאות כאלו ואף נמליץ על סגנון מסוים הנחשב זול ועדיין מקצועי ויעיל ואנו ב-SmarPush מפיקים סרטוני תדמית כאלו. אז ככה.
אנימציות.
הזן הקלאסי והנפוץ ביותר של סרטוני תדמית. על סרטוני תדמית באנימציה כתבנו רבות ותוכלו לקרוא על כך בהרחבה כאן. בפשטות, מדובר בסרטוני תדמית או הדרכה והסברה כאשר הם מופקים באמצעות אנימציה ממוחשבת.

 היתרונות לסרטוני אנימציה גדולים: פשטות, יעילות, השארת רושם חיובי על הצופה והגדלת הנוכחות האינטרנטית. סרטוני תדמית באנימציה מומלצים כמעט לכולם ומומלצים במיוחד עבור חברות הייטק ומוסדות ציבוריים.

הפקת סרטונים מחומרים קיימים
דוגמא נוספת לסרטון הוא עריכת חומרים קיימים. אצלנו ב-SmartPush עובדים בשיטה כזו והיא נחשבת לזולה ומומלצת: ניתן לשלוח אלינו חומרים קיימים על החברה שלכם (כלומר, חומרים מצולמים), ואנו נפיק מהם סרטון: נערוך בהתאם, נוסיף אפרטים ויזואליים ובעת הצורך אף קריינות.

 הפיתרון הזה מומלץ לחברות קטנות ובינוניות שלא מעוניינים להשקיע תקציבים גבוהים מדי עבור סרטוני תדמית.

בעל עסק יחיד.
סרטון אינטימי, פשוט וקצר שמצולם או מופק עבור אדם אחד. חברות של אדם אחד, כמו למשל בוני אתרים, עורכי וידאו ושאר בעלי עסקים המחפשים לקוחות – יעדיפו סרטון שבו הם פונים בעצמם לקהל לקוחותיהם ומציעים את שירותיהם. סרטון כזה מעודד אינטימיות וקירבה ומעלה את אמון הלקוחות ומשפרת את התדמית.

חברות גדולות.
סרטונים לחברות גדולות הם כבר סיפור אחר מדובר על סרטונים בתקציב גבוה יותר המשלבים אפקטים מיוחדים, עריכה ארוכה ומקצועית באפטר אפקטס והוספת אלמנטים ויזואליים נוספים כאשר לכולם תפקיד אחד ברור – להארות את גודל החברה, רמת המקצועיות והאמינות וכו’. סרטונים מעין אלו מומלצים לחברות גדולות בעלות תקציבי פרסום גדולים וניתנים להפקה גם באנימציה וגם בצילומים חיים.

אז איזה סרטון תדמית יותר יתאים לי?

כדי לבחון האם סוג מסוים של יתאים לחברה שלך, עליך לשאול את עצמך מספר שאלות. למשל, איזה סוג של שירות אתה מעניק? כמה התקציב העומד לרשותך? האם אתה חברה של אדם אחד או חברה גדולה ומסועפת?

 מענה על כל השאלות הללו יסייע להבהיר את העניינים ולהתחיל את תהליך הפקת סרטוני התדמית באופן יעיל ונוח יותר. כאשר מדובר בחברה של אדם אחד, למשל, תינתן עדיפות גבוהה יותר לסרטון אינטימי שבו העובד מדבר ישירות לצופים – הלקוחות – ומסביר על החברה שלו.

 זה יוצר אינטימיות והיא, בתורה, תסייע לחברה להעמיק את הקשר עם לקוחותיה. מנגד, כאשר מדובר בחברה גדולה ומסועפת המעסיקה מאות עובדים, הסרטון צריך להיות בהתאם – להראות גודל, יוקרה, מעמד, להעניק ללקוחות את תחושה כאילו הם צופים באמפייר סטייט בילדינג, ואת זה עושים באמצעות אפטר אפקטס ואלמנטים ויזואליים שונים.

 במקרים כאלו ניתן למנכ”ל החברה או מנהל אחר לדבר בסרטון. כעת כל שנותר לכם לעשות הוא לצפות בכמה דוגמאות סרטוני תדמית ולהתרשם.

יכול לעניין אותכם גם  כתבות על סרטוני תדמית מסוגים נוספים כמו כן נית לצפות בדוגמאות נוספות בערוץ יוטוב  שלנו :