הפקת סרטון הדרכה ב ₪1000 בלבד

כולל:

- כולל כתיבת טקסט
- עם קריינות
- הפקת סרטון הדרכה עד 60 שניות

הפקת סרטון הדרכה

רוב החברות  מבינים בחיבות הפקת סרטון  הדרה וכל חברה המספקת שירותים או מוצרים ומכבדת את עצמה ואת לקוחותיה, תהיה מעוניינת חשמר לקוחות על ידי הפקת סרטוני הדרכה שיסייעו להם לתפעל ולתחזק את המוצרים או להבין את השירות באופן המיטבי ביותר. הפקת סרטון  הדרכה הוא תהליך חשוב שעשוי להקל מאוד על החברה ועובדיה ובמקביל לבנות אמון ותדמית חיובית אצל הלקוחות שלכם. אז איך עושים את זה נכון?

הפקת סרטון הדרכה מחירים ועלויות 

שניות

הדרכה עם קריינות 

מחיר

45

לא

900

45

כן

1200

60

כן

1500

סרטוני הדרכה מונפשים אנימציה 2D

30

לא

900

30

כן

1200

45

כן

1800

בעלי חברות, מנכלי”ם, מנהלי שיווק ומנהלים לוגיסטיים רבים בוחרים להטמיע ולשלב באתרים שלהם סרטוני הדרכה, בעיקר מונפשים ומשולבים בקריינות, על מנת שאלו יסייעו ללקוחות שלהם באופן היעיל והמהיר ביותר בכל הקשור לתפעול המוצרים, להבנת השירות, תחזוקה ועבודה שוטפת. 

הפקת סרטוני הדרכה טובים ומקצועיים מקלים מאוד על עובדי החברה, בפרט על צוות התמיכה הטכנית ושירות הלקוחות. כאשר ללקוחות שלכם מופיע מידע זמין, נגיש וקל להבנה בכל הנוגע לתפעול המוצרים והשירותים, מטבע הדברים הם פחות יפנו לשירות הלקוחות על מנת שאלו יסייעו להם. כמו-כן, לטווח הארוך הפקת סרטון הדרכה תפחית במידה מה הוצאות לטווח הארוך בכל מה שקשור לשירות ותביא לשירות יעיל, נוח ומהיר יותר.

אז מי צריך הפקת סרטוני הדרכה?

כאמור, חברות שונות המציעות מוצרים ושירותים שונים עשויים להנות מאוד מסרטוני הדרכה באתרים שלהם. אם זה חברות המשווקות מוצרים פיזיים – בעיקר אלקטרוניים – שדרוש ידע מינימלי כיצד לעבוד איתם באופן שוטף, או אם מדובר בחברות המספקות שירותים כמו חברות הייטק – כולם נעזרים בסרטוני הדרכה. במילים אחרות, אם אתה בעל עסק או שבבעלותך חברה ויש לך קהל לקוחות קבוע, והלקוחות שלך זקוקים לך לטווח הארוך, ככל הנראה שאתה גם זקוק להפקת סרטון סרטוני הדרכה.

סוכנות SmartPush לשירותך

אנו בSmartPush עוסקים בהפקת סרטוני הדרכה באופן מקצועי, יעיל ובמחיר הוגן. אנו נפיק עבורך סרטוני הדרכה שיסייעו במידה רבה לעסק שלך, לשירותיות, לתדמית וללקוחות שלך. אנו מזמינים אתכם לצפות במגוון הסרטונים שהפקנו עד עתה ולבחון את הדוגמאות השונות. מעוניין בהפקת סרטוני הדרכה לעסק שלך? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם.

אז איך מפיקים סרטוני הדרכה?

כאשר אנו באים להתחיל תהליך של הפקת סרטון  הדרכה, הצעדים הראשונים הם הקריטיים ביותר עבורנו. ראשית, יש להבין את המהות של סרטון ההדרכה – האם הוא לטווח הקצר או הארוך? (במידה ומדובר בסרטון לטווח הקצר, דהיינו סרטון זמני, ניתן להשקיע פחות כסף). 

בנוסף, יש לבחור את מערכת בניית הסרטון, המודלינג, הדמויות (אם צריך), ובחינת ההיתכנות של אלמנטים ויזואליים נוספים. את כל התהליך הזה מומלץ לבצע מול גורם אחד אחראי מטעם החברה כאשר הוא יהיה מתואם עם שאר הגורמים הרלוונטיים בחברה. לאחר מכן נכתוב את הטקסט, נחזק בצילומי מסך בעת הצורך, נוסיף אלמנטים ויזואליים נוספים ונוסיף קריינות – וזהו, הסרטון מוכן ומזומן!

יתרונות משמעותיים להפקת סרטון הדרכה

לסרטוני הדרכה קיים מגוון רחב של יתרונות משמעותיים עבור העסק שלך. ערכנו עבורכם מספר יתרונות על מנת שתבינו, במידה מסוימת, את החשיבות הגבוהה שיש לסרטוני הדרכה עבור העסק שלך:
שיפור עצום בשירות:


כל חברה המכבדת את עצמה מספקת שירות לקוחות עבור לקוחותיה. כאשר הלקוחות של יוכלו לטפל בתקלות הנפוצות באופן עצמאי, על ידי צפייה בסרטון הדרכה קליל וברור, הדבר יסייע רבות לשיפור השירות של העסק שלך. יפחית במידה ניכרת את הפניות לשירות הלקוחות, יפחית את העומס המצטבר על המוקדנים ובאופן כללי יגרום לכל הפן השירותי – שהוא קריטי ביותר בימינו – להיות טוב יותר, יעיל יותר ומקצועי יותר.

מונע מראש טעויות קריטיות:
כאשר לקהל הלקוחות שלך יהיו סרטוני הדרכה נגישים וברורים, הדבר יסייע רבות במניעת טעויות לפני שהן מתרחשות. שימוש לא נכון במוצר, הבנה חלקית או מוגבלת של תפעול המוצר או חוסר ידע בסיסי באופן קבלת ושימושהשירות שאתם מציעים עלולים להביא לטעויות מצד הלקוחות ומכאן למסכת בעיות: תקשורת לא טובה עם החברה, חוות דעת שלילית על המוצרים או השירות שאתם מעניקים ובמקרים מסוימים אף קלקול המוצר, מה שיביא לשליחתו לתיקון והפסדים כספיים לטווח הארוך. סרטוני הדרכה טובים ימנעו את כל אלו.

שיפור בתדמית החברה:
הפקת סרטון הדרכה משפר משמעותית את תדמית החברה שלך בעיני הלקוחות שלך. כאשר אתה מספק להם מידע נגיש, זמין וחינמי העובר באופן ברור וקליל, באופן טבעי הלקוחות שלך מרגישי היטב כי מאחורי המוצר או השירות שהם מקבלים עומדים “אבא ואמא”. בעקבות כך התדמית שלך תצמח ותהפוך חיובית יותר והדבר יסייע אף בגיוס לקוחות חדשים ובהגדלת הרווחים.

הפקת סרטוני הדרכה
הפקת סרטון הדרכה
הפקת סרטון סרטוני הדרכה