צילום מוצר החל מ1500₪

צילום מוצר

יחד עם העידן האינטרנטי המתקדם, הרי שחנויות תופסות יותר מקום ברשת מאשר במיקום פיזי, ואיך ידעו אנשים כיצד נראה המוצר שהם עומדים לקנות?
אין ספק, שתחום צילום המוצ,ר שפעם – נועד רק בשביל לקשט את חלון הראווה – הפך היום לשוק פעיל, כל אתר מתחיל המוכר מוצרים מכל סוג שהוא, נדרש לשירות של צילום מוצר, הרי איזה לקוח יקנה מוצר רק על פי התיאור שלו בלי לראות אותו?

תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים, צילום מוצר שווה יותר מאלף תיאורים

על מנת שתמונת המוצר תשקף אותו באופן מלא ומושך, צילום מוצר חייב להיערך על ידי צלם מקצועי ומתמחה בצילום סטיילינג ומוצרים. לא כל צלם נוף או דמויות יוכל גם לצלם מוצרים, הטכניקה של צילום מוצר שונה מטכניקות צילום אחרות ומתמקדת יותר בפרטים.


צלם מקצועי, ידע לבחור את הזווית הנכונה שבה יוצג המוצר שלכם, את הדגשת החלקים הפוטוגניים שבו, ואת השימוש בתאורה מתאימה, הוא גם ישים לב לפרטים שחייבים להופיע ובאלו שאסור שיהיו.
הצלם גם יערוך את התמונה עד שתשביע את רצונכם, לעיתים הוא יוסיף לה אפקטים ופעמים ישאיר אותה חלקה ובקו נקי.

סוגי צילום מוצר

ישנם כמה סוגים של צילום מוצר, לאחר שתדעו מהם הסוגים, תוכלו לדעת מהי קטגורית הצילום המתאימה לכם.
הצילום הבסיסי ביותר – הוא צילום על רקע לבן, גם שם ישנה משמעות לתאורה ולזווית, אך עדיין, התמונה היא בסיסית וללא אפקטים מיוחדים.
צילום יצירתי יותר, הוא זה שנערך בסטודיו. עם רקעים מגוונים ואינטראקציה חזותית בין צבע המוצר לגווני הרקע והמרקם שלו.


ישנם צלמים שיצלמו את התמונה על רקע לבן, ורק בעריכה יצבעו את הרקע בכלי הצבע שבתוכנה, האמת, שלא משנה מתי שלב הרקעים נעשה, העיקר שהוא יראה אותנטי.
צילום מוצר בתנאי חוץ גם הוא אפשרות, אין כמו מזרון מול הים או נעליים בגינה, בוחרים את הלוקיישן המתאים – והמוצר נראה אחרת.
קיים צילום מוצר מסוג הלייף סטייל, צילום יצירתי, שלא רק מגיש תמונה של המוצר, אלא גם מספר את הסיפור שלו, צילום הלייף סטייל מביים את המוצר כמו בתוך התרחשות אנושית ומדבר אל הרגש של הצופה ולא רק לעיניים.


ישנם מוצרים שכלל אין אפשרות לשנע אותם, כמו: מכונות או רהיטים. במקרה כזה הצלם מגיע למפעל הלקוח ושם הוא עורך את הצילום, כאשר בשעת העריכה הוא מוסיף אפקטים או רקעים לפי הצורך.

סמארט פוש, צילום מוצר שקולע אליך

סמארט פוש הוא סטודיו לפרסום ושיווק העוסק בין השאר גם בצילומי מוצר ברמה גבוהה לשביעות רצון הלקוח – ולכל במה שהיא, קטלוגים, אתרים, חנויות מסחר ופלטפורמות איטנרנטיות נוספות.


מוזמנים לפנות לשיחת ייעוץ ללא עלות ולקבל תמונות שיקלעו לטעמכם!

מה המחיר?

צילום מוצר נע בטווח מחירים רחב מאד, יחד עם זאת המציאות לא מחייבת כי הצלם שגובה הכי הרבה – הוא דווקא זה שצילומיו מרהיבים ביותר, עוד לפני התקציב אתם צריכים לאהוב ולהתחבר לסגנון התמונות, ורק אז לסנן לפי המחיר שמתאים לכם, כי אחרי הכול, הלקוחות שלכם יאהבו מה שאתם תאהבו…


מה שחשוב הוא להפיק מהתקציב שלכם את המירב ולפנות למישהו שמבין בתחום ובסוגי הז’אנרים השונים. וייתן לכם את התוצאה המדויקת והמרהיבה ביותר.

אז איך מתכוננים לפני צילום מוצר?

הדבר החשוב לפני הכול – זה שאתם, כבעלי העסק תדעו איך אתם רוצים שהמוצר שלכם יוצג ומה התדמית שהוא יצור לכם.


אל תחכו לרגע האחרון, תחליטו מראש איזה סגנון צילום אתם אוהבים, מהם המוצרים שאתם בוחרים לצלם, כמה תקציב אתם מוכנים להשקיע, ומי הצלם שיפיק לכם את התמונות המתאימות לכם ביותר.


גם הכנה טכנית של המוצרים לוקחת זמן, חבל לבזבז את זמן הצילומים בהכנה שיכולה להיערך טרם הצילום, ככל שאתם מוכנים יותר, כך תחסכו יותר בזמן ותנצלו את התקציב לצילום רציני ומועיל.

צילום מוצר לעסקים לאתר לקטלוג
צילום מוצר לאתר אנטרנט מסך ירוק גרפיקה מיוחדת תלת מימד

בנוסף לשירותי צילום מוצר אנו מתמחים בבנית אתרים קטלוגים והפקת סרטונים למוצר 

צילום מוצר לכל מטרה במחיר הטוב ביותר צילומי מוצרים לכל

כתובות נוספות בנוסף לצילום מוצר