באנר החל מ 80 שקל לכל מטרה

באנר

מה זה  ?

לא בא לכם לקרוא? דברו איתנו -הבאנרים החל מ 80 ש”ח 0508118701 אריאל

באנר הינו כלי מאד חזק לקידומים מכל הסוגים. יש מספר סוגים של באנרים מעצבים שזה תמונה מעוצבת וכל אחד מהם משרת מטרה אחרת. שימוש  מאד נפוץ ויעיל בכל מיני ערוצי שיווק כמו יוטיוב, באנר לגוגל וגם ברשתות חברתיות כמו פייסבוק  הפך ללהיט .
אנו נותנים מענה לכל העסקים המעוניינים בעיצוב  למטרות פרסום שונות לצורך הפעלת קמפיינים איכותיים קשה יהיה ללא גרפיקה להשיג מטרה שיווקית רצויה . שימוש נוסף בבאנרים יכול להיות גם בתוך האתר ללא ספק הדבר מגוון משמעותית ומשפר עיצוב ברמה טובה יותר.

איך יכול לעזור.

 מודעות שונות בגדלים שונים עוזרות לפרסם את העסק גם בקמפיין ממומן בגוגל או באתרים חיצוניים  שמוכרים מקומות לבאנר. המטרה  של כל מפרסם שילחצו כמה שיותר אנשים וגולשים או בכך מחיר לקליק יורד . לדוגמה עם תבחרו להשתמש בהודעת טקסט רגילה תקבלו פחות כניסות לאת אך עם תבחרו ליצור באנר מושך איכותי ומעוצב ברמה טוב תקבלה הרבה יותר פנית  וכניסות לאתר שלכם באותו תקציב פרסום. או בכך מוכח כדאיות השקעת תקציב פרסומי ביצית באנרים טוב יעזור לחסוך בתקציב פרסום קבוע המשולם  פלטפורמות שיווק שונות וכל בזכות באנר.

איפה עוד ניתן להשתמשב באנרים ?

 כבר הזכרנו ש באנר הינו כלי מעולה לפרסום שעוזר להגדיל  הכנסה של העסק בלי להגדיל השקעה נוספת לפרסום. ולכן עבודה גרפית חד פעמית היא משתלמת ביותר  עבור כל העסק וכלי יעיל במיוחד.

איזה סוגים של באנר קיימים ?

יש לנו מספר מאמרים שמסבירים לעומק על סוגי באנרים אך בכל זאת עם להיות קצר ניתן לחלק ל  3 סוגים : 

באנר רגיל (סטטי) – מדובר למעשה  על התמונה כולל עיצוב טקסט עם מסר שיווקי. גיפ באנר GIF זה סוג שקיים שימוש באנימציה והוא לא סטטי . קיימת תמונה מחלפת או בכך מושך יותר תשומת לב של  גולשים ומקבל יותר מעברים

באנר HTML5 הינו סוג מיוחד משתמשים בקמפיינים שונים בגוגל – כאן קיימות עוד יותר אפשריות ונראות יכולה להיות הרבה יותר דינמית  גיפ או סטטי  

כן חשוב להקפיד על גודל  המתאים של לפני שתזמינו את עיצוב, אחרת יש אפשרות שפשוט לא יעבור מודרציה בסיסית ולא יאשרו את הבאנר ברשת חברתית או בפייסבוק קיימים כללים שונים וחוב לדעת אותם , לדוגמה מה כמות הטקסט באחוזים שניתן לשים .

באנר העם ניתן לעצב לבד ?

יש מספר דרכים לעצב באנר גם ללא מעצב מקצועי אך במידה והנכם מעוניינים שהיראה בצורה מקצועית ישרת את המטרה השיווקית שלכם כדאי להשקיע בעיצוב ולעצב  אצל מומחים שמבינים את התחום את כל האותיות הקטנות של אותם מקומות שבסופו של דבר תרצו לפרסם. 

אך בכל זאת עם תחליטו לעצב בצורה עצמית תצטרכו כמה שעות או אפילו  כמה ימים על מנת באמת להבין איך עובדת תוכנת עריכה  או שירות שמאפשר לעשות את זה און ליין פר תשלום חודשי או להיעזר במדריך או מורה שיכול לכוון אותכם לחסוך זמן ההחלטה היא שלכם אך עם מדובר במקרה חד פעמי מומלץ לנסות ליצור  אצל מומחה מעצב מקצועי.

מה אנחנו מציעים ? 

אנו מציעים  שירות  עיצטב באנר  מכל הסוגים כולל אפשרויות  html5 gif  זמן אספקה הינו כ בין יום אחד לחמישה ימים . 

מחיר עיצוב  הינו החל מ120 ₪ על מנת שנוכל להתחיל לעבוד צריך שתכינו מלל שאמור להופיע . 

אם עדיין נשארו לכם שאלות אנו מזמינים אותכם ליצור קשר בהקדם ונשמח לתת פרטים נוספים שיעזרו לכם לקבל החלטה בנושא התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 0508118701

עם בא לכם להתעסק לבד כאן תבצאו הדרכה קצרה

או לראות בערוץ 

כאן ניתן  להתרשם מכל מיני דוגמאות נוספות   קיימות אפשריות נוספות לעיצוב , כמו כן אנו מפיקים סרטונים מסוגים שונים שניתן להפעיל פרסום וזה גם יכולה להיות חלופה טובה.

באנר
באנר דוגמה
באנר לגוגל
באנר איכותי
באנרים
באנר