הפקת סרטון אנימציה

הפקת סרטון אנימציה

על מנת לקדם עסק שמציע מוצרים או מעניק שירותים הדרושים הסברים או המחשה, יש צורך העניין בצורה הקלה והיעילה ביותר לצופים וללקוחות שלכם. הדרך הכי טובה לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטון אנימציה קליל ואינפורמטיבי, כזה שיעביר את המסר בדרך הפשוטה ביותר. אז כתבנו עבורכם מאמר מקיף ומעמיק על סרטוני אנימציה לעסקים ככלי שיווקי. קריאה נעימה.

אז יש בבעלותכם עסק, חברה או מוסד ציבורי ואתם רוצים שכולם יכירו אתכם וידעו מה אתם מציעים. האסטרטגייה השלטת היא להעביר מסר. המסר הוא “תכירו אותנו, זה מה שאנחנו מוכרים/זה השירות שאנו מציעים”. ניתן לעשות זאת, כמובן, באמצעות מאמרי תוכן ארוכים, אולם הדבר פחות מומלץ כיוון שהמסר לא יעבור באותה הקלות לצופים. קריאת מאמרי תוכן היא פעולה מתישה הכרוכה בישיבה ממושכת וריכוז רב.

 מלבד זאת, היא מפספסת קהל לקוחות פוטנציאליים רב: מי שיקראו את המאמרים שלכם יהיו רק גולשים שכבר ביצעו שאילתת חיפוש בגוגל ונכנסו לאתר שלכם. כלומר, גולשים שכבר מעוניינים ולא לקוחות חדשים.
גיוס לקוחות חדשים אפשר לעשות אך ורק באמצעות הפקת תוכן חדש, קליל ומקורי על ידי הפקת סרטון אנימציה.

הפקת סרטון אנימציה הינו כלי בלתי נפרד ברוב הקמפיינים המופעלים בפייסבוק וביוטוב עם אפשרות בגוגל.

מי זקוקים להפקת סרטון אנימציה?

כאמור, עסקים רבים במגוון תחומים זקוקים לשיווק ופרסום, אך יש כמה תחומים ספציפיים שבהם סרטון אנימציה הוא ממש הכרח. חברות סטארט-אפ, למשל, שנמצאות בשלבים הראשונים וטרם מחזיקים במוצר פיזי, זקוקים ל סרטון אנימציה לעסק  בטכנולוגיה דו מימדית או תלת מימדית שתציג את המוצר – על כל הפונקציות והתכונות שלו – וכך יסייע לצופים ולמשקיעים הפוטנציאליים להבין את מהות המוצר באופן קל ונעים.

כמו-כן, מוסדות ציבוריים וחברות המעניקות שירותים שונים עשויים להנות מסרטוני אנימציה שמטרתם לתת הסברים או מדריכים קלילים העוסקים בשירות שהם מעניקים. בשורה התחתונה, הנקודה היא שהפקת סרטוני אנימציה תתאים לכל חברה או עסק הדורשים הסברים והמחשות.

אנו יוצרים סרטוני אנימציה לעסק במחיר החל מ1200 ש”ח באורך עד 30 שניות 

סטודיו SmartPush לשירותכם

אנו בסטודיו SmartPush.co.il עוסקים כבר למעלה מ8 שנים בהפקת סרטוני אנימציה מעולים ויצירתיים למגוון רחב של עסקים ומוסדות. בין אם אתם זקוקים לסרטוני תדמית, הדרכה או מוצר – סרטוני אנימציה מבית SmartPush הם הפיתרון שלכם. לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות ופרטים נוספים אנא השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.

איך מפיקים סרטון אנימציה?

הפקת סרטון אנימציה היא תהליך מורכב וארוך הדורש ידע, יצירתיות, יכולת עבודה בצוות, סבלנות וזמן. כדי להגיע לתוצר הסופי – סרטון אנימציה קליל, קצר ומועיל – וכדי שהוא באמת יעשה את העבודה ויגביר את הנוכחות של העסק שלכם ברשת ויביא לכם קהל לקוחות רחב ומגוון יותר, דרושים אנשי מקצוע טובים ובעלי ניסיון.

אז איך עושים את זה? בשלבים קבועים ותחת גדרים ידועים מראש:
שלב 1: פגישה ראשונית וראיון
בשלב זה נכיר את העסק שלכם, את הצרכים שלכם ומה אתם מחפשים. נלמד את קהל היעד ונחקור את השוק – זה יהיה הבסיס שעליו נניח את היסודות. חלק מהותי מאוד בכל אסטרטגיית שיווק.
שלב 2: כתיבת הטקסט
לאחר שאנו יודעים מה אתם מחפשים, נוכל להתחיל. נכתוב טקסט קצר, ענייני, קליל וקולע באורך של דקת צילום, הטקסט יכיל פסקאות היכרות, בעיה, פיתרון וכו’. כמובן שאיננו מוגבלים לתבניות כלשהן והכל אפשרי.


שלב 3: הקלטת הקריינות וליטושים נוספים
לאחר שיש בידינו טקסט מוכן שעונה על כל הצרכים והגדרים שלכם ושל מקדמי האתרים והכללים של האלגוריתם של גוגל ויוטיוב, נתחיל את ההקלטה. נבחר קריין מתאים מבין מגוון, ונתחיל להקליט באולפן מקצועי. תינתן אפשרות להחלפה ותיקונים במידת הצורך.


שלב 4: הטמעת הקריינות בדמויות ועריכת הסרטון
השלב הסופי והמהנה ביותר. בשלב הזה אנו נערוך את הסרטון באופן סופי, נערוך את הדמויות בהתאם לפסקול הקריינות שהוכן והוסכם, נבצע התאמות, חיתוכים, נוסיף, נוריד ונשכלל. וזהו, הסרטון מוכן והגיע הזמן להעלות אותו.

מה אני צריך לדעת לפני שאני מתחיל?

לפני שאנו ניגשים לתהליך הפקת סרטון אנימציה לעסק שלנו, כדאי שנדע כמה דברים בסיסיים. ראשית, אנו צריכים להכיר את העסק שלנו לעומק ולבדוק האם שיווק בסרטון אנימציה יתאים לו. מה המטרה שלנו, האם קהל הצופים הפוטנציאליים שלנו יתחברו לסרטוני אנימציה על פני סרטוני וידאו וכו’.


בנוסף, חשוב לבדוק את טיב הסטודיו שמפיק עבורכם את הסרטון. האם יש לו ניסיון עם עסקים כמו שלכם, האם הוא אמין, המחיר הוגן והאם האחריות מכסה תיקונים חוזרים ואם כן עד כמה.

הפקת סרטון אנימציה לכל מטרה החל מ1200 ש"ח ל30שניות.
הפקת סרטון אנימציה באיכות מקצועית לפי תסריט עם מבחר דמויות.