עיצוב באנר ליוטיוב ב 80 ש"ח

עיצוב באנר ליוטוב

לפני שנדבר על עיצוב באנר ליוטיוב חשוב לזכור יוטיוב בשנים האחרונות הפכה לפלטפורמה חיפוש השנייה בעולם אחרי גוגל ויש לא מעט אנשים שמחפשים בה מידע מעוניינים לצפות בסרטונים המופיעים.

מחיר עיצוב באנר ליוטיוב אצלינו החל מ 80 ש”ח.  
על מנת שהעסק שלכם יכול להיראות בצורה מרשימה ומזמינה גם ברשת יוטיוב מומלץ ליצור עיצוב ייחודי גם בערוץ העסקי שלכם באמצעות באנר ליוטיוב וזה בדיוק תחום ההתמחות שלנו.
כאן ניתן לראות דוגמאות של באנרים ליוטיוב מסוגים שונים שיצרנו לחברות שונות לעסקים קטנים וגדולים כאחד.

באנר ליוטיוב

למה כדאי לכם להזמין אצלינו באנרים ליוטיוב

מהירות

בלי להתפשר על האיכות אנחנו מבינים חשיבות של זמני אספקה כמה שיותר זריזים ועושים הכל על מנת שתוכלו לקבל באנר ליוטיוב כמה שיותר מהר תוך ימים ספורים.

מחיר

אנו מאמינים במחיר שהוא מחיר הוגן ומשתדלים שיהיה כמה שיותר נגיש ללקוחות שלנו המחירים המוצגים באתר ניתן לראות מחיר לבאנר יוטיוב. מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

עיצוב באנר מקצועי

אחרי סיום העיצוב ניתן לבצע סבב תיקונים במידה ויש משהו שדורש תיקון. אחרי סיבוב סביב תיקונים לבנה נשלח לכם הכל בקובץ מקורי.

באנר ליוטויב מעוצב אנו יוצרים באנרים מעוצבים ליוטיוב במחיר 80 ש

מה תהליך הפקת באנר מעוצב ליוטויוב ?

1

ראשית תקבלו שאלון הנוגעות לקהל היעד שלכם לשירותים שאתם מספקים כמו כן נבקש שתשלחו לנו דוגמא או שתיים של באנר ליוטיוב שאולי ראיתם ואהבתם שנדע מה הסגנון הרצוי עבורכם.

2

בשלב השני נרקיב טקסט שיווקים שיופיע בבאנר ליוטיוב לאחר הרכבת טקסט שיווקי ואישורו ניתן לעבור לשלב הבא

3

נעשה עיצוב באנר ליוטיוב  ולפי שהגדרנו מראש בהתאם לבקשות שהתקבלו הוא עוד דוגמאות שנשלחו עלינו

4

אנו מציעים עיצוב מקצועי מהטובים ביותר בזכות הניסיון שלנו רב שנים בתחום בגישה אישית לכל פרויקט.

מה עוד חשוב לדעת לפני בחירת באנרים ליוטיוב

קיימים סוגים שונים של באנרים מיוחדים ליוטיוב ראשית באנר זה תמונה ראשית שממוקמת בראש העמוד ביוטיוב.  באנר כזה מסביר לגולשים מה מהו הנושא העיקרי שהערוץ מציג אותו. חשיבות באנר ליוטיוב משדרת לצופיה  את הנושא העיקרי שעליו יהיו סרטונים. לדוגמא ערוץ של עסק קטן העוסק בשיפוצים יהיה עם תמונה מתאימה וכיתוב מתאים ככה שהנושא העיקרי שמדובר עליו בערוץ יוטיוב יהיה רשום גם בדף הראשי של ערוץ.

 

אנו עוסקים ביצירת באנרים מכל הסוגים ומזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מסודרת עבור עיצוב באנר לערוץ יוטיוב שלכם כמו כן אם תרצו לקבל הצעת מחיר לבאנרים נוספים למטרות שיווקיות נוספות תוכלו לעשות זאת. בואו להתרשם מעבודות של באנרים שיצרנו עבור לקוחותינו כולל עסקים קטנים חברות גדולות מוסדות, עיריות וליהנות משירות אדיב ומקצועי ברמת עיצוב  הגבוהה הקיימת בארץ הוא במחירים נוחים ואטרקטיביים ביותר. 

 

באנר ליוטיוב יכול לגרום להגדלת כמות הנרשמים לערוץ יוטיוב, יכול לסייע בהגדלת כמות הצפיות בערוץ. הסטטיסטיקה אומרת שבמידה הגולש מבחין באנר יפה לערוץ יוטיוב יש סיכוי רב יותר שישאר בערוץ ויתחיל לצפות בסרטונים. גם התמונה הראשית בסרטונים מומלץ ליצור preview למעשה זה סוג של באנר שעוזר לגולש להבין טוב יותר נושא של הוידאו.. ולכן אנחנו ממליצים גם לכל סרטון ליצור באנר משלו על מנת שיעזור לגולש לבחור וידאו רצוי ולצפות בו עד הסוף. מחיר יצירת באנר ליוטיוב הוא מתחיל מ 120 שקל תמורת סכום זה תקבלו באנר יוטיוב מעוצב שניתן להשתמש בו בערוץ שלכם. כמו כן ניתן להזמין חבילת באנרים שהיא תכלול כל הדברים שנדרשו אותם לעיצוב ערוץ יוטיוב שלכם.

חושבים לעצב באנר לבד ליוטויב ? להלן הדרכה נחמדה שיכולה לעזור